Makarna paketinden kablo bağı çıktı!

Yazık en iyisi diye onu kullanırız Bi de. Gerekli yerlere şikayetlerinizi yapın tabii ama pek Bi şey çıkacağını sanmıyorum. Onun içinden çıktığını kanıtlayamazsınız.

Dur bakalım yarın bir şikayet edeyim de yazarım buraya ne olduğunu.

Ben bir keresinde marketten konserve garnitür alacaktım tam elime aldım kapalı haliyle içinde uzun bir saç teli mağaza personelini uyarıp kaldırın dedim ama sonra pişman oldum keşke markayı şikayet etseydim iki üç yıl oldu yanlış değilsem Burcu markaydı

:KK57::KK57: tamda makarna isitiyordum. Markasi filiz degildir umarim. Hep onu tuketirim ben. Sogumak istemem.

O malum şikayet sitelerinin hiçbir işlevi yok, söyleyeyim.

Olmaz mı arkadaşım? Geçen sene bulaşık makinem için birinci gelen teknik servisi şikayet ettim. Direk firmaya iletiliyor. Hemen aradılar. İkinciye gönderilenler ustaydı ve ücret de almadılar.
Geçenlerde de bir sigorta şirketini şikayet ettim. Akşamına aradılar.

Bunlar bu muameleden anlarlar. Sonuç alamasam da bilinsin herkesçe.

Ben bir keresinde marketten konserve garnitür alacaktım tam elime aldım kapalı haliyle içinde uzun bir saç teli mağaza personelini uyarıp kaldırın dedim ama sonra pişman oldum keşke markayı şikayet etseydim iki üç yıl oldu yanlış değilsem Burcu markaydı

Ben de o anda yetkiliye verirdim herhalde. Ama şimdi olsa resmini çeker gerekeni yaparım. Artık hiç bir markaya %100 güvenmiyorum.

Olmaz mı arkadaşım? Geçen sene bulaşık makinem için birinci gelen teknik servisi şikayet ettim. Direk firmaya iletiliyor. Hemen aradılar. İkinciye gönderilenler ustaydı ve ücret de almadılar.
Geçenlerde de bir sigorta şirketini şikayet ettim. Akşamına aradılar.

Bunlar bu muameleden anlarlar. Sonuç alamasam da bilinsin herkesçe.
Ben de ordan şikayette bulundum, firma benimle irtibata geçti ama sadece "Ben size geri döneceğim" dedi arayan kişi, bekledim dönen yok. Siteye bir de bakarım ki ne göreyim. Firma benim mesajın altına yazmış "Müşterimiz ile iletişim kurulup sorunu çözüldü" Deli oldum tabi, çok uğraştım sonrasında da, firmanın en başlarına ulaştım da problemim çözüldü ama birkaç ay sürdü bu şikayet süreci..

Ben de ordan şikayette bulundum, firma benimle irtibata geçti ama sadece "Ben size geri döneceğim" dedi arayan kişi, bekledim dönen yok. Siteye bir de bakarım ki ne göreyim. Firma benim mesajın altına yazmış "Müşterimiz ile iletişim kurulup sorunu çözüldü" Deli oldum tabi, çok uğraştım sonrasında da, firmanın en başlarına ulaştım da problemim çözüldü ama birkaç ay sürdü bu şikayet süreci..

Bu işin kurdu olmuş bunlar. Takip edeceğim bakalım ben de.

Tüketici hattini yarin sabah ara su saatte kimse acmaz hem bayram hemde pazar.. yetkiliyle konusucam de ordakiyle muhattab olma. Kalite guvence mudurunuz/muhendisinizi bağlayın de. Sizi tarim ve gida bak. şikayet edicem de. Bak nasıl sana yalvaracaklar.

Bende 5 yıldır buyuk bir gıda fabrikasinda yoneticiyim.. bazilarida sırf para uğruna yalan şikayetler yapiyor bize. Biz resmen sikayet edenleri fabrikayi acip uretimi gezdirip ne ozurler dilerdik.

Bu arada makarnanin icinden cikan kılips oyle dersiniz yetkiliye. Nuh gibi bir firmadan boyle bir sey cikmasi cok garip

Tüketici hattini yarin sabah ara su saatte kimse acmaz hem bayram hemde pazar.. yetkiliyle konusucam de ordakiyle muhattab olma. Kalite guvence mudurunuz/muhendisinizi bağlayın de. Sizi tarim ve gida bak. şikayet edicem de. Bak nasıl sana yalvaracaklar.

Bende 5 yıldır buyuk bir gıda fabrikasinda yoneticiyim.. bazilarida sırf para uğruna yalan şikayetler yapiyor bize. Biz resmen sikayet edenleri fabrikayi acip uretimi gezdirip ne ozurler dilerdik.

Bu arada makarnanin icinden cikan kılips oyle dersiniz yetkiliye. Nuh gibi bir firmadan boyle bir sey cikmasi cok garip

Anladım arkadaşım sağol.
Ben bu ürünü alalı çok zaman oldu. Elimde bir fiş falan yok ispatlayamam. Yani elime bir şey geçmeyecek.
En azından firmaya rahatsızlığımı belirtmek de bir şeydir.

Bu arada makarnanin icinden cikan kılips oyle dersiniz yetkiliye. Nuh gibi bir firmadan boyle bir se
Anladım arkadaşım sağol.
Ben bu ürünü alalı çok zaman oldu. Elimde bir fiş falan yok ispatlayamam. Yani elime bir şey geçmeyecek.
En azından firmaya rahatsızlığımı belirtmek de bir şeydir.

Makarna ambalajini sakın atma bari. Parti nosunu falan isterler

Paketi actiginiz icin hic bi sonuc elde edemezsiniz, esim tuketici mahkemesinde calisti bi ara, bir marka asitli icecegin icinden sinek cikmasi davasi vardi,onda bile sonuc alinamadi, komik ama gercek

Paketi actiginiz icin hic bi sonuc elde edemezsiniz, esim tuketici mahkemesinde calisti bi ara, bir marka asitli icecegin icinden sinek cikmasi davasi vardi,onda bile sonuc alinamadi, komik ama gercek

Dogrudur. Ben de lehime bir sonuç beklemiyorum. Ülkemizde böyle yürümüyor zaten işler.
Ben şikayetimi sanal ortamda da duyuracağım zaten.

Aynen öyle. Makarna pişirmek için paketi açıp tencereye boşalttım. Önce çuval ipi sandım. Çıkarınca kesilmiş kablo bağı olduğu anlaşıldı.
Çok sinirlendim. Yıllardır güvenilir diye kullanılan marka bu. İştahım da kaçtı.
Şikayet edeceğim ama paketin arkasında ki tüketici hattı yanlış çıkıyor. Artık internette malum şikayet sitesine başvururum ben de.

dava aç çok güzel tazminat alırsın

geçen sene ramazan ayında Ekici peynirin tam yağlı sert beyaz peynirinden almıştım kilosu 24 25 tl civarı eve geldikten iki gün sonra üzeri sararmaya ve kokmaya başladı dolapta uygun koşulda beklettiğim halde. hemen kendi sitelerine bir mail attım ramazan ramazan peynirsiz kaldım diye :KK70:
ertesi gün bir çalışan elinde üç dört paket değişik peynirle gelmişti kokmuş sararmış peynirlerini de almış gitmişti :) işe yarıyor şikayet etmek sonuçta müşteri her zaman haklıdır

X