Maddi durumu iyi olmayan biriyle olur muydunuz

Eski sevgilimle kıyaslıyorum o da öğrenci arabası var ve okuldan boş kaldığı günlerde de çalışıyordu hem de okula geliyodu. Ama bu çocuk çalışmıyor bile
eski sevgilini unutamadın diyeceğim ama sen arabasını unutamamışsın. evet maddiat önemli birşey ama bu yaşta değil. senin düşünmen gereken başka şeyler var. ama bişey diyim mı senin gibi kızların kıymeti biliniyor işte.doğru yoldasın devam et

Mervecik mervecik diğer tipler cinsellik peşindeydi bu değer veriyor diyorsun. Elinden geldiğince çikolata almış, bir şeyler yapıp geitmriş daha ne istiyorsun ... bak yaşın genç, 20 yaşında evi olsun arabası olsun o olsun bu olsun dersen kullanma derdinde olan iğrenç tiplerin oyuncağı olurusn ancak onu da sen istemiyorsun. Yaşlarınız genç, sen de çalışırısn birlikte yaparsınız bu yeni nesildeki hazıra konayım derdi nedir arkadaş aaaaaaaaa:super:
Evet iyi birisi cidden değer veriyor. Beni düşündüren hem maddi konu hem de bu çocuk şehir dışında evi okul bitince 2 ay denize çıkacak staj için ve görmeyeceğim yazın onu sonra ne olacak belli değil

Ama onun ailesinin bile arabası yokmuş hiç olmamış. Ehliyeti bile yok bana bunlar çok dişil geliyor 25 yaşında ve ehliyeti bile yok
merve adamın durumu yok demek ki niye taktın bu kadar ailesinin de durumu yok besbelli.bu ayıplanacak birşey değil bende ehliyet almak istiyorum ama durumum yok diye erteliyorum ne zamandır.

Ama onun ailesinin bile arabası yokmuş hiç olmamış. Ehliyeti bile yok bana bunlar çok dişil geliyor 25 yaşında ve ehliyeti bile yok
Sen al gezdir işte, senin niye yok. Dişi olduğun için mi yok? Dişilerin arabası ehliyeti olmuyor mu? Ailesinin maddi durumuyla dişilliğin ne alakası var merve?

Ayrıca 25 yaşında ne okulu bu? Senin de yaşın 25 görünüyor. Ben 25 yaşındayken 3 yıldır iş hayatındaydım altıma arabamı çekmiştim erkeklerin peşinde arabası var diye dolanmıyordum.

merve adamın durumu yok demek ki niye taktın bu kadar ailesinin de durumu yok besbelli.bu ayıplanacak birşey değil bende ehliyet almak istiyorum ama durumum yok diye erteliyorum ne zamandır.
Ayıplamıyorum işte ben ciddi ilişki düşünüyorum ve ilerisini düşünüyorum hayatıma birini alınca

Ay biraz daha dişil eril duyarsam çığlık aticam. Senin ehliyetin kaç yıldır var Merve ve adamı sal Allah rızası için
Allah merveye boynu altın zincirli, eli tesbihli, dar kısa paça pantolon altına çorapsız kundura giyen, “şey” mercedesi olan bir kısmet nasip etsin 🙄

Teşekkür ederim. Sonunda beni anlayan biri. Demek İstediğim başka yerlere çekilmiş. Ben paragöz olsam zaten şu an bu çocukla zaman geçirmem anında bırakırım ama karakteri güzel.sadece kendimi ona yük hissediyorum maddi anlamda rahat edemiyorum yanında. Eski sevgililerimde hiç böyle durum yaşamadım o yüzden farklı geliyor bana
İkiniz de öğrencisiniz sanırım, Alman usulü yapın kimse ezilmesin.

2 ay önce ayrıldığım bi ilişkim vardı 1 sene sürdü. Daha önce de çok konusunu açtım. Kendisi ciddi ilişki istemiyordu bana uymuyordu bitirdim. Çok seviyodum ama o hayatına başkasını aldığını söyleyince benim de artık yoluma bakmam gerektiğini anladım. Bi süredir görüşmek isteyen bir çocuk vardı. Onunla 2 kez görüştük. Tabi daha erken ama yine de çok anlayışlı, Çok ince düşünceli biri. Kötü bi enerji sezmedim diğerlerinde olduğu gibi. Çocuk henüz öğrenci bu sene mezun olacak benim gibi. Maddi durumu çok iyi değil öğrenci olduğu için normal karşılıyorum. Ama ben şimdiye kadar hep durumu iyi olanlarla sevgili oldum. Arabası olanlarla. Arabası yok mesela diğer çocuğun vardı diye çok alışmıştım. Buluştuğumuzda ilk hesabı ödedi. İkincide ben teklif ettim farketmez dedi hiç ısrar etmedi. Ama eski sevgilim gerçekten ne kadar üzse de bir kere bile bana ödetmezsin ısrar etmeme rağmen. Mesela bu çocukla buluştuğumuzda yemekte yiyemiyorum. Aç mısın diye soruyor hayır diyorum cebinden para çıkmasın diye. Ben sanırım diğer çocuğun konforuna çok almışım beni evimden arabayla almasına vs. Bi de bu çocukta beni düşündüren şey denizci olması yani ilerde ne olur bilmiyorum ama. Denizci biriyle ne kadar devam edebilirim. Ama çocuk ciddi ilişki çocuğu yani karakter olarak tam istediğim biri. Tek düşündüren işte bu sebepler. Ne yapmalıyım bilmiyorum
Fazla uzatmadan ayrılın bence,sizin öncelikleriniz konunuzda anlattiginiz seyler
Her zaman bir kulp bulacaksınız çünkü

X