mart anneleri hemoroid sorunu yaşadınız mı?

smyrbc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2012
81
1
merhabalar sevgili mart anneleri bebeğimi kucağıma alalı 27 gün oldu ilk zamanlar gayet iyi idim ama şu hemoroid beni mahvetti ...söylemesi ayıp kabız da olmadım ama lavaboya çıktığımda klozetin içi sırf kan oluyo bebeğimi oturupta bi rahat emziremiyorum içinizden bu durumu yaşayıpta çare bulan varmı varsa ne olur söyleyin çok dardayım...

merhabalar sevgili mart anneleri bebeğimi kucağıma alalı 27 gün oldu ilk zamanlar gayet iyi idim ama şu hemoroid beni mahvetti ...söylemesi ayıp kabız da olmadım ama lavaboya çıktığımda klozetin içi sırf kan oluyo bebeğimi oturupta bi rahat emziremiyorum içinizden bu durumu yaşayıpta çare bulan varmı varsa ne olur söyleyin çok dardayım...

öncelikle Allah bağışlasın canım sağlıkla büyüt inşallah :KK16:
ve de geçmiş olsun..
bende de hemoroit var malesef.
bende seninki kadar kanama olmuyor ama(çok afedersin) dışkıda kan görüyorum.
eşim eczacı ve doktorumunda önerisiyle PROCTOLOG adlı kremi aldım o bana gayet iyi geliyor.
uygulaması malum...
ben tam uygulayamadığım için tamamen geçiremedim.
fakat ona rağmen wc ye çıkmadıkça rahatım.
fakat tam uygularsan kesin çözüm alırsın,
eşim bana bu yüzden kızıyor,cesaret edip uygulasan tamamen kurtulacaksın böyle sen çekiyorsun diyor ama ne yapayım işte :KK17:

aynen bende tam uygulayamıyorum belkide ondan geçmiyor çok zordayım çok...bir an önce geçsin insaallah

annem ve teyzelerimde de olmuş(hamilelikte olmuş onlarda da),
limon sürmüşler geçmiş ama çok acıyormuş sürünce :KK50:
annem dayanabilirsen yap diyor ama dayanabileceğimi sanmıyorum :KK50:
seninde aklında bulunsun belki sen cesaret edersin.

annem ve teyzelerimde de olmuş(hamilelikte olmuş onlarda da),
limon sürmüşler geçmiş ama çok acıyormuş sürünce :KK50:
annem dayanabilirsen yap diyor ama dayanabileceğimi sanmıyorum :KK50:
seninde aklında bulunsun belki sen cesaret edersin.

ayy canım bende de oldu.yani kırkımız çıktıktan sonra oldu ya da ben yeni farkettim :44:ben kantoron yağı sürüyorum iyi geliyor dün de patlıcan sapını kaynattım biraz suyuunu pamuka koydum bugün iyiyim ama :KK76:

valla ben 20 günlük doğurmuştum başladı ama nasıl her lavabo sonrası kanama sancı kıvranma....neler denemedimki dereotu patlıcan sapı kiremit ısıttım oturdum sıcak su oturması vs... şu an da da çok iyi sayılmam ama gene kanamam ve sızlama oluyor çok zor rabbim kimseye vermesin...yani düşünün uykuya hasretsiniz gece bebeğinizi zorla emziriyosunuz oturamıyosunuz bide lavaboya gittinizmi tamam bebek uyusa bile uyku haram o derece çok zor çok !

normal dogum yaptım sonrasında makatımda çatlak olustu maalesef
dogumdan 15 gun sonra gıttım oturamıyordum popomun uzerıne krem ve fıtıl verdı ama nafıle hala kan oluyo ozellıkle kabızken
nolcak bılmıyorum
drum genel cerraha yonlendırdı kolonoskopı yapılabılırmıs korkumdan gıdmıyorum :KK43:

benim hemoroidim hala geçmedi ama hafifledi acısı.
sık sık fitil kullanıyorum,
kuru kayısı incir ve bol sıvı alıyorum.
sanırım bundan dolayı.kabız olmadığım takdirde çok sıkıntılı değilim.
fakat bir gün ihmal etsem azıyor hemen: (

elegam bak ben neler yaptım sana söyleyim..önceleri bi hap verdi doktor bi işe yaramadı ben her yemek öncesi sabah öğlen akşam dereotu yedim bir tutam ve internette de bulabilirsin patlıcan sapı kürünü uygulaım bol bol sıcak suyu leğene doldurup oturdum( bebekten fırsat buldukça) birde sıcak su ile hep teharetimi aldım umarım seninkide bir an önce geçer çok berbat bi acı...

yukarıda anlatmaya çalıştım ama çok iradeli olman lazım...kabız olmamaya dikkat

X