Lütfen yazmadan geçmeyin :(

arzuxddf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2022
76
15
21
Merhaba sizinle bir şey paylaşmak istiyorum partnerimle korunmasız ilişki yaşadık fakat hiç bir şekilde içime boşalma olmadı ve ilk 24 saat içerisinde ( ertesi gün sabahında) ella hapı kullandım eczacı önleyeceğini söyledi kullandıktan bi kaç gün sonra kahverengimsi leke geldi bu belirti olarak normalmiş şeklinde araştırdım Benim reglim normalde de düzenli değil yani 2 ayda bir olduğum da oluyor ancak şuan reglim bir aya yakın gecikti göğüslerimde ağrı tarzında sıkınca hassasiyet falan şuanda yüksek ve regl olacak gibi bir ağrım var son bi kaç gündür kasıklarımda ve belimde ayrıca yemek yedikten sonra olan mide bulantıları da var. ilişki gerçekleşeli bir ayı geçti bi kaç güne regl olmazsam test yapmayı düşünüyorum bir bilginiz varsa yada tahmininiz yardımcı olabilir misiniz çünkü çok kötü durumdayım ve yaptığım şeyden gerçekten çok pişmanım çok korkuyorum lütfen yargılamayın yardım edin nolur ben bir hata yaptım😭

ılıskının ustunden 1 ay gecmesı demek 6 haftalık cocukk dmek mumkunse yaaparsan test kurtulursun ne dıye beklıyosun kı? ella zaten hormonlarını alt ust eder...

ılıskının ustunden 1 ay gecmesı demek 6 haftalık cocukk dmek mumkunse yaaparsan test kurtulursun ne dıye beklıyosun kı? ella zaten hormonlarını alt ust eder...
En kısa zamanda yapacağım sadece regl olurum umuduyla birazcıkta korkudan yapmadım ama artık yapmam gerekiyor haklısınız

En kısa zamanda yapacağım sadece regl olurum umuduyla birazcıkta korkudan yapmadım ama artık yapmam gerekiyor haklısınız
ella ıcen o ay lekelenme yasayabılır erken adet olabılır gec adet olabılır. bosalma olmadan da hamıle kalamazsın bu arada. ılıskı sonrası tipik korkudan adetın gecıkıyor. relax

ella ıcen o ay lekelenme yasayabılır erken adet olabılır gec adet olabılır. bosalma olmadan da hamıle kalamazsın bu arada. ılıskı sonrası tipik korkudan adetın gecıkıyor. relax
Belirtilerin sebebi de ilaç mıdır sizce ayrıca cevapladığınız için çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız biraz da olsa Allah razı olsun❤️

Belirtilerin sebebi de ilaç mıdır sizce ayrıca cevapladığınız için çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız biraz da olsa Allah razı olsun❤️
ya adet oncesı hormonal olarak hamılelıge vucut hazırlık yaptıgı ıcın meme hassasıyetı meme buyumesı falan yasarsın zaten :) normal adet olcaksındır :) bı de bulantı ben yasadım sabah kalktıgımda bısı yedırmeyen bı bulantıydı bısı yedıkten sonra bulanmıyo :) basta zaten bulandıgından yıyemıyosun :)

ya adet oncesı hormonal olarak hamılelıge vucut hazırlık yaptıgı ıcın meme hassasıyetı meme buyumesı falan yasarsın zaten :) normal adet olcaksındır :) bı de bulantı ben yasadım sabah kalktıgımda bısı yedırmeyen bı bulantıydı bısı yedıkten sonra bulanmıyo :) basta zaten bulandıgından yıyemıyosun :)
ya evet benim özellikle regl olurken bulantı ve ağrı aşırı oluyor ancak şuan regl olmamama rağmen ağrı bulantı olunca korktum bende bir de şuan beyaz akıntı tarzında şeyler de var o da regl öncesi olan bir şey ama gebelikte de olan bir şey belirtler çok benzeyince insan ister istemez korkuyor

ya evet benim özellikle regl olurken bulantı ve ağrı aşırı oluyor ancak şuan regl olmamama rağmen ağrı bulantı olunca korktum bende bir de şuan beyaz akıntı tarzında şeyler de var o da regl öncesi olan bir şey ama gebelikte de olan bir şey belirtler çok benzeyince insan ister istemez korkuyor
.)) anlıyorum ben seni. ahahah okuma sen. zaten okudukca psikolojikman hamile gbi hissedip olmayan belirtileri cıkarırsın ortaya .)

.)) anlıyorum ben seni. ahahah okuma sen. zaten okudukca psikolojikman hamile gbi hissedip olmayan belirtileri cıkarırsın ortaya .)
Bu site öyle bir yer ki kafanda inanıyosun zaten insanlar saçma sapan şeyler yazdıkça .tekrar teşekkür ediyorum fikrinizi belirttiğiniz için kaç yaşındasınız kimsiniz belki bir abla belki bir teyze bilmiyorum ama gerçekten sağolun içimi rahatlatıp her şeye rağmen bir test yapıp oh diyeceğim ve regl olmayı bekleyeceğim

Ya ben size sürekli yazıyorum umarım rahatsız etmiyorum ama içime kurt düştü erken gebelik testini sabah açken yaptım ama ilk idrarım değildi bi kaç saat sonra idrarım çok yoktu yinede yaptım kesin negatif çıktı fakat farkettim ki göğüs ucumda soyulma var buda gebelik belirtisi yazıyor ve ağrılarım hala var acaba ella etkisi mi hala hormonlar yüzünden mi yoksa test mi yanlış anlayamıyorum psikolojik olarak hiç iyi değilim acaba kuruntu mu yapıyorum

X