MANİPÜLE mi ediliyorum??

Myselfme

LADY
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2017
230
98
Kızlar uzun zamandır girmiyordum bu siteye fakat az önce yaşadığım ve anlamaya çalıştığım bir olaydan dolayı sizinle paylaşmak istedim mutlaka bu konu hakkında bilgisi olanlarınız vardır diye düşünüyorum neyse olaya geçiyim az önce annemin yakın arkadaşı benim de büyüğüm sayılan bir kadınla bir konu hakkında fikir almak için görüşme yaptım , ama kadın konu hakkında çok bilgisi olmamasına karşın hararetli bir şekilde eğer büyüğün sayıyorsan beni dediklerimi yapıcaksın felan dedi ses tonunu sertleşirdi biranda ve bağırarak bunları söyledi annemle de iyi arkadaş olduğu için sert çıkmak da istemedim ve tamam dediğini yapıcam dedim ama konuşma bittikten sonra rahatsız oldum sizce ben burda manipüle edilen taraf mı oldum ? Bilmeyenleriniz olabilir belki yeni bir terim olduğu için manipüle edilmek demek bir nevi baskı altına alarak istediğini yaptırmak demek . Evet soruyorum eğer manipüle ediliyorsam bundan o kadını kırmadan ve annemi üzmeden nasıl başa çıkabilrim?

Zerosima

Boy:1,58 Güncel:62,4 hedef:57
Pro Üye
Anneler Kulübü
3 Kasım 2014
15.711
18.654
Konu neydi ki bu da önemlii

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 632 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :69.5 Kg. Şimdiki Kilom :62.4 Kg.

db55

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2012
2.942
636
Aslında konu ne olursa olsun ben kadının bana karşı davranış şeklini hoş bulmadım
Konu su açıdan önemlo kadina oyle bir sey soylemis.olmalisiniz ki.kadin bahsettiginiz eylemi yapmanizdan endise duyarak boyle.davranmis olabilir

Myselfme

LADY
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2017
230
98
Konuyu biraz daha acar misiniz?
Aslında olay benim işimle ilgili nereye seçmem gerektiğiyle alakalı , annem de o kadın taşça büyük olduğu için bir fikir almam için beni onunla bu konu hakkında konuşturdu, benden yaşça büyük olan bir kadın da benim çalışabileceğim yerler hakkında bilgisi olmadan fikir sahibi olmadan illa A işyerine gitmelisin diye üstümde baskı kurdu fakat ben ona niye bu şekilde düşünyorsun diyemeden bağırmaya eğer beni büyüğün biliyorsan A işyerine gitmelisin diye konuştu, bu durumda ne düşünüyorsunuz konuyu yeterince açtığımı düşünüyorum

db55

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2012
2.942
636
Aslında olay benim işimle ilgili nereye seçmem gerektiğiyle alakalı , annem de o kadın taşça büyük olduğu için bir fikir almam için beni onunla bu konu hakkında konuşturdu, benden yaşça büyük olan bir kadın da benim çalışabileceğim yerler hakkında bilgisi olmadan fikir sahibi olmadan illa A işyerine gitmelisin diye üstümde baskı kurdu fakat ben ona niye bu şekilde düşünyorsun diyemeden bağırmaya eğer beni büyüğün biliyorsan A işyerine gitmelisin diye konuştu, bu durumda ne düşünüyorsunuz konuyu yeterince açtığımı düşünüyorum
O kadinin calisacaginiz yerle ilgili fikir sahibi olmadigini dusunuyorsaniz keske sormasaydiniz.
Siz ona sorunca kendini bir sey sanmis ve evet size baski kurmaya calismis. Hos degil.