Mardin, Van ve Batman Hakkında Yardıma ihtiyacım var.

Ben Mardin'e bayılıyorum, birkaç yıldır fırsat buldukça giderim. Ama dar yollar falan demişsiniz...bilemedim hiç 🙄🙄🙄
haftasonu gezebilir miyim, kiz başıma rahatça dolanabilir miyim, kafa dağıtmak için kocamla çıkıp kafeye / şarap icmeye nezih yer bulabilir miyim, keyifli zaman geçirebilir miyim, kolayca sosyallesebilir miyim, haftasonu arabayla birkaç saat gidip dünya güzeli yerler götür müyüm, gözüm gönlüm açılır mı, ruhu olan bir şehir mi , diye soracak olursanız Mardin Mardin Mardin derim:)))
Ama göç başka turizm başka . Yaşamak için nasıldır bilemem. Ama Mardin'de öğretmen genç arkadaşlarım var..onlar da mutlular Mardin'de yasamaktan
O kadar güzel yazmışsınız ki gidesim geldi,zaten en büyük pişmanlığım o tarafları hep ertelemiş olmam turizm açısından,hep bir aksilik hep bi bahane sonra giderim seneye giderim diye diye hatayı göremedim mesela,orayı da çok istiyordum görmek.Bu sene umarım doğu ve karadeniz turumu yaparım,Mardin de görmek istediğim yerlerden biri. Ah Antakya.En büyük pişmanlığımsın Atamın da şahsi meselesiydin hepimizin meselemiz artık

Son olarak gideceğiniz yere depreme göre karar vermek bana aşırı saçma geliyor o an i sehirde o evde olacağınızı garantisi mi var ?
Hatay da tatile gelen kaç kişi öldü,
Van depremi öğlen saatinde oldu , evde çok kişi yoktu.
bu işler belli değil bu kadar garanti aramayın bence.
Kesinlikle garanti aramıyorum, Konya'da da deprem olmadan bir apartman çöktü ve 100 e yakın kişi vefat etti orada. Benim isteğim diken üstünde yaşamamak, yoksa ölüm her yerde yakalar, Allah herkese hayırlı acısız ölüm versin. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim

Benim alman sevgilim oralarda araba kullanirken kenara çekip ağlamıştı 😂😂😂😂
Trafik iğrenç, sokaklar dar, kimse asla sinyal vermiyor, motorlar bisikletler ters yoldan geliyor,ışıklara uyulmuyor, herkes yola atlıyor ve anneler asla çocuklarının elini tutmuyor

Adam bir übermensch, otobanda 200le vınlamaya alışık ağlaması normal ... bir Almanı ağlatacak kadarduygulandıran yer = Mardin :deli:
:deli: :deli: :deli:

O kadar güzel yazmışsınız ki gidesim geldi,zaten en büyük pişmanlığım o tarafları hep ertelemiş olmam turizm açısından,hep bir aksilik hep bi bahane sonra giderim seneye giderim diye diye hatayı göremedim mesela,orayı da çok istiyordum görmek.Bu sene umarım doğu ve karadeniz turumu yaparım,Mardin de görmek istediğim yerlerden biri. Ah Antakya.En büyük pişmanlığımsın Atamın da şahsi meselesiydin hepimizin meselemiz artık
Daha geçen gün bir arkadaşımla benzer şeyler konuştuk. Ben 43 şehir gezdim, Hatay'ı hep erteledim.
Hatta bu sene 11 şehirlik büyük bir İç Anadolu+Güneydoğu Anadolu turu hazırladım kendime. Hatay'i da katacaktim. Arkadaşlarım dedi ki 'hatay çok güzel, başka zaman doya doya gezersin, araya sıkıştırma🥺🥺🥺
Önümüzdeki hafta kısmet olursa bir organizasyon ile gideceğim, kaderimde mutsuz hatay'i görmek varmış :KK43:
Güneydoğu'yu gezmek için de geç kalma. Bak Hasankeyf'e, biz göremeden baraj altında kaldı. Ülkedeki güzelikler bugün var, yarın yok 😠

Daha geçen gün bir arkadaşımla benzer şeyler konuştuk. Ben 43 şehir gezdim, Hatay'ı hep erteledim.
Hatta bu sene 11 şehirlik büyük bir İç Anadolu+Güneydoğu Anadolu turu hazırladım kendime. Hatay'i da katacaktim. Arkadaşlarım dedi ki 'hatay çok güzel, başka zaman doya doya gezersin, araya sıkıştırma🥺🥺🥺
Önümüzdeki hafta kısmet olursa bir organizasyon ile gideceğim, kaderimde mutsuz hatay'i görmek varmış :KK43:
Güneydoğu'yu gezmek için de geç kalma. Bak Hasankeyf'e, biz göremeden baraj altında kaldı. Ülkedeki güzelikler bugün var, yarın yok 😠
ah hiç teselli edemeyeceğim hatayı görmemek herkes için bir kayıptır 🥺
Mardin'den bile çok sevdiğim bir sehirdi Hatay çok ama çok büyük bir kayıp hepimiz için .

Adam bir übermensch, otobanda 200le vınlamaya alışık ağlaması normal ... bir Almanı ağlatacak kadarduygulandıran yer = Mardin :deli:
:deli: :deli: :deli:
Ve hayatında ilk defa korna çaldı. Koca kargo arabasi sokağın ortasına park etmiş. Bizimki de sakin sakin bekliyor 😅 ısrar kıyamet bastırdım kornaya, adam hemen indi, eliyle özür diledi . Bizimkinin yüzünde güller açtı, dedi ki "biliyor musun,ilk defa bunu yaşadım"

Cevaplar için herkese çok teşekkür ediyorum, sanırım Mardin'e daha yakın hissediyorum şu an 😊 Aslında niyeyse Van'ın diğerlerine göre daha gelişmiş ve güzel olduğunu da düşünmüştüm. Daha vakit var, tercihler depremden dolayı otelendi. İyi düşünmek gerek, mesajlarınız beni çok rahatlattı hanımlar iyi ki varsınız

Cevaplar için herkese çok teşekkür ediyorum, sanırım Mardin'e daha yakın hissediyorum şu an 😊 Aslında niyeyse Van'ın diğerlerine göre daha gelişmiş ve güzel olduğunu da düşünmüştüm. Daha vakit var, tercihler depremden dolayı otelendi. İyi düşünmek gerek, mesajlarınız beni çok rahatlattı hanımlar iyi ki varsınız
daha güzeldir kesinlikle ama daha gelişmiş degil

Van daha gelişmiş

X