Lütfen yardım edin. Sevgilim bana bir kız yüzünden vurdu. Fikrinizi ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abartmayın canım. Ama ne bileyim ikinci eş veya metres tarzı bir şey olursa o zaman birazcık abartabilme hakkın olur (!)
Şaka mısınız siz ya!!!
Ne insanlar var memlekette yahu inanamıyorum yemin ederim. Fake falan mısınız aceba

Sevgilin duygularını tamamen bastırmış, kankayız ayağına kendini avutuyor en ufak yakınlaşma görse bildiğin sevgili olurlar bıraksınlar bu saçmalıkları.
Siz de kendinize gelin , hiç mi kendinize saygınız yok?

Sevgiliniz sizi çok seviyor,bu nedenle o kızla kiskandirmaya çalışıyor.O kadar sizi sahiplenmis ki gitmeyin diye itip vuruyor.E aileler de tanışmış,daha ne olsun.Bosverin kızı,onu sevseydi onla olurdu...Kusur aramayın canım,nerden bulacaksiniz böylesini. !!!!!

Merhaba, sevgilimin en yakın arkadaşı tinderdan tanışıp aylarca flortlestigi öpüştugu beraber içki içtiği biri. Sonra arkadaş kalmışlar. Bana ilk buluşmada sadece en yakın arkadaşının kız olduğunu söyledi. Sonrasında sadece arkadaşız ama bir kere öpüştük dedi. İlerleyen aylarda ise iki günde bir buluşuyorduk, ben cinsel bir şeyler hissediyordum ama o yüz vermedi ve içimde kaldı dedi. Ben ne zaman heyecanlanıp bir şey yapmak istesem örneğin adalara gitmek gibi yolda bana kızla oynadığı oyunları anlatıyordu. Biz daha az eğleniyorduk çünkü hep hevesim kursağımda kalıyordu ve kendimi huzurlu hissetmiyordum. Ayrılmak istedim. Kaç defa sen daha önemlisin onu hayatımdan çıkaracağım dedi sözler verdi. Ama bunun yanında hep olay çıkardı. İki yıllık arkadaşligin başında flört oldu sonra dost kaldık bunu kabul et ve olgunca bak dedi. Olgunca bakmiyorsun, veletsin bu yüzden seni terk ediyorum buluşmazsan dedi kaç defa. İlk önceleri buluşun ama kapalı mekanda olmaz ve alkol alma diyordum ama sonra bir gün kızla görüşmek istemiyorum ve kızın sevgilisine bu durumu diyeceğim diye korkup beni itip tokat attı ne kadar kötüsün diye. Günden güne ilişkimiz sadece kızın üzerinden kavgaya döndü. Beni bu yüzden kırma ben daha önemli değil miyim bak ciddi düşünüyorsun madem bunu istemeye hakkım var dedim. Zorla kızı engelledi ama ağzıma sıçtı. Ben mi fazla takıntılı davrandım bilmiyorum çünkü görüşmemek için ısrar ettim. Kızı iki ay engelledi ve kız hiç merak edip aramadı. Yani kız onu bu kadar düşünmüyor. Yılbaşında bir defa aradı diye o kadar mutlu oldu ki sevgilim anlatamam... Ama bu durum kabul edilebilir mi bilmiyorum. Sizin düşünceniz nedir?

Bu arada bu kişinin hiç arkadaşı yok kız erkek ve onun tek arkadaşı bu kız sözde. O yüzden tek arkadaşımdan ediyorsun beni diye çirkeflik yapıyor
Sizde gurur kalmamış diyor ve sözü sevgili KK kadınlarına bırakıyorum

Yeni nesil aklını peynir ekmekle mi yemiş :KK12::işsiz:
Şiddet ne kadar normalleşmiş hayatımızda... Daha herif sadece sevgilisi ve şiddet uygulayabilme cesareti var. Oldu da evlendi bu tipler, şiddet bile şimdiden uygulandıysa bir ilerisi öldürme olur herhalde 🤦🏼
Demek ki üzüldüğümüz çoğu hemcinsimiz bile bile yürüyor ölüme ne yazık :kızgın:

Sana sürekli eskisini ballandirarak anlatan adamı dinleyecek kadar sabırlı(sersem) olman.
Sana vurduğu halde,acaba ben mi takıntı yapıyorum diyerek kendini sorgulaman.
Adam sana kadın olduğunu unutturmus,üzerine de dalga geçmiş
Su adam eskisini anatmaya başladığı ilk anda s.. g.. diyemedin ya aferim sana.
Aklı dagitilirken şemsiye acmayin,elin hanzosu gözünüzü kör etmesin.

Sevgiliniz sizi çok seviyor,bu nedenle o kızla kiskandirmaya çalışıyor.O kadar sizi sahiplenmis ki gitmeyin diye itip vuruyor.E aileler de tanışmış,daha ne olsun.Bosverin kızı,onu sevseydi onla olurdu...Kusur aramayın canım,nerden bulacaksiniz böylesini. !!!!!
Bir kısmını düşündüğüm doğru ama yanlış olduğunun farkındayım

Simdi aileler tanisti deme bize. Böyle bir adami, sana sadik olmayip siddet uygulayan (ve sadece tokat siddet olmuyor burda), ailenle tanistirmayi sen secmissin..bir adam size "vaadler" de bulundu diye her b* katlanmayin ya

aklından zorun var? direk psikiyatriye felan gitmen lazim hala bende mi sorun diye soruyorsun pes yani ..hiç mi sevilmediniz yahu adam düpedüz diğerine aşık sana tırnak kadar değer vermiyor bosta kalınca canı cinsellik çekince seninle işte

Merhaba, sevgilimin en yakın arkadaşı tinderdan tanışıp aylarca flortlestigi öpüştugu beraber içki içtiği biri. Sonra arkadaş kalmışlar. Bana ilk buluşmada sadece en yakın arkadaşının kız olduğunu söyledi. Sonrasında sadece arkadaşız ama bir kere öpüştük dedi. İlerleyen aylarda ise iki günde bir buluşuyorduk, ben cinsel bir şeyler hissediyordum ama o yüz vermedi ve içimde kaldı dedi. Ben ne zaman heyecanlanıp bir şey yapmak istesem örneğin adalara gitmek gibi yolda bana kızla oynadığı oyunları anlatıyordu. Biz daha az eğleniyorduk çünkü hep hevesim kursağımda kalıyordu ve kendimi huzurlu hissetmiyordum. Ayrılmak istedim. Kaç defa sen daha önemlisin onu hayatımdan çıkaracağım dedi sözler verdi. Ama bunun yanında hep olay çıkardı. İki yıllık arkadaşligin başında flört oldu sonra dost kaldık bunu kabul et ve olgunca bak dedi. Olgunca bakmiyorsun, veletsin bu yüzden seni terk ediyorum buluşmazsan dedi kaç defa. İlk önceleri buluşun ama kapalı mekanda olmaz ve alkol alma diyordum ama sonra bir gün kızla görüşmek istemiyorum ve kızın sevgilisine bu durumu diyeceğim diye korkup beni itip tokat attı ne kadar kötüsün diye. Günden güne ilişkimiz sadece kızın üzerinden kavgaya döndü. Beni bu yüzden kırma ben daha önemli değil miyim bak ciddi düşünüyorsun madem bunu istemeye hakkım var dedim. Zorla kızı engelledi ama ağzıma sıçtı. Ben mi fazla takıntılı davrandım bilmiyorum çünkü görüşmemek için ısrar ettim. Kızı iki ay engelledi ve kız hiç merak edip aramadı. Yani kız onu bu kadar düşünmüyor. Yılbaşında bir defa aradı diye o kadar mutlu oldu ki sevgilim anlatamam... Ama bu durum kabul edilebilir mi bilmiyorum. Sizin düşünceniz nedir?

Bu arada bu kişinin hiç arkadaşı yok kız erkek ve onun tek arkadaşı bu kız sözde. O yüzden tek arkadaşımdan ediyorsun beni diye çirkeflik yapıyor
Canım iyi misin sen ?
Ciddi ciddi yazmış yaa bide gerçekten neyi dert etmesi gerektiğini de bile bilmiyor.
Size bu şekilde davranılması hoşunuza mi gidiyor anlamıyorum ki hiç mi kendinize saygınız sevginiz yok.

Tokat yemissin hala düşündüğün seye bak cocuk o kiza biseyler hissediyor arkasinda birakamiyor sanada deger vermiyor körmusun sen?

Neden yani illa bu adamla evlenip sonra çocuk yapıp o masum bebeğin günahına gireceksin tamam bende zamanında evlendim berbat biriyle ama bu siteyi bilmiyordum o zamanlar İnterneti zaten 19 yaşında kullanmaya başlamıştım yani sadece dizi izliyordum ondada .. 20-21 yaşında erkenden evlendim ve aklım 11 yaşındaki bir kız çocuğu kadar safti ne bir ilişki yaşamıştım nede başka bir şey...birisi namaz kiliyorsa asla yalan söylemez diye düşünceleri olan aşırı aşırı saf biriydim ve kandırıldim evlendim sonra tabi yavaş yavaş Burdaki kadınlar sayesinde gözüm açıldı boşandım şimdi yeniden evliyim çok şükür saygili sevgili bir aşk yaşıyorum ....ama sen benim gibi saf olamazsin senin elinde Internet var herşeyi biliyorsun ..beni annem cam fanusta yetiştirdi ...o fanusu kıran ilk kisiylede evlendim ..hatta onunla evlenmezsem onun gözüne baktım diye başka erkek benimle evlenmez diye düşünen biriydim annem beni böyle yetiştirdi ...ama lütfen ya siz yapmayın bunu... belliki psikologa gitmeniz gerekiyor hala ayrilmadiysaniz.. lütfen hayatınızı karartmayin...

O kız ulaşılamaz vazgeçilemeyen siz de itaat ettiği sürece hayatında olacak kişisiniz. Hayatınız boyunca başka bir kadının gölgesinde yaşayacağınızı bile bile dünyada adam kalmamış gibi bu adama taktıysanız mutluluklar dilerim.

Haklı olduğun halde tokadi yemissin bi de haksız olsa komalik eder herhalde. Hani desem ki adam huyu düzgün biri bi anlik sinirle olmus o da degil. Bastan asagi rezil bi herif. Igrenc bi oglan bebesi. Kendisi olgunlassin bi zahmet. Zaten biri sana olgun davran diye diretiosa kesin yedirip yutturmaya calistigi bi onursuzluk vardir arka planda.

böyle arkadaşlık olmaz. kız ona biraz pas verse senin yüzüne bakmaz bu çocuk.içimde kaldı ne demek yaa.

Bir kere şiddet uyguladı diye önemsemiyorsunuz sanırım. O zaman şiddeti geçelim. Ona kabulsünüz.

Sevgilinizin gözü, gönlü başkasında. Aileler tanıştı diye ciddiye binmek zorunda değil. Karaktersizin teki. Zalimin bile yaptığı iyilikler vardır, kalkıp bu sebeple yaptığı kötülükleri yok sayamayız. Fırsatını bulduğu an sizi şutlar da zaten.

Sizin istediğiniz adama dönüşmesi için karşınızdakini değiştireceğinize kendinizi değiştirseniz doğru insanlara denk gelirsiniz. Bence bunu deneyin.

Başlığı okur okumaz ayrıl yazıcaktım belki abartılı bir durum vardır biraz okuyayım dedim. Ayrıl yazmak yetmez tekmeyi koy engelle daha muhattap dahi olma

Dunyada kalan son erkek olmasa ayrildin derdim ama iste yapacak bisey yok elin kolun bagli kaciranazsin elinden. Dayagi yiye yiye yasa.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X