Lütfen zile basmayınız,tıklamanız yeterli!

miralife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
3.464
21
evime hoş geldiniz! buyrun içeri....
img0127aw.jpg
img0108av.jpg
holümüz....
img0105aa.jpg
img0019am.jpg

Son düzenleme:
cnm benim evin çok güzel çok beğendim..rabbim sağlıklı,mutlu,huzurlu,sevdiklerinle beraber güzel günler geçirmeyi nasip etsin inşş..evin büyük galiba öle geldi bana ben çok beğendim güle güle otur bitanemopuyorumnanaktan

canım çok güzelmiş evin..sağlıkla huzurla oturun..
oturma odandaki kırmız perdeyi kendin yapmıştın sanırım..yanlış mı hatırlıyorummmCADIARZU

cnm benim evin çok güzel çok beğendim..rabbim sağlıklı,mutlu,huzurlu,sevdiklerinle beraber güzel günler geçirmeyi nasip etsin inşş..evin büyük galiba öle geldi bana ben çok beğendim güle güle otur bitanemopuyorumnanaktan

canım arkadaşım bitanem benim keşke aynı şehirde olupta görebilseydin evimi...inşallah bir gün olacak kavuşmamaız!

canım çok güzelmiş evin..sağlıkla huzurla oturun..
oturma odandaki kırmız perdeyi kendin yapmıştın sanırım..yanlış mı hatırlıyorummmCADIARZU
evet canım ben yapmıştım aslında o resim ekleyeyim dedim ama sonra vazgeçtim ..o eski evimdeki ölçülerde dikili olan hali daha bi güzel aslında bu evde biraz kornişllerim kısa tutulunca böyle oldu....maalesef ama hatırlamana çok sevindim canım ya allah herşeyi gönlüne göre versin inşallah huzurla mutlulukla kal!

Sihircim maşallah evin çok güzel...Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin...

Prensesin odası da harika...Mutfağın resmi yok sanırım:)

:nazar:şekerim evin cok güzel gercektede görüyorum zaten her zaman güle güle otur canım ....mutlu yuvanda:nazar:a.s.

canım o kadar güzel bir ev ki ,ama fotolar net olsa daha bir güzel olacak ,ne yap et en kısa zamanda daha kaliteli fotolar eklede bu güzel evi daha net görelim ..allah huzurnuzu eksik etmesin ..

dublex evim olsa akşama kadar merdivenleri in çık in çık yapar zayıflardımkaydirigubbakcemile3

maşallah cnm ya evin çok tatlı kızın çok daha tatlı.ALLAH bizlere de nasip etsin.
evinde huzur sağlık mutluluk eksik olmasın inş:nazar:

a evet canım harikasın.....hemen ekliyorum ...

kaydirigubbakcemile5

dublex evim olsa akşama kadar merdivenleri in çık in çık yapar zayıflardımkaydirigubbakcemile3

maşallah cnm ya evin çok tatlı kızın çok daha tatlı.ALLAH bizlere de nasip etsin.

Birsam harikasın guzumkaydirigubbakcemile3

:nazar:şekerim evin cok güzel gercektede görüyorum zaten her zaman güle güle otur canım ....mutlu yuvanda:nazar:a.s.
canım arkadaşım sen hep gel evime hzurunla neşenle mutluluğunla ... hiç eksik olmayın hayatımızdan ailenle canım arkadaşım ....kızımın arkadaşınında annesi...sevioz öpüoz seniopuyorumnanaktan

canım o kadar güzel bir ev ki ,ama fotolar net olsa daha bir güzel olacak ,ne yap et en kısa zamanda daha kaliteli fotolar eklede bu güzel evi daha net görelim ..allah huzurnuzu eksik etmesin ..
valla cnm makinemin şarjlı pilleri ölmüş ama bende hadi dedim çektim bölede olsa oldu artık pilleri değiştirmeye vaktim olsa alıcam ama söz canım... teşekkür ederim cnm!

aman kıs bende öle derdim in çık in çık ama olmuo valla canım bazen çıkacak halim kalmıo bırakıyorum merdivenin başıma aciliyet için çıkarsam o zaman bırakırım diyorum kalıo...
allah sanada nasip etsin inşallah canım evde cıvıltılı bir periliçe...

canım odanı görüp çok beğenmiştim şimdi tüm evinide gördüm çok güzel..ama keşke net fotolar olsaydı eminim çok daha güzel görünürdü ama neyse...
güzeller güzeli kızında çok şeker maşallah...odasınada ayrıca bittim ne güzel kendi gibi prenses odası

X