Maltepe Bölge Hastanesi Dr.Nihal Selin Okyaltrık'a giden var mı?

BilgenHatun

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2015
12
1
40
Merhabalar Maltepe Bölge Hastanesinde Dr. Nihal Selin Okyaltırık'a gidiyorum 6 aylık hamileyim. Kendisinden memnunum güleryüzlü ve ilgili bir dr. ancak kendisine daha önceden giden var mı? Normal Doğum istiyorum, Selin hanım normal doğum taraftarı mıdır? Kendisine bu ayki kontrolümde soracağım ancak orda doğum yapmış kişinin de tecrübelerini öğrenmek istiyorum. Lütfen hastası olan yada olmuş kişi varsa sorularımı yanıtlayabilir mi? Hepinize mutlu günlerrrr....

Maltepe bölge hastanesınde bızım komsumuz doğum yaptı. hıcc memnun kalmadı. Pendık bölge hastanesine gıdın daha ıyı.

Teşekkürler bilgi için, hangi doktor doğumuna girmiş acaba? Ben de değiştirdim zaten hastanemi, Delta hospital'a devam edeceğim..

Ben 35. haftamdayım, sezeryan istemiyorum Delta hospital'a devam ediyorum.

Mrb ben de 14 haftalık hamileyim selin hanım a gidiyorum ama kararsızm bugün sordum gece doğum olursa başka Dr bakıyormuş emin olamadım vera hastanesinde ikili testimi yaptırım oradaki yeliz hnmı övenler var gece de doğuma kendisi giriyormuş değiştirsemmi diye düşünüyorum açıkçası..

Sezeryan olması sizin için farketmeyecek bir durum ise Selin hanım gercekten cok ilgili ve güleryüzlü anlayışlı bir doktor. Ben daha önce de bir kişiden de duydum sezeryan yanlısı oldugunu, ama kendisiyle açık konuşmamıştım doğum şeklini doğruyu söylemek gerekirse, karar sizin...

rica ederim :) bi daha bebek ypmya karar verirsem kesinlikle selin hanım derim...ben çok aramıştım iyi bi dr. hamileliğimin başında.kimselere güvenemedim selin hanımdan başka.herkese bol şans...

Kızlar konuyu gördüm de size sormak istedim.
Ben çalışıyorum o yüzden de 18:00 dan önce bir doktora gidemiyorum.
Ayrıca doktorum gebelik takibinde çok ilgisiz.
Memnun musunuz doktor hanımdan?
KAça kadar çalışıyor? İlgili mi?
Aradığınızda telefonla ulaşabiliyor musunuz?
Ya da başka önereceğiniz doktor var mı?

yok canım...iyi bi dr bulmak çok zor.ben çok araştırmıştım,çok da şanslıymışım.gerçekten çok iyi bi doktora denk geldim.umarım gönlünce bi dr bulursun.maltepe de mi oturuyosun?

Slm arkadaşlar bende maltepe bölgeye yeni başladım ama tam emin değilim özgür beyi denedinizmi hiç yada merve hanımı

merve hanıma gitmiştim bi kere ama hoşlanmadım ve devam etmedim...
Bende hoslanmadim açıkçası ilgisiz geldi özgür beyi beğendim ve başladım güler yüzlü kosturarak cvp vermiyor dinliyor sakalasiyor zaten hassas donemdeyiz tamamen guvenmeliyiz doktorumuza

X