Lutfen yardim kimyasalmi dıs gebelik mi 😢

Evet benmde ilk gebeligimde normal artış oldu sonra şaştı bı düştü çıktı..
Devlet Hastanesi'ne yatış yaptım kontrol ettiler orda.. en son kürtaj ol dediler olmadım çünkü radyolojik muayene de vs batında tüplerde kanama gözükmedi.. sonra en son değerde düşünce dedim bekleyeceğim ve kendi kendine düştü bu 15 günümü aldı hemen hemen. Ama kontrollerini vs eksik etmedim risk oluşmadı şükür.
Yani sizde takipte olun bı kontrol etsinler değer çok artacakmi ya da kendini sinirlandiricakmi bilinir hem sinirlandirirsa sağlıksız bı gebelikse dusucektir ama böyle duzensizlikte ilaç dusuk önleyici kullanılmaz.
Düşmezse de iğne olursunuz.

Evet benmde ilk gebeligimde normal artış oldu sonra şaştı bı düştü çıktı..
Devlet Hastanesi'ne yatış yaptım kontrol ettiler orda.. en son kürtaj ol dediler olmadım çünkü radyolojik muayene de vs batında tüplerde kanama gözükmedi.. sonra en son değerde düşünce dedim bekleyeceğim ve kendi kendine düştü bu 15 günümü aldı hemen hemen. Ama kontrollerini vs eksik etmedim risk oluşmadı şükür.
Yani sizde takipte olun bı kontrol etsinler değer çok artacakmi ya da kendini sinirlandiricakmi bilinir hem sinirlandirirsa sağlıksız bı gebelikse dusucektir ama böyle duzensizlikte ilaç dusuk önleyici kullanılmaz.
Düşmezse de iğne olursunuz.
Canim benim surekli kabus goruyorum ikidir ayni seyi yasiyorum :KK43: acaba sorun ne diyorum doktor genetik diyor korkum yas 40 yasindayim ya olmazsa diyorum :KK43:

Doktor değiştirseniz aslında belki daha iyi olur.
Bilmiorum cnm orda bir embriyom kaldi ne yapicam bilmiorum vakitte kaybetmek istemiorum
Dış gebelikse de üç ay bekletiyorlar beni bekletti doktorum inşallah en kısa zamanda pozitifi görürsünüz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Cnm betam 247 di iki gun sonra yani dun 252 di bilmiorum ki bu dis gebelikmidir

Betam 247 den iki gun sonra yani dun 252 oldu ama dis gebelikmi bilmiorum cnm seni neden 3 ay beklettiler anlamadim
Benim dış gebelikti bekletti doktor bilmiyorum neden beklettiğini. Dış gebelikse sürekli kan kontrolü yapmalıydı benim doktorum 1 aya yakın takip etti düzensizdi beta artışım bir artıyor bir azalıyordu sonunda kemoterapi de kullanılan bir iğneyi yaptı sonra betam düşmeye başladı ve düştü.

Benim dış gebelikti bekletti doktor bilmiyorum neden beklettiğini. Dış gebelikse sürekli kan kontrolü yapmalıydı benim doktorum 1 aya yakın takip etti düzensizdi beta artışım bir artıyor bir azalıyordu sonunda kemoterapi de kullanılan bir iğneyi yaptı sonra betam düşmeye başladı ve düştü.
Sizinde bu sekildemiydi cnm az azmi artiyordu benim ikiser gun arayla 73-143-183-247-252 senin kaclara cikmisti cnm betan birde tup bebekmiydi

2 günde bir kan tahlilini sakın aksatma dış gebelik o kadar basit birşey değil nereye tutunduğu çok önemli ağırlıkla tüplere tutunur en son rahim filmini ne zaman cektirdiniz ve bu sürece nerdesiniz bilmiyorum ama bir araştırma hastanesinde devam et ben kanunide tedavi oldum tuplerime tutunmustu bunu öğrenince iğneyle düşürdüler kürtaj dış gebeliğe fazdasiz sonrasında tekrar rahim filmi çektirdim tuplerimi tıkamıştı 2 tüpümüde alındı ve şuan öyle tüp bebek deniyorum.

Ahhh kuzum insALLAH bu sefer olur pozitifi gorup husrana ugramak cok uzucu
Canım yanlış anlama ama seninki sağlıklı bir gebelik değil bende senin durumunu yaşadım tabi benim en yüksek değerim 80 Di ama sağlıksız iki artış üst üste olunca düşüşü görmek için test yaptım o zaman bıraktım ilaçları ben 34 e düşmüştü doktorlar düşüşü görmeden ilaçları bıraktırmıyor büyük ihtimalle kimyasal gebelik seninki canım inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik yaşarsın yaşarız inşallah mecburen düşüşü bekle sen yinede kuzum 🙏

Canım yanlış anlama ama seninki sağlıklı bir gebelik değil bende senin durumunu yaşadım tabi benim en yüksek değerim 80 Di ama sağlıksız iki artış üst üste olunca düşüşü görmek için test yaptım o zaman bıraktım ilaçları ben 34 e düşmüştü doktorlar düşüşü görmeden ilaçları bıraktırmıyor büyük ihtimalle kimyasal gebelik seninki canım inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik yaşarsın yaşarız inşallah mecburen düşüşü bekle sen yinede kuzum 🙏
Canim dis gebelikten korkuyorum umarim degildir degerlerim dusuk zaten ilaclari birakma dediler ben biraktim birakali 8 gun oldu regl olmadim belirtide yok korkuyorum ya dis gebelikse diye :KK43: haftaya sali kan vericem tekrar cnm

Yas 40 olmasa bukadar korkmam inan :KK43: yasimdan korkuyorum

Canim dis gebelikten korkuyorum umarim degildir degerlerim dusuk zaten ilaclari birakma dediler ben biraktim birakali 8 gun oldu regl olmadim belirtide yok korkuyorum ya dis gebelikse diye :KK43: haftaya sali kan vericem tekrar cnm

Yas 40 olmasa bukadar korkmam inan :KK43: yasimdan korkuyorum
Canım niye salıyı bekliyorsun pazartesi ver bence ben ilaçları bıraktım 5gün sonra regl oldum biraz uzun ve sancılı oldu ama şimdi yumurtlama dönemindeyim inşallah kendiliğinden olur yaa 🙏seninde inşallah dış gebelik değildir canım

Canım niye salıyı bekliyorsun pazartesi ver bence ben ilaçları bıraktım 5gün sonra regl oldum biraz uzun ve sancılı oldu ama şimdi yumurtlama dönemindeyim inşallah kendiliğinden olur yaa 🙏seninde inşallah dış gebelik değildir canım
Surekli kan vermekten hastanelerde olmaktan inan psikolojim bozuldu olmadi pzt veririm benim regl belirtisi yok dis gebelik maalesef sorunlu bir surec zaten yasim da var iyice zamanimi alir :KK43: cok yoruldum iki dir hamile kaliyorum devami yok

X