Lütfen yardımcı olun

Kaynanmala altlı üstlü oturuyoruz yemek beraber aşağıda yiyoruz ve dün bir olay yaşadım kaynanam üç defa evime misafir gelince aileme sikayetimi yaptı ve bugün ikimizde birbirimize patladık. Ben artık yukarda olacağımı söyledim oda tamam sen bilirsin dedi. Fakat eşime dedim kesinlikle kabul etmedi ve ben ailemi birakamam o ayrı yaşayanlar evlilik yaşamıyor gibisinden konuştu ve beni suçlu gördü akşama kadar karar ver aşağıda yemek yiceksin yoksa babanlara gidersin dedi ve iki aylık hamileyim çok kötü durumdayım ne yapmalıyım

Yani hamilesiniz sizi uzmek istemiyorum ama kayinvalide ile altli ustlu oturmayi kabul ederek evlendiyseniz bunlari az cok tahmin etmissinizdir ve sizin normalinizdir ki hamileymissiniz. Bu yasananlar sizin icin cok surpriz olmasa gerek. Esiniz ayri yasayanlar evlilik yasamiyor demis siz boyle dusunen bir adami bu gun tanimis olamazsiniz. Ailenize gidip geri donecekseniz hic gitmeyin.

Yani hamilesiniz sizi uzmek istemiyorum ama kayinvalide ile altli ustlu oturmayi kabul ederek evlendiyseniz bunlari az cok tahmin etmissinizdir ve sizin normalinizdir ki hamileymissiniz. Bu yasananlar sizim icin cok surpriz olmasa gerek. Esiniz ayri yasayanlar evlilik yasamiyor demis siz boyle dusunen bir adami bu gun tanimis olamazsiniz. Ailenize gidip geri donecekseniz hic gitmeyin.
Hayır ben böyle bilmiyordum ki evim de ayrıydı ve gerceten şuan bu yüzünü gördüm eşimin

Hayır ben böyle bilmiyordum ki evim de ayrıydı ve gerceten şuan bu yüzünü gördüm eşimin
Siz başka eve mi çeyiz sermiştiniz evlenmeden önce? Aile apartmanında bu işler böyle oluyor, o kapısını kapatabilenler ilk yıl kapatamıyor zaten, ne savaşlar verip kapatıyorlar.

Baya güzel evlilik yaşıyoruz ama eşiniz olacak dana yavrusuna bunu anlatamazsınız . Bir de annem üzülür babam üzülür yok bebeğim üzülür derseniz , siz ömrünüz boyunca üzülmeye mahkum olacaksınız. Hele bir de çocuk doğsun ohooo …

Kendinizi böyle ezdirmeye devam edin. Şimdi ailem üzülmesin diye kendinizi kandırın, ileride de çocuğum için katlanıyorum diye kandırırsınız. Böyle ezilmeye ve kocayı baş tacı etmeye devam kısacası.

Kendinizi böyle ezdirmeye devam edin. Şimdi ailem üzülmesin diye kendinizi kandırın, ileride de çocuğum için katlanıyorum diye kandırırsınız. Böyle ezilmeye ve kocayı baş tacı etmeye devam kısacası.

Bence ailesi ögrense gelip alabilmelerinden korkuyor. Iki gündür agliyorum diyor, ama esi annesine inip yemeklerini de zıkkımlanmistir afiyetle. Kendilerine merhamet etmeyenlere fazla verici oluyor kadinlarimiz bazen

Kaynanmala altlı üstlü oturuyoruz yemek beraber aşağıda yiyoruz ve dün bir olay yaşadım kaynanam üç defa evime misafir gelince aileme sikayetimi yaptı ve bugün ikimizde birbirimize patladık. Ben artık yukarda olacağımı söyledim oda tamam sen bilirsin dedi. Fakat eşime dedim kesinlikle kabul etmedi ve ben ailemi birakamam o ayrı yaşayanlar evlilik yaşamıyor gibisinden konuştu ve beni suçlu gördü akşama kadar karar ver aşağıda yemek yiceksin yoksa babanlara gidersin dedi ve iki aylık hamileyim çok kötü durumdayım ne yapmalıyım
Babanıza gidin

O kocanız olacak süt oğlana söyleyin, kendisini erkek sıfatına sokmuyoruz burda, hasbelkader sizi bulduğuna şükür etsin, ya da yollayın biz ettiririz.

Bence ailesi ögrense gelip alabilmelerinden korkuyor. Iki gündür agliyorum diyor, ama esi annesine inip yemeklerini de zıkkımlanmistir afiyetle. Kendilerine merhamet etmeyenlere fazla verici oluyor kadinlarimiz bazen
Arkamdan ya gelmezse korkusu yaşıyor bir de, şu tavırlarına rağmen. Afiyetle yemiştir tabii, zıkkım yesin.

Kalkın gidin kendi ailenizle altlı üstlü oturun eşiniz her gün orada dursun durur mu ? Asla bu adam sizinle aşk evliliği yapmamış ki donum yıkansın anneme hizmet etsin çocuk da yaparsa iki oyalanırız iyi olur demiş gibi
Çok üzdü beni ve gençler bakıma muhtaç değiller ben onlarla sürekli olursam sürekli huzursuzluk çıkar ve diyor benim hatırım için katlanmalisin

Konu sahibi hayatta boşanmaz zaten. Evlenir evlenmez hamile kalınmış. Ailesi gelip almak istese bile “kocam da kocam” diyecek. Halbuki adam umursamıyor, takmıyor, saygı dahi duymuyor…

Kalkın gidin kendi ailenizle altlı üstlü oturun eşiniz her gün orada dursun durur mu ? Asla bu adam sizinle aşk evliliği yapmamış ki donum yıkansın anneme hizmet etsin çocuk da yaparsa iki oyalanırız iyi olur demiş gibi
20-21 yaşlarında hayatı toz pembe zannedip görücü usulü evlilik yapıyolar hayret ediyorum. Tanımadığın etmediğin adam 1-2 kere görüştün diye seni neden sevsin? Böyle genç yaşta evlenen adamların tek derdi bedava cinsellik + ev işleri. Bir de bonus olarak kaynanaya hizmet ettirme.

Ailem üzülür,şu üzülür, bu üzülür diyorsanız ilerde siz çok üzülürsünüz söyleyeyim. İnsanlardan ne yardımı bekliyorsunuz, gelip eşinizi ayrı yemeye ikna etmesini mi? Ya bosanacaksınız ya eşinizin ailesiyle iyi geçineceksiniz zira eşiniz orta yol bırakmamış

Arkamdan ya gelmezse korkusu yaşıyor bir de, şu tavırlarına rağmen. Afiyetle yemiştir tabii, zıkkım yesin.

Böyle herifler zerre eslerine üzülmez. Annelerinin gözüne girmek adina sectikleri kurban sadece. Ve yakinda annesinin koynuna torunu da verecek. Oh ne ala memleket. Kizimiz da daha ailesine söylemesin

X