Marula yağının cilde etkileri

asliasliasliasliasli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2022
18
70
35
Bugün Pure Marula Oil aldım. Doğal bir antioksidan ve besleyiciliği ile biliniyor. İçeriğinde oleik ve linoleik yağ asitleri bulunuyor ve gözenekleri tıkamıyor.Araştırınca daha bir çok özelliğiyle karşılaşabiliyorsunuz.Pel-Care markasından temin ettim.

Deneyenler yorumlayabilir mi? Nasıl bi rutinle ve uygulamayla kullanıyorsunuz? Eksileri ve artıları nedir sizce? (Karma ciltliyim)

Bugün Pure Marula Oil aldım. Doğal bir antioksidan ve besleyiciliği ile biliniyor. İçeriğinde oleik ve linoleik yağ asitleri bulunuyor ve gözenekleri tıkamıyor.Araştırınca daha bir çok özelliğiyle karşılaşabiliyorsunuz.Pel-Care markasından temin ettim.

Deneyenler yorumlayabilir mi? Nasıl bi rutinle ve uygulamayla kullanıyorsunuz? Eksileri ve artıları nedir sizce? (Karma ciltliyim)
Yorum yapan olmamis bari size iyi geldimi biraz anlatsaniz.

Yorum yapan olmamis bari size iyi geldimi biraz anlatsani
Yorum yapan olmamis bari size iyi geldimi biraz anlatsaniz.
Bende birileri yorumlasa keşke diye bekliyorum fakat sanırım çok bilen yok. Dün ilk defa uyguladım. Sabah cam gibiydi cildim yumuşacık ve dolgundu. Peeling,tonik rutinimden sonra 2 damla cildime yedirdim yattım.

Güncellemeye devam ediyorum,merak edenler faydalansın :)
Dün perling sonrası 3 damla yüzüme yedirdim. Çok güzel emilen bir yağ çeşidi,onu anladım. Cildi aydınlık,canlı ve dolgun bi hale getiriyor. Sivilcelenme,kızarıklık yok. Kuşlandıkça yazmaya devam edeceğim

X