MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Bende transfer sonucu aldıgımdan beri pek fazla gırmıyorum elımden geldıkce aynı seylerı yasadıgım kısılerle konusmaya calısıyorum örnegın bırı dün konu açmış tüplerim tıkalı tüp benek denesem olur mu dıe yazmak ıstedım basımdan gecenleri ama bazende bırlıkte surec bekledıgım ınsanların uzuldugunu gorunce acabaya dusuyorum sen gibi 😨😨
Kesinlikle haklisin,olabildigince okumamaya ve girmemeye calisiyorum,insanin modu hemen dusebiliyor,ki ben etkileniyorum hemen,hatta aa o durum bende olmamis bende mi skinti var fln fln,guzel seylerden konusalim ya😎hava guzel yaz geliyor,bebis nasil iyi mi?

Kesinlikle haklisin,olabildigince okumamaya ve girmemeye calisiyorum,insanin modu hemen dusebiliyor,ki ben etkileniyorum hemen,hatta aa o durum bende olmamis bende mi skinti var fln fln,guzel seylerden konusalim ya😎hava guzel yaz geliyor,bebis nasil iyi mi?

Ya sorma heycanlıyım baya bır 😍perşembe gunu ıkıncı kez görmeye gidicem bugun 8+0 olduk 8+5 olcaz randevu gunu bakalım nasıl gorunecek bebekten dolayı bazen halsız bazen iştahsız depresip hallerım oluyor ama ıyı kı oluyor 🥰 onlar bile guzel sen nasılsın

Ya sorma heycanlıyım baya bır 😍perşembe gunu ıkıncı kez görmeye gidicem bugun 8+0 olduk 8+5 olcaz randevu gunu bakalım nasıl gorunecek bebekten dolayı bazen halsız bazen iştahsız depresip hallerım oluyor ama ıyı kı oluyor 🥰 onlar bile guzel sen nasılsın
Hepsi gelip geçici şeyler,yeterki bebekler sağlikli olsun ..bir hafta aramiz var o zaman bizim biz de 7+2 olduk🥰bende sabahlari aşiri bulanti🤢ara ara istifra..uyku hali,enerji kaybi😁koku hassasiyeti🥴2 kg vermişim..hersey onlar için,ana olmanin zorluklari binlar olsa gerek🤭

Merhaba bugün başka bir bölümde yazmıştım foruma bakarken senin yorumunu gördüm belirti hiç arama bugün transfer günüyle beraber 7.gunum ilk günden beri tık yok igne ve ilaçlara rağmen hiç bir yerimde hassasiyet ağrı sızı yok bugün ikindiye kadar çok umutsuzum zaten tutmadı sanıp bütün aileye adet gördüm dedim artık arayıp sormasınlar diye bugün kahverengi lekelenmem başladı ağrısız ve devam ediyor hastaneye gidip test yaptım 24,3 çıktı inşallah kimyasal değildir en çok ondan korkuyorum sizi çok iyi anlıyorum o kadar mesajın içinde size cevap vermek istedim bende deli gibi belirti arayanlardandım hergun araştırıyordum belirtisi olanları okuyunca çok üzülüyordum benim niye yok diye şimdi bile belirtim yok sanki hiç transfer yapılmamış gibi içimde bir boşluk var canını sıkma belirti arama gerçekten herkeste olmuyor artık kimyasal mi boş mu dolumu bilemiyorum ama bugün hiç bir belirti olmamasına rağmen sonuç bu çıktı 24 3
Sonuç ne oldu öğrenebildinizmi ?

Benimki semih hoca önceki tedavilerimde hümadaydı inşallah bir daha gerek kalmaz. acıbademde fiyatlar çok uçuk ama sonuçlar genelde pozitif falan diye duyuyorum inşallah seninki de pozitifle sonuçlanır. Çok zor süreçler Rabbim hepimizin emeğinin karşılığını versin
Merhaba Memorial Hastanesi'ne gidiyorsunuz sanırım memnun kaldınız mi

Sonuç ne oldu öğrenebildinizmi ?
Merhaba o mesajdan sonra ayrı ayrı hastanelerde test verdim Epson 2420 de vermeyi bıraktım doktora gittim kese göründü 2 hafta sonra gel dediler bende bir hafta sonra başka bir doktora gittim o zaman hesaplamalarima göre 6 haftaliktik kese var yolk salk yok dedi doktor bayram günü kanamam başladı yakacık kadin doğuma gittim boş gebelik olduğunu eğer sonradan bebek oluşma ihtimali olsa yolk kesesi olurdu yüzde 95 boş gebelik dediler eşimle kan uyuşmazlığım vardı kartala acile sevk ettiler igne için oradaki doktor da arkadaşlarım demişse doğrudur bir hafta sonra kürtaja gel dedi muyene etmeden bende onlara güvenerek ilaclari iğneleri bıraktım en ağır işleri yaptım belki kürtajsiz düşük yaparım diye bir hafta sonra özele gittim hiç demedim boş gebelik dediklerini sessizce muayene olmayı bekledim alttan muayene etti duyuyormusun kalp atışını dedi ben hala inanamıyordum sonra olanları doktora anlattım erken davranmışlar dedi tekrardan igne ve ilaçlara başladım birde devlet iyi diyorlar onlar yüzünden neredeyse kürtaj olacaktım belirtim göğüs ağrısı dışında hala yok aynıyım göğüs ağrısına igne ve ilaçlardan kaynaklı diye tahmin ediyorum çünkü daha önce kitlelerden dolayı ameliyat olmuştum ve tekrardan kist ve kitleler oluştu ağrılarım ondan diye biliyorum

Merhaba o mesajdan sonra ayrı ayrı hastanelerde test verdim Epson 2420 de vermeyi bıraktım doktora gittim kese göründü 2 hafta sonra gel dediler bende bir hafta sonra başka bir doktora gittim o zaman hesaplamalarima göre 6 haftaliktik kese var yolk salk yok dedi doktor bayram günü kanamam başladı yakacık kadin doğuma gittim boş gebelik olduğunu eğer sonradan bebek oluşma ihtimali olsa yolk kesesi olurdu yüzde 95 boş gebelik dediler eşimle kan uyuşmazlığım vardı kartala acile sevk ettiler igne için oradaki doktor da arkadaşlarım demişse doğrudur bir hafta sonra kürtaja gel dedi muyene etmeden bende onlara güvenerek ilaclari iğneleri bıraktım en ağır işleri yaptım belki kürtajsiz düşük yaparım diye bir hafta sonra özele gittim hiç demedim boş gebelik dediklerini sessizce muayene olmayı bekledim alttan muayene etti duyuyormusun kalp atışını dedi ben hala inanamıyordum sonra olanları doktora anlattım erken davranmışlar dedi tekrardan igne ve ilaçlara başladım birde devlet iyi diyorlar onlar yüzünden neredeyse kürtaj olacaktım belirtim göğüs ağrısı dışında hala yok aynıyım göğüs ağrısına igne ve ilaçlardan kaynaklı diye tahmin ediyorum çünkü daha önce kitlelerden dolayı ameliyat olmuştum ve tekrardan kist ve kitleler oluştu ağrılarım ondan diye biliyorum
Maşallaha size çok sevindim okurken gözlerim doldu 🥹🥰Allahım bebeğini sana sağ salim bağışlasın inşallah 🙏 darısı tüm bekleyenlere

Maşallaha size çok sevindim okurken gözlerim doldu 🥹🥰Allahım bebeğini sana sağ salim bağışlasın inşallah 🙏 darısı tüm bekleyenlere
Benimde kasık batmasından başka bi belirtim yok bide karnım çok şiş yüzümdede sivilce çıktı pöfff bilmiyorum beklemek çok zor negatifi görürsem kendimi nasıl toparlarım bilmiyorum

Gerçekten okurken çok etkilendim nasip olunca bir şekilde oluyormuş demek mucize gibi bir şey 🥰
Kaç haftalık peki

Hepsi gelip geçici şeyler,yeterki bebekler sağlikli olsun ..bir hafta aramiz var o zaman bizim biz de 7+2 olduk🥰bende sabahlari aşiri bulanti🤢ara ara istifra..uyku hali,enerji kaybi😁koku hassasiyeti🥴2 kg vermişim..hersey onlar için,ana olmanin zorluklari binlar olsa gerek🤭

Ay şükür bende bulantı olmadı kusma olmadı ama iştahsızlık baya oldu son 10 15 gundur 🤦‍♀️ İnşallah herşeyn hayrlısı olur

Sürekli hakaret aşağılama ile geçti.
Öykümüzü dinlemedi, sürekli aa bunu da mı öğrenicektim diyor. Bırakmıyorsun ki sana anlatayım...
Bu değerler ile doğal yoldan gebelik olurdu, sizin doktorlar paragöz dedi.
Sizinle başlasak nasıl olur dediğimizde bu değerler ile ameliyat gerek dedi, şaka gibi :KK70:
Fiyatı en pahallı olan doktorlarden biri.. Ben size ucuza yapıyorum demesi tamamen kandırmaca..
Kendisinin tüp bebek ile ilgili bir tane bile makalesi yok, benim dokotrumu kötüledi..
Benden bir test istedi, kitini aldım sadece bu hastane yapıyor dedi. Soruşturdum neredeyse kimse o tahlili yaptırmıyor.
Dedim bu doktor bunu yaptırdı, bana diyor ki o doktor bilmiyor boşuna para verdirmiş. Kendi yaptığı testin içinde de aynı test var..
Bana diyor ki sana özel ilaç tedavisi hazırlayacağım., şurada kiminle konuşsanız aynı ilaçları kullanıyor. Kişiselleştirilmiş diye etiket yapmış..
Hakaretleri aynı varoş kadınlarının konuşması gibi... Allah göstermesin bi daha

Sürekli hakaret aşağılama ile geçti.
Öykümüzü dinlemedi, sürekli aa bunu da mı öğrenicektim diyor. Bırakmıyorsun ki sana anlatayım...
Bu değerler ile doğal yoldan gebelik olurdu, sizin doktorlar paragöz dedi.
Sizinle başlasak nasıl olur dediğimizde bu değerler ile ameliyat gerek dedi, şaka gibi :KK70:
Fiyatı en pahallı olan doktorlarden biri.. Ben size ucuza yapıyorum demesi tamamen kandırmaca..
Kendisinin tüp bebek ile ilgili bir tane bile makalesi yok, benim dokotrumu kötüledi..
Benden bir test istedi, kitini aldım sadece bu hastane yapıyor dedi. Soruşturdum neredeyse kimse o tahlili yaptırmıyor.
Dedim bu doktor bunu yaptırdı, bana diyor ki o doktor bilmiyor boşuna para verdirmiş. Kendi yaptığı testin içinde de aynı test var..
Bana diyor ki sana özel ilaç tedavisi hazırlayacağım., şurada kiminle konuşsanız aynı ilaçları kullanıyor. Kişiselleştirilmiş diye etiket yapmış..
Hakaretleri aynı varoş kadınlarının konuşması gibi... Allah göstermesin bi daha..
Kendisi benim doktorum . Gebe kaldım oğlum oldu. Ben aynı fikirde değilim. Yazınızı okurken gözlerim doldu. Allah kucağınızı doldursun inşallah ama Yasemin hoca bitanedir. O olmasaydı eşim hiç yanaşmazdı tüp bebeğe . Sperm sayımızdan dolayı yaptırdık tüp bebek biz. Bizim mucizemiz onun sayesinde şuan ayağımda sallıyorum bebeğimi. Bu laflarınızla Yasemin hocayı tanımasam inanacam ama yanılıyorsunuz. Allah sana da nasip etsin kardeşim insallah bebek.

Kendisi benim doktorum . Gebe kaldım oğlum oldu. Ben aynı fikirde değilim. Yazınızı okurken gözlerim doldu. Allah kucağınızı doldursun inşallah ama Yasemin hoca bitanedir. O olmasaydı eşim hiç yanaşmazdı tüp bebeğe . Sperm sayımızdan dolayı yaptırdık tüp bebek biz. Bizim mucizemiz onun sayesinde şuan ayağımda sallıyorum bebeğimi. Bu laflarınızla Yasemin hocayı tanımasam inanacam ama yanılıyorsunuz. Allah sana da nasip etsin kardeşim insallah bebek.
İnanmak zorunda değilsiniz… Allah çocuğunuzu size bağışlasın.. Sizde iyi gününe denk gelmiş.
Bizde kötü gününe denk gelmiş demekki..
Ama çok şükür ki onun o tutumu ile önerdiği tedaviyi reddettim ve kendi doktorum ile devam ettim..

İnanmak zorunda değilsiniz… Allah çocuğunuzu size bağışlasın.. Sizde iyi gününe denk gelmiş.
Bizde kötü gününe denk gelmiş demekki..
Ama çok şükür ki onun o tutumu ile önerdiği tedaviyi reddettim ve kendi doktorum ile devam ettim..
Allah her isteyene sağlıklı bebek nasip etsin. Her doktor hastası hamile kalsın ister. Sizin doktorunuzda insallah vesileniz olsun. Benim vesilem Yasemin hocam oldu. Benden sonra 2 kişi gönderdim tüp bebek için hocama akrabalardan birisi 2 aylıkta kanamadan dolayı düşük yaptı diğeri eylülde doğum yapacak insallah. Biz memnun kaldık size de insallah tez vakitte Rabbim nasip etsin. İsteyen herkese insallah

Merhabaalaarr 🌸 bu saatte yazıyorum çünkü sabah doktor kontrolüm var tüp bebek sürecüm başlıcak inşallah ve heyecandan uyku tutmadı ☺️ Bende pkos var 1 yıldır bebiş istiyoruz hiç gebeliğim olmadı. Bu ay tedaviye başlayabilelim regl gecikmesin diye trisequens kullandım. Benim de cuma ctesi lekelenme olup bugün kanamam başladı. Herkese bu yolda bol şans dilerim 🍀😇
Selam canım yaptırdın mı tüp bebek şu ana kadar test sonucunu öğrenmen gerekirdi bende ğcosluyum transferimin 7. Günü bana umut ol❤️

Merhabalaar evet. Transferim 10 mayısta oldu ve hamileyimm ☺️🥰 darısı size inşallah 🙏🏻
Senin için çok sevindim rabbim kucağınıza almayı da nasip etsin❤️ Peki belirtilerin nelerdi 2 gündür regl sancısı gibi ağrılarım var ayağa kalkınca hatta daha çok oluyo sabahları ağzım kuruyo falan böyle şeyler yaşadın mı

Senin için çok sevindim rabbim kucağınıza almayı da nasip etsin❤️ Peki belirtilerin nelerdi 2 gündür regl sancısı gibi ağrılarım var ayağa kalkınca hatta daha çok oluyo sabahları ağzım kuruyo falan böyle şeyler yaşadın mı
Evet ikisini de hala yaşıyorum kasık ağrısı bariz vardı ek olarak göğüslerim çok ağrıdı ve geceleri üşüme geliyordu

Günaydın kızlar dün adetle beraber transfer sürecine girdim sayılır, 17 hazirana ilk randevumu aldım sadece corasprin ve elevit kullanıcam bunları zaten kullanıyordum. Galiba naturel ilaçsız transfer olacak. Aynı şekilde transfer olan var mı yada bilgisi olan?

X