maibeyaz'ın zayıflama serüveni başlıyorrr

Anka

Nirvana
Pro Üye
25 Ekim 2008
52.569
114.618
merhaba arkadaşlar...
ben de sizler gibi kilo verme derdindeyim... 2 bebeğim var ilk doğumumdan çıkınca 55 kiloydum 3 ay sonra yine 55 kilo ile hamile kaldım ve ikinci bebeğimden sonra 57 kilo idim... sonra adet düzensizlikleri ve hormon bozuklukları yüzünden ilaç kullandım ve 10 kilo aldım...neredeyse 6 aydır diyetteyim ama iki yapıp üçüncü gün bozunca veremiyorum malesef...6 aydır verebildiğim 5 kilocuk bişey... elma diyeti, lahana diyeti, soğan suyu türlü şeyleri denedikten ve başarısız olduktan sonra diyetisyene gitmeye karar verdim... 1 aydır gidiyorum ama listeme uymayınca yine veremedim... ve günlük açmaya karar verdim...
şu an 62.4 kiloyum... her gün yediklerimi içtiklerimi harfi harfine yazacağım... ve her gün daha az kalorili yiyecekleri yazmak için uğraşacağım...eşim askerde şafak 84... 84 gün içinde verebildiğim kadar vereceğim ve eşime sürpriz yapacağım...ilk hedefim 55... hadi bakalım desteklerinizi bekliyorum kızlarrr...:KK61:
bu kez bozmamak üzere başlıyorummmm...:KK66:

hergün mutalaka yapılması gerekenler
leslie ile 3 mil
callenetics
2,5 lt su
3 bardak yeşilçay
yapmadığım zaman bana ceza verin kızlar...

25 Şubat 2011 Cuma=62,9:KK59:
4 Mart 2011 Cuma =62:KK19:
11 Mart 2011 Cuma =61,7:KK61:
18 Mart 2011 Cuma=61:KK19:
25 Mart 2011 Cuma= 60,1:KK19:
1 Nisan 2011 Cuma=57,5 :KK19::KK19:

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba arkadaşlar...
ben de sizler gibi kilo verme derdindeyim... 2 bebeğim var ilk doğumumdan çıkınca 55 kiloydum 3 ay sonra yine 55 kilo ile hamile kaldım ve ikinci bebeğimden sonra 57 kilo idim... sonra adet düzensizlikleri ve hormon bozuklukları yüzünden ilaç kullandım ve 10 kilo aldım...neredeyse 6 aydır diyetteyim ama iki yapıp üçüncü gün bozunca veremiyorum malesef...6 aydır verebildiğim 5 kilocuk bişey... elma diyeti, lahana diyeti, soğan suyu türlü şeyleri denedikten ve başarısız olduktan sonra diyetisyene gitmeye karar verdim... 1 aydır gidiyorum ama listeme uymayınca yine veremedim... ve günlük açmaya karar verdim...
şu an 62.4 kiloyum... her gün yediklerimi içtiklerimi harfi harfine yazacağım... ve her gün daha az kalorili yiyecekleri yazmak için uğraşacağım...eşim askerde şafak 84... 84 gün içinde verebildiğim kadar vereceğim ve eşime sürpriz yapacağım...ilk hedefim 55... hadi bakalım desteklerinizi bekliyorum kızlarrr...:KK61:
bu kez bozmamak üzere başlıyorummmm...:KK66:

aaaaaaaaaaa süpersin.çok iyi fikir bu emin ol kadınlar kulübü arkadaşlar ile veriliyor.sürekli motive ediyorlar çok iyi oluyor.bende senin gibi nice diyetler denedim açlık diyetleri resmen ama bıraktığım gibi hop tekrar kilolar vüvutta.
ama inşallah burda sağlıklı bir şekilde vereceğiz.inanman yeterli..:KK57::KK57:

Benimde sevgilim askerde şafak 65 beklıyorum...Bende kilo sorunundan müzdaribim.Tabi benimki abartılı bıraz bende 60 gunde ne yapabılırsem yapıcam gercı ben baslayalı 1 hafta oluyo cok ıstıkrarlı gıdıyorum...Bu sefer olacak ınanıyorum.Allah sağ salim eşine kavuştursun seni cnm.Ve benim senşn gibi bekleyen herkezi :) sık sık kendı durumumu yazarım sana senıde takıp edıcem gelısmelerden hbrdar et bızı...Bu serüveninin basarıyla devam etmesı ve kılo vermemız umıdıyle :)

aaaaaaaaaaa süpersin.çok iyi fikir bu emin ol kadınlar kulübü arkadaşlar ile veriliyor.sürekli motive ediyorlar çok iyi oluyor.bende senin gibi nice diyetler denedim açlık diyetleri resmen ama bıraktığım gibi hop tekrar kilolar vüvutta.
ama inşallah burda sağlıklı bir şekilde vereceğiz.inanman yeterli..:KK57::KK57:

sağol canım inşallah bakalım desteklerinizle bu kez olacak...

Benimde sevgilim askerde şafak 65 beklıyorum...Bende kilo sorunundan müzdaribim.Tabi benimki abartılı bıraz bende 60 gunde ne yapabılırsem yapıcam gercı ben baslayalı 1 hafta oluyo cok ıstıkrarlı gıdıyorum...Bu sefer olacak ınanıyorum.Allah sağ salim eşine kavuştursun seni cnm.Ve benim senşn gibi bekleyen herkezi :) sık sık kendı durumumu yazarım sana senıde takıp edıcem gelısmelerden hbrdar et bızı...Bu serüveninin basarıyla devam etmesı ve kılo vermemız umıdıyle :)

seni de allah kavuştursun inşallah canım... çok zormuş vallahi asker beklemek rabbim herkese sabır versin askerlerimizin yardımcısı olsun...
belkerim her zaman canım inşallah gelince şalırtacağız se vdiceklerimizi...:KK66:

canımmmm hayırlı olsun günlüğün,:KK9::KK9:
inşallah daha da motive eder seni de , eşin gelince fıstık gibi çıkarsın karşısınaaaa

maibeyaz hayırlı olsun canım.inşallah tez zamanda istediğin rakama ulaşırsın:KK16:

günlüğün hayırlı olsun bebeciğim. sık sık uğrarım buraya seni kontrole. moral vermeye canım.

canımmmm hayırlı olsun günlüğün,:KK9::KK9:
inşallah daha da motive eder seni de , eşin gelince fıstık gibi çıkarsın karşısınaaaa

maibeyaz hayırlı olsun canım.inşallah tez zamanda istediğin rakama ulaşırsın:KK16:

günlüğün hayırlı olsun bebeciğim. sık sık uğrarım buraya seni kontrole. moral vermeye canım.

teşekkür ederim canlarım... inşallah motive açısından iyi olacak günlüğüm kızlar.. bi de bunu deneyelim bakalım... :KK1:

kilo vermedimişsinmi bugün kontrolun vardı vermemişmisin canım

yok bebişim nerdeee... 15 günde 500 gr yağ vermişim ama uymadımki adam gibi listeye...yanlız sadece yağ veriyorum kas kaybım olmuyo o güzel işte...
bu kez çok kararlıyım ama şafak azalıyor ben yerimde sayıyorum... hadi bakalım beni sürekliy oklayın kaçamak yapmama, diyeti bozmama izin vermeyin olur mu... sizin sayenizde başaracağım inşallah...:KK66:

hadi bacim yolun acik olsun verirsin insallah istersen diyet deme dikkat ediyorum de:)ben öyle diye diye bak 24kg verdim kendimi kadin gibi hissediyorum 87 kg olmama ragmen
benim icin cok degil cünki ben derdimki ben bir daha aslaaaaaa 99 u göremem derdim

hadi bacim yolun acik olsun verirsin insallah istersen diyet deme dikkat ediyorum de:)ben öyle diye diye bak 24kg verdim kendimi kadin gibi hissediyorum 87 kg olmama ragmen
benim icin cok degil cünki ben derdimki ben bir daha aslaaaaaa 99 u göremem derdim

vaavvvv 24 kilo süper vallahi.. :KK9:sizleri görünce kendimden utanıyorum şurda 10 kiloyu veremedim canım...
sık sık desteklerini bekliyorum bak iyice havaya girdim şimdi sayende süpersin canım.. inşallah istediğin kiloya ulaşırsın...:KK71:

maicim 15 günde 500 gram yağ hiçte azımsanacak gibi değil. kasta vermemişsin çok güzel aslında. kız ben 17 kilo verdim sanki 2 aydamı verdim 6 ay oldu. böyle yavaş yavaş yağ vere vere geldim bu halime sabret azcık kız

ne bileyim canım az gibi geliyo bana işte...:KK1:
bakalım bu kez kaç verebileceğim... 15 gün sonra yine kontrolüm var...
bu kez tam listeye uyacağım yine veremezsem kaloriyi düşürecek diyetisyen...

hayırlı olsun fıstığım artık seni bulacağımız adres belli galiba.

evettt bu günkü ilk menümü yazayım...
akşam yemeğinde
4 kaşık nohut yemeği
1 bardak ayran
2 kaşık bulgur pilavı yedim:KK56:

canım günlüğün hayırlı olsun inş. hedefine burada tez zamanda ulaşırsın şu sorunum bi bitsin hep burda olucam ne güzel işte sırf yağ vermek büyük başarı bence takipte olucammmmmm

canım günlüğün hayırlı olsun inş. hedefine burada tez zamanda ulaşırsın şu sorunum bi bitsin hep burda olucam ne güzel işte sırf yağ vermek büyük başarı bence takipte olucammmmmm

evet diyetisyen de öyle dedi... hiç kas kaybetmemem sırf sadece yağdan vermem çok tuhafmış...:KK1:
amaaaaa bu ayki hedefim 60,5... hadi bakalım her gün bekliyorum günlüğüme... maiciğinizin desteğe ihtiyacı var.... :KK23:

ay ne güzel plakalarada geçmişsin.Allah sağ slaim kavuştursun canım askerine.bizim daha çok var.ama bende senin gibi eşim gelene kadar köklü bir değişikliğe gidicem inşalah:)yani kilo saç baş her şeyimle.napalım beklerken moralleri yüksek tutmak lazım:KK43:

X