Maltepe Bölge Hastanesi Dr.Nihal Selin Okyaltrık'a giden var mı?

merhaba ben 4 haftalık hamile biriyim :)
ve selin hnaımın hastasıyım açıkçası doktorumdan çok memnunum çünkü vajinusmus b-ve polikistikover olmam rağmen 1 yıl kadar tedaviden sonra ilk yumurta çatlatma tedavisinde hamile kalabildim allahıma bin şükür ancak doktorum çok iyi ama hastane çok pis benimde kafam şimdiden çok karışıyor.yönlendirme yapbilirsrneiz sevinirim
cansu top, Az önce Düzenle K.İ.B. Favorilere Ekle

Arkadaşlar bugun detaylı ultrason yaptırdım Maltepe tıp merkezinde çok kötüydü cihaz bebeğimin tek kare resmi bile yok sözde cihaz 4d ama hiç renkli göstermediler etrafınızda soran olursa bilginiz olsun çok kotuydu boşa para verdim...

merhaba arkadaşlar geçen sene yazılmış sanırım bu yazılar ben 7 aylık hamileyim maltepe bölge hastanesinde
nihal selin okyaltırık e gidiyorum şu an devam eden veya yakında doğum yapan varmı o hastanede lütfen bilgilerinizi rica ediyorum.

Merhabalar Maltepe Bölge Hastanesinde Dr. Nihal Selin Okyaltırık'a gidiyorum 6 aylık hamileyim. Kendisinden memnunum güleryüzlü ve ilgili bir dr. ancak kendisine daha önceden giden var mı? Normal Doğum istiyorum, Selin hanım normal doğum taraftarı mıdır? Kendisine bu ayki kontrolümde soracağım ancak orda doğum yapmış kişinin de tecrübelerini öğrenmek istiyorum. Lütfen hastası olan yada olmuş kişi varsa sorularımı yanıtlayabilir mi? Hepinize mutlu günlerrrr....
Merhaba benim ilk bebeğimde hamileliğimi öğrendim ve en başından beri 8 ay boyunca selin hanıma gittim 8 ay boyunca gerekli gereksiz istediği tüm testlerimi yaptırdım durumumda çok iyi olmamasına rağmen.kendisine gitmemin sebebi iş yerime yakın bir hastane olmasıydı.keşke gitmez olaydım.ilk Bebek olunca tecrübesizlikde var tabi.çok ilgisiz bir doktor birincisi.ikincisi bana masraf yaptırdı yaptırdı doğumuma 2 hafta kala bana doğumum mesai saatleri dışına denk gelirse gelmeyeceğini söyledi.başımdan aşağı kaynar sular döküldü yaşadığım tramvayı tarif edemem.başından beri kendimi normal doğuma hazırlıyordum ne beni iyi bir şekilde bilgilendirdi ne doğum şekliyle ilgili yönlendirme yaptı ne de bir doktor olarak üstüne düşeni yaptı.Amaç sadece insanları soymak.Doğum çok özel bir şey olduğu için özel hastaneye gittim baştan beri tek doktorum olsun istedim her dediğini yaptım fakat yarı yolda bırakıldım.korktuğum gibi doğumum geceye denk geldi.O Zaman Pendik bölgeye gidersin yardımcı olurlar dedi Maltepe bölgenin hastası olmama rağmen ilgilenmediler nöbet değişimine denk geldiniz bayağı beklersiniz isterseniz imza atın isteğe başlı sezeryana alalım dediler.Azar azar suyum gelmesine rağmen kanamam olmasına rağmen beni başka hastaneye gitmeye yönlendirdiler.kendimi o acılar içinde Kartal umut hastanesine zor attım.Allah binlerce kez hepsinden razı olsun saat 5 idi ebesinden hemşiresine hepsi çok ilgilendi kanamamda olduğu için Dr Nilüfer hanımın evinden kalkıp yanıma gelmesi sadece 35 dk sürdü.Herşeyde bir hayır var en azından mükemmel bir doktora denk geldim doğumda.Bebeğim hiç aşağı düşmemiş ters dönmemiş bunun bilgisini bile selin hanım son Zaman'larımda detaylı bilgilendirmiyordu.Sanırım kendisi için bir tek sezeryan hastaları önemli gerisini sadece yoluyor.çocuğumu bile kaybedebilirdim şansım yaver gitmeseydi.13 kasımda dünyaya geldi bebeğim.sözde özel hastane ya her hastaya dosya tutuyorlar ya bir kere bile aramadı ne yaptın doğum oldumu ne oldu diye bir kere aramadılar.Berbat bir hastane berbat sorumsuz bir doktor.boşuna kendinizi yoldurmayın umut hastanesi daha uygun fiyat ve daha kaliteli ilgili doktorlarla dolu.öncesinden sonrasına herşeyi takip ediyorlar inanın.Heşeyimi o iki kalbi güzel ebeye ve koca yürekli Dr Nilüfer İmamoğlu'na borçluyum.

merhaba arkadaşlar geçen sene yazılmış sanırım bu yazılar ben 7 aylık hamileyim maltepe bölge hastanesinde
nihal selin okyaltırık e gidiyorum şu an devam eden veya yakında doğum yapan varmı o hastanede lütfen bilgilerinizi rica ediyorum.
SAKIN...Merhaba benim ilk bebeğimde hamileliğimi öğrendim ve en başından beri 8 ay boyunca selin hanıma gittim 8 ay boyunca gerekli gereksiz istediği tüm testlerimi yaptırdım durumumda çok iyi olmamasına rağmen.kendisine gitmemin sebebi iş yerime yakın bir hastane olmasıydı.keşke gitmez olaydım.ilk Bebek olunca tecrübesizlikde var tabi.çok ilgisiz bir doktor birincisi.ikincisi bana masraf yaptırdı yaptırdı doğumuma 2 hafta kala bana doğumum mesai saatleri dışına denk gelirse gelmeyeceğini söyledi.başımdan aşağı kaynar sular döküldü yaşadığım tramvayı tarif edemem.başından beri kendimi normal doğuma hazırlıyordum ne beni iyi bir şekilde bilgilendirdi ne doğum şekliyle ilgili yönlendirme yaptı ne de bir doktor olarak üstüne düşeni yaptı.Amaç sadece insanları soymak.Doğum çok özel bir şey olduğu için özel hastaneye gittim baştan beri tek doktorum olsun istedim her dediğini yaptım fakat yarı yolda bırakıldım.korktuğum gibi doğumum geceye denk geldi.O Zaman Pendik bölgeye gidersin yardımcı olurlar dedi Maltepe bölgenin hastası olmama rağmen ilgilenmediler nöbet değişimine denk geldiniz bayağı beklersiniz isterseniz imza atın isteğe başlı sezeryana alalım dediler.Azar azar suyum gelmesine rağmen kanamam olmasına rağmen beni başka hastaneye gitmeye yönlendirdiler.kendimi o acılar içinde Kartal umut hastanesine zor attım.Allah binlerce kez hepsinden razı olsun saat 5 idi ebesinden hemşiresine hepsi çok ilgilendi kanamamda olduğu için Dr Nilüfer hanımın evinden kalkıp yanıma gelmesi sadece 35 dk sürdü.Herşeyde bir hayır var en azından mükemmel bir doktora denk geldim doğumda.Bebeğim hiç aşağı düşmemiş ters dönmemiş bunun bilgisini bile selin hanım son Zaman'larımda detaylı bilgilendirmiyordu.Sanırım kendisi için bir tek sezeryan hastaları önemli gerisini sadece yoluyor.çocuğumu bile kaybedebilirdim şansım yaver gitmeseydi.13 kasımda dünyaya geldi bebeğim.sözde özel hastane ya her hastaya dosya tutuyorlar ya bir kere bile aramadı ne yaptın doğum oldumu ne oldu diye bir kere aramadılar.Berbat bir hastane berbat sorumsuz bir doktor.boşuna kendinizi yoldurmayın umut hastanesi daha uygun fiyat ve daha kaliteli ilgili doktorlarla dolu.öncesinden sonrasına herşeyi takip ediyorlar inanın.Heşeyimi o iki kalbi güzel ebeye ve koca yürekli Dr Nilüfer İmamoğlu'na borçluyum.

Merhaba benim ilk bebeğimde hamileliğimi öğrendim ve en başından beri 8 ay boyunca selin hanıma gittim 8 ay boyunca gerekli gereksiz istediği tüm testlerimi yaptırdım durumumda çok iyi olmamasına rağmen.kendisine gitmemin sebebi iş yerime yakın bir hastane olmasıydı.keşke gitmez olaydım.ilk Bebek olunca tecrübesizlikde var tabi.çok ilgisiz bir doktor birincisi.ikincisi bana masraf yaptırdı yaptırdı doğumuma 2 hafta kala bana doğumum mesai saatleri dışına denk gelirse gelmeyeceğini söyledi.başımdan aşağı kaynar sular döküldü yaşadığım tramvayı tarif edemem.başından beri kendimi normal doğuma hazırlıyordum ne beni iyi bir şekilde bilgilendirdi ne doğum şekliyle ilgili yönlendirme yaptı ne de bir doktor olarak üstüne düşeni yaptı.Amaç sadece insanları soymak.Doğum çok özel bir şey olduğu için özel hastaneye gittim baştan beri tek doktorum olsun istedim her dediğini yaptım fakat yarı yolda bırakıldım.korktuğum gibi doğumum geceye denk geldi.O Zaman Pendik bölgeye gidersin yardımcı olurlar dedi Maltepe bölgenin hastası olmama rağmen ilgilenmediler nöbet değişimine denk geldiniz bayağı beklersiniz isterseniz imza atın isteğe başlı sezeryana alalım dediler.Azar azar suyum gelmesine rağmen kanamam olmasına rağmen beni başka hastaneye gitmeye yönlendirdiler.kendimi o acılar içinde Kartal umut hastanesine zor attım.Allah binlerce kez hepsinden razı olsun saat 5 idi ebesinden hemşiresine hepsi çok ilgilendi kanamamda olduğu için Dr Nilüfer hanımın evinden kalkıp yanıma gelmesi sadece 35 dk sürdü.Herşeyde bir hayır var en azından mükemmel bir doktora denk geldim doğumda.Bebeğim hiç aşağı düşmemiş ters dönmemiş bunun bilgisini bile selin hanım son Zaman'larımda detaylı bilgilendirmiyordu.Sanırım kendisi için bir tek sezeryan hastaları önemli gerisini sadece yoluyor.çocuğumu bile kaybedebilirdim şansım yaver gitmeseydi.13 kasımda dünyaya geldi bebeğim.sözde özel hastane ya her hastaya dosya tutuyorlar ya bir kere bile aramadı ne yaptın doğum oldumu ne oldu diye bir kere aramadılar.Berbat bir hastane berbat sorumsuz bir doktor.boşuna kendinizi yoldurmayın umut hastanesi daha uygun fiyat ve daha kaliteli ilgili doktorlarla dolu.öncesinden sonrasına herşeyi takip ediyorlar inanın.Heşeyimi o iki kalbi güzel ebeye ve koca yürekli Dr Nilüfer İmamoğlu'na borçluyum.
KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hamile olduğumu öğrendikten sonra evime yakın olduğu için kendisine gittim. Selin Hanım bebeğin kalp atışları dinletti ultrasonda gösterdi. Sonrasında 12. haftada detaylı ultrasona girdim ve bebeğin ikiz olduğunu detaylı ultrasonda başka doktor gördü. Çok tehlikeli ve riskli bir gebelik olduğunu 12. haftada öğrendim. Normalde alınması gerekiyormuş fakat biz resmi aldırma süresini geçirmiştik Selin Hanım sayesinde. 7 aylıkken bebeklerim öldü ve neler çektim. Çok daha detaylı bakan titiz çalışan ve sizinle daha çok ilgilenen bir doktora gidin.

X