m.a.c'de gelin makyajı yaptıran varmı

benim gözlerim normalde daha büyüktür ama nişanımdaki kuaför nasıl becerdi anlamıyorum gözlerim olduğundan küçük göründü. hala bakıyorum çözemiyorum. düğünümde başka kuaföre gidecem. inşş orda bari en azından kendi boyunda görünebilir gözlerimmm.. burdan okuduğuma göre kryolan çok tercih ediliyor. birde o ürünü kullanıp kullanmadığını soruyum

bende nisanda ve dugunumde makyajimi mac e yaptirdim
nisan makyaji icin capacitye gittim
gelin makyajimda kuafore gelmisti
bende herkeste cok begendi
ozel gunlerdede mutlaka mac i tercih ederim
bazi durumlarda kuafordede yaptiriyorum hic begenmiyorum walla
mactekiler bu isi biliyo ve ciddi egitimlerden geciyolar
:kahve:

ia makyajların sanat resmen canım

emeklerine sağlık

pashmina tatlım tesekkür ederimyerimseniben.nursal canım sanırım makyajında gözünün içini tamamen siyahla çercevelediler ve gözünün etrafını koyu renkte ve yanlış gölgeleme yapmışlar.eğerki illa gözünün içine siyah kullamayı seviyorsan gölgeleme yaparken gözü daha yukarı çekmelisin 3 renk kullanabilirsin

ayy canım nişanlığım gül kurusuydu gözümün içine yeşil kalem çekti. gerçi çirkin durmadı ama dediğim gibi o gün farketmemiştim. şimdi resimlerime bakıyorum. gözüm küçük görünmüş bayaa.. kendi yaptığım makyaj bile daha güzel oluyor ama kalıcılık açısından mecbur kuaföre yaptıracam.. boshayallersmile

ia59 nickli arkadaşım yaptığınız makyaj çalışmalarını cok beğendm acaba bnm nikahmda da makyaj yapablr msnz ücretler ne civarda acaba?

merhaba,ararsan ayrıntılı konusabiliriz canım.beğenmene sevindim:)

Son düzenleyen: Moderatör:
MAC'te iyi makyajda yapan var kötu yapanda var MAC'ın fırcaları ve renklı kozmetıgı mukemmeldır ben musterılerımde kullanıyorum herkes cok memnun..

Bende kısmetse haziranda evleneceğim benim için makyaj çok önemli eskişehirde iyi bir porselen makyaj yapan mac kullanan yer var mı arkadaşlar yardımcı olur musunuz....

Gidip MAC'te makyaj yaptırsam uygun fiyata.Sonrada başka bi kuaföre duvağımı taktırsam olmaz mı =P

çok pahalıymış m.a.c de gelin makyajı değmez bence ben kendi ürünlerimi kendim alıcam böylece bana da kalır sonra:)

bu arada ben kryolan ürünleri kullanıcam fikir olur belki bir araştırın düğün makyajı yaptıracak arkadaşlar...

Merhabalar. Samsun'da MAC ve KRYOLAN markalarını kullanarak makyaj yapan bildiğiniz bi yer var mıı acill lütfen düğünüme yetişmesi lazım :KK43:(

X