Lys hakkında yardım?

Zaten sayısalcısın. Önünden çekilen kitle az olacak. Eşit ağırlıkçı olsan 3te biri öne çekersin derdim ama, senin için hiç belli olmaz durum. Hangi bölümü istiyorsun?

Zaten sayısalcısın. Önünden çekilen kitle az olacak. Eşit ağırlıkçı olsan 3te biri öne çekersin derdim ama, senin için hiç belli olmaz durum. Hangi bölümü istiyorsun?
veterinerlik istiyordum ama ygs böyle gelince lys çalışmadım ama şu an herkes yaparsın falan diyince çalışmaya karar verdim zaten az kaldı 3 hafta çalışşam bir şey değişir mi ?

bir de önümden çekilmek çok doğru bir niteleme olmaz mesela

zira sen nereyi istiyorsun, senin önündeki, gerindeki nereyi istiyor gibi bir durum var

mesela ben de girdim YGS ye fen sınavına bile girmeyeceğim senin önünde isem şimdiden çekilmiş oldum

ama zaten fen olmayanlar seni geçmiş midir bilemedim

bakayım ben kaç bininciymişim say 2 de

bir de önümden çekilmek çok doğru bir niteleme olmaz mesela

zira sen nereyi istiyorsun, senin önündeki, gerindeki nereyi istiyor gibi bir durum var

mesela ben de girdim YGS ye fen sınavına bile girmeyeceğim senin önünde isem şimdiden çekilmiş oldum

ama zaten fen olmayanlar seni geçmiş midir bilemedim

bakayım ben kaç bininciymişim say 2 de
tamam

bu ilk girişin mi ?

ben 36 yaşındayım

yaklaşık senin iki katın olabilir

1998 de girmiş ve kazanmıştım 4 yıllık lisans mezunuyum, sistem aradaki yıllarda çok değişti o nedenle bilemiyorum

ben sınava girdiğimde YGS de tek puan vardı, şimdi bir açıklandı 6 puan şok oldum ben

bu sene de biraz hobi olsun diye girdim

esasen KPSS çalıştım o arada da bu sınava da girdim, LYS'ye de gireceğim beğendiğim bir bölüm olursa da belki okurum

zira önceden meslek sahibi olmak için okudum, şimdi bilgi edinmek, ufuk genişletmek için okuyabilirim

ben 36 yaşındayım

yaklaşık senin iki katın olabilir

1998 de girmiş ve kazanmıştım 4 yıllık lisans mezunuyum, sistem aradaki yıllarda çok değişti o nedenle bilemiyorum

ben sınava girdiğimde YGS de tek puan vardı, şimdi bir açıklandı 6 puan şok oldum ben

bu sene de biraz hobi olsun diye girdim

esasen KPSS çalıştım o arada da bu sınava da girdim, LYS'ye de gireceğim beğendiğim bir bölüm olursa da belki okurum

zira önceden meslek sahibi olmak için okudum, şimdi bilgi edinmek, ufuk genişletmek için okuyabilirim
bende hobi olsun diye gireceğim bir kazanayımda :) :)

diploma notum 76 civarı olacak ama lys ye çalışmadım fazla o yüzden çok endişeliyim keşke çalışsaydım bir yıl daha hazırlanamam :KK43: :KK43:

Kalan zamani iyi degerlendirin o zaman,veterinerligin siralamalari cok yuksek degil bildigim kadariyla,siz dort elle sarilin derslerinize.

Hangi mf puan turunden aliyo veterinerlik ona gore hangi testin katsayisi fazlaysa o teste daha cok calisin.

Kalan zamani iyi degerlendirin o zaman,veterinerligin siralamalari cok yuksek degil bildigim kadariyla,siz dort elle sarilin derslerinize.

Hangi mf puan turunden aliyo veterinerlik ona gore hangi testin katsayisi fazlaysa o teste daha cok calisin.
mf 3 den alıyor bana biraz taktik verirmisiniz çok çaresizim ders çalışamıyorum hiç kazanamayacağım diye çok stresliyim :KK43: :KK43: :KK43:

X