Mart ayı kombin önerileri

sevgiM44M

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2019
14
1
31
Herkese merhaba arkadaşlar bı konuda sizin önerilerinize ihtiyacim var mart 15 gibi arkadaşım gelcek ama ne giyincegimi bilmiyorum çünkü havalar ısınmaya basliyi ne kış nede yaz sizce ne giyinmeliyim

Nereye ve gunun hangi saatinde dısarıda olacağınıza gore degisir. Kot ceket kot pantolon olur, mevsimlik ceketler giyebilirsiniz. Triko alt ust takimlar giyebilirsiniz. Resmi bir yere gidecekseniz daha klasik olur. Etek elbise icin hava hala soguk olur bence.

Nereye ve gunun hangi saatinde dısarıda olacağınıza gore degisir. Kot ceket kot pantolon olur, mevsimlik ceketler giyebilirsiniz. Triko alt ust takimlar giyebilirsiniz. Resmi bir yere gidecekseniz daha klasik olur. Etek elbise icin hava hala soguk olur bence.
Sevgilimle buluzcaz aslında resmi bişey değil triko elbisem var aslında ama saçma olur diye giymek istemiyorum

Sevgilimle buluzcaz aslında resmi bişey değil triko elbisem var aslında ama saçma olur diye giymek istemiyorum
Her yer kapali gidecek avm disinda bir yer yok. Avm ye gidecekseniz biraz da günlükten uzak olayim diyorsaniz kışlık elbiseniz varsa çorap ve cizme ile elbise giyin. Uzerine alacağınız kaban mont ya bel hizasında bitsin ya da elbiseden uzun olsun.

X