Makyaj fırçanızı çantanıza nasıl koyuyorsunuz?

Goldsparkle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2018
395
651
Merhaba yağlı cilde sahibim ve t bölgesini gün içinde transparan pudrayla pudralayıp, allığı da o gün sürmüşsem gün içinde yeniliyorum. Makyaj fırçamı hem fırça kirlenmesin hem de makyaj çantamı kirletmesin diye peçeteye sarıp lastikleyerek koyuyorum ama çok uğraştırıyor. Bunun pratik yolunu bilen yazabilir mi ? Makyaj çantamın kirlenmesini hiç sevmem ve dikkat ederim. Kapaklı makyaj fırçası da bulamıyorum, bulduklarımın da fırçası sert ve kalitesiz olan züccaciye dükkanında satılan gibiler.

Bu tip kaplara koyarak saklayabilirsiniz fırçalarınızı

Eklentiler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    14,8 KB · Görüntüleme: 76
Makyaj fırçası filesi alabilirsiniz. aliexpresste 100lüsü satılıyor. ben kullanmadım ama birkaç influencerda denk gelmiştim kullanışlı duruyor.

Kapaklı ayrı bulmanız zor bende çok araştırdım ama bulamadım. Hala malesef kii peçete lastik yapıyorum. Bende fileleri görmüştüm ama bi türlü o sitelere güvenemediğim için spariş veremedim.

Merhaba yağlı cilde sahibim ve t bölgesini gün içinde transparan pudrayla pudralayıp, allığı da o gün sürmüşsem gün içinde yeniliyorum. Makyaj fırçamı hem fırça kirlenmesin hem de makyaj çantamı kirletmesin diye peçeteye sarıp lastikleyerek koyuyorum ama çok uğraştırıyor. Bunun pratik yolunu bilen yazabilir mi ? Makyaj çantamın kirlenmesini hiç sevmem ve dikkat ederim. Kapaklı makyaj fırçası da bulamıyorum, bulduklarımın da fırçası sert ve kalitesiz olan züccaciye dükkanında satılan gibiler.
Fırçalara çare bulabildiniz mi?

Fırçalara çare bulabildiniz mi?

Ben aynı usül devam ediyorum ama gratise kaliteli ve kapaklı fırçalar gelmiş pahalı bulduğumdan almadım sizin belki bütçeniz müsaittir

Yok yok ben zaten yanımda fırça taşımıyorum gün içinde, makyaj sabitleyici kullanırım hep, ruj ve çok gerek olursa highlighter yenilemesi yaparım, ben siz çok takıldığınız için merak ettim ne yaptığınızı

Ama yine de gratise gittiğimde bakıcam, merak ettim :) makyaj fırçalarına karşı ayrı bi zaafım var

X