Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Haftamizda cinsiyetimizde ayni:) tabi değişmezse:)) bana bi erkek bi bacak arazi bos sonucusuda kiz dedi bakalim. Bu arada dörtlü taramaya girfinmi sen?

Haftamizda cinsiyetimizde ayni:) tabi değişmezse:)) bana bi erkek bi bacak arazi bos sonucusuda kiz dedi bakalim. Bu arada dörtlü taramaya girfinmi sen?

Henüz girmedim canım randevu 7 ağustosa çok yoğunmuş anca bugüne alabildik .hatta bugün eşime acaba dışardamı yaptırsak bizim kızı erkenden görürdük diyorum merak ediyor insan yaa )

Henüz girmedim canım randevu 7 ağustosa çok yoğunmuş anca bugüne alabildik .hatta bugün eşims acaba dışardamı yaptırsak bizim kızı erkenden görürdük diyorum merak ediyor insan yaa )

Aynen canim ben mesela hep görmek istiyorum seninkinin hareketleri disardan bakilinca gorunuyomu? Benimki cok oynak :)) baktigim zaman gorunuyo arada oluyo

Aynen canim ben mesela hep görmek istiyorum seninkinin hareketleri disardan bakilinca gorunuyomu? Benimki cok oynak :)) baktigim zaman gorunuyo arada oluyo

Yok canım nerde benimki okadar belli değil yattığım zaman arada tekmeliyor okadar.ulturosandada genelde sakin bir bebek ama asıl 24. Haftadan sonra belli olur diyor arkadasım. ilk bebek olduğu için geç hissedersin diyor.Sabırsızlıkla beni uytmayacagı geceleri bekliyorum )

Hic alakasi yok benimde ilk bebeğim.. Kiloda farkediyo tabiki.:)) benimki maşallahi var :)) yatinca oluyor zaten:) sende dikkatli bak gorursun bence

dün ayrıntılı usg girdik minik kalbimimizi gördük elinin başının altına koymuş yatıyodu hatta bi ara esnedi çok özlemiştim iyi oldu. çok şükür herşey yolunda henüz hareketlerini hissedemiyorum diye moralim bozuluyo ama sabırla bekliyorum

Hic alakasi yok benimde ilk bebeğim.. Kiloda farkediyo tabiki.:)) benimki maşallahi var :)) yatinca oluyor zaten:) sende dikkatli bak gorursun bence

Tekmelediğini gördüm dışardan fakat öle sürekli değil insan istiyorki elimi her karnıma koyup onu okşadığımda oda cvp versin bir tepki versin istiyor.offf offf :-(( bu arada başın için eşin biraz omuzlarına,ensene , alnına masaj yapsın iyi gelir canım inşallah biran önce gecer.

gözün aydınn olsun bekle bende doğru dürüst hissedemiyorum,bekliyorum böle net hissetcem diyee

Yavrum benim ya demek uyuyormuş .Hiç moralini bozma canım hissedemiyorum diye sağlığı yerinde şükür ne mutlu sana.

Evet crib beşik .Benimde hoşuma gitti valla foksiyonel bir beşik ama birde yakından görmek var inşallah bulurum burda

yanılmıyorsam mothercare satıyor görmüştüm ben benim kasık hizama geliyordu sallanışı da tatlı tatlıydı ama ben illa sepet istiyordum bekarlığımdan beri yoksa bende bayılıyorum crib lere.. merak etme kolaylıkla bulursun ben antalya da avm ye gider de görürsem senin için alırım kodunu foto çeker yollarım resimle foto farklı oluyor en azından fikrin olur

İnsanlah canim insanlar benimki suan oynuyor:)))

En son 2gun once kiz dedi baska doktor..bi de beni dusun catlicam meraktan ayrintiliya kadar

biz ayrıntılıda kızımız olacağını öğrendik ama şöyle bir durum var
benim nenem kendini Allah a adamış 110 yaşlarında içine doğan çıkar hep bana daha çocuk tedavisi görürken erkek olacak dedi sonra rüyalar gören yakınlarım var hep erkek diyorlar erkek belirtileri var ki ben inanmam ama şaşıyorum herkes erkek diyor biraz garip gelebilir dediklerim hele aylardır görüşemediğim kuzenim kadir gecesi arayıp oğlun olacak sanırım hamilesin dedi şok oldum gebeliğimi bile bilmiyordu yurt dışında kendisi ne bileyim yaa sağlıklı olsun benim için mühim değil ama şaştık kaldık hepimiz doktorumuz eminim ki bebek kız dedi 4. ayda

sanki tek ben hissedemiyorum sanıyordum böyle şeyler duyunca rahatlıyo insan

bende öyle sanıyordum da buralardan okudukça hissedemeyen bi ben değilmişim diyorum allahın izniyle karnımızda hiç durmayacakları günlerde yakındır

Ay çok teşekkür ederim canım ya.bizim burdakinde yok 1 ay önce bakmıştım gerçi bende mothercare bir daha bakıyım hatta başka avm ye bakıyım.bende sepet istiyordum ama bunuda görünce çok hoşuma gitti daha kullanışlı geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…