Master Cleanse / Lemon Detox

cicicel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2008
9
0
Gerçekten zayıflamak istiyorsanız, size 100% kesin etkisini görebilceğiniz bir detox programı.

Dünyanın en iyi detox'u olararak bilinen toksinlerden kurtulma yönteminin yan etkisi olarak kesin kilo veriyorsunuz.

Tek bir problem var. Bu program süresince verilen talimatların dışına çıkılmayacak.

Tek ihtiyacımız olan DİSİPLİN.

Süreler: İlk denemenizse;3-5 gün ya da 5-7 gün.

Normalde kilolarınızdan kurtulana kadar yapabiliyorsunuz.

Fakat söylemeliyim; gerçekten zor ama 100% garanti.

Açıklamasını vermiş olduğum linklerde bulabilirsiniz.

Sevgiyle kalın.

Link demişsiniz fakat vermeyi unutmuşsunuz ayrıca konunuza link eklemek yerine açıklayıcı mesaj yazabilirseniz daha uygun olacaktır..

Beyoncenin limonata diyetinden bahsediyorsanız bu konumuz zaten var lütfen konu açmadan önce arama butonunu kullanalım..

Bir sürahiye doldurulan oda sıcaklığındaki 1,5 litre suyun içine 1 adet limon sıkılır. 1 adet arnavut biberi küçük parçalara bölünerek eklenir. Son olarak 2 servis kaşığı bal koyularak karıştırılır. Su bu şekilde dinlendirilir. Malzemelerin tümü eksiksiz olarak koyulmalıdır. Çünkü ancak bu şekilde ihtiyaç olan vitamin ve mineraller bir araya getirilebilir.

bunu susadıkça içiyosunuz, bu sıvıyla birlikte uygulayacağınız diyetin faydası kesin..

arkadasm ne zamndır bu diyeti türkiyede yapan varmı die araştırıyorum. bndan öncede sitede başlık açlmış ama yorum fln yok...

sen bu diyeti denedinmi? normal ballamı yaptın?

ee neymis limon detoks

merhaba dunedain bu oldukça sağlıklı olup bir o kadarda zor bir vücudu arındrıma diyeti. aynı zamanda 12 günde 8 kilo tarzı bir kilo verdirme olasılığı var. youtube a lemonade diet yazarsan insanların gözlerinin önünde eridiğini görebilirsin. her günlerini kaydetmişler. genelde yabancılar arasında yaygın. türkiyede neredeyse hiç yok. bende salı günü yada çarşamba günü başlıcam 10 günlük detoks programıma. yine burada belirtirim sonçları.

merhaba dunedain bu oldukça sağlıklı olup bir o kadarda zor bir vücudu arındrıma diyeti. aynı zamanda 12 günde 8 kilo tarzı bir kilo verdirme olasılığı var. youtube a lemonade diet yazarsan insanların gözlerinin önünde eridiğini görebilirsin. her günlerini kaydetmişler. genelde yabancılar arasında yaygın. türkiyede neredeyse hiç yok. bende salı günü yada çarşamba günü başlıcam 10 günlük detoks programıma. yine burada belirtirim sonçları.

Aslında bu bir diyet değil, detox programıdır. Yan etki olarak şu ana kadar bir türlü eritilmeyen yağlarınızdan kurtuluyorsunuz.
Sadece 10 değil; 5/10/20/40 günlük bir detox.
Disiplin gerektiren bir uygulama.

Beyoncenin limonata diyetinden bahsediyorsanız bu konumuz zaten var lütfen konu açmadan önce arama butonunu kullanalım..

Belki Türkiye'de Beyonce diyet olarak biliniyor olunabilir ama bu bir diyet değil; detox programıdır.

here are 6 Versions of the Lemon Detox Diet program. Find out the most appropriate for you:

1)The Standard Version – Most Common
2) The Optimum Version
3) The Relaxed Version
4) The 50:50 Version
5) The "Once a Week" Version
6) The Master Plan

diye ayrılır. Link gönderdim, inceleyebilirsiniz.

sevgiler

ay çok fena yabancı dil yahu bu benim gibi ingilizce engellilere bi help please..:KK17::KK55:

Belki Türkiye'de Beyonce diyet olarak biliniyor olunabilir ama bu bir diyet değil; detox programıdır.

here are 6 Versions of the Lemon Detox Diet program. Find out the most appropriate for you:

1)The Standard Version – Most Common
2) The Optimum Version
3) The Relaxed Version
4) The 50:50 Version
5) The "Once a Week" Version
6) The Master Plan

diye ayrılır. Link gönderdim, inceleyebilirsiniz.

sevgiler

cnm neler yaptın bana yazabilirmisin acaba
:21:

1 bçk kaşık akçaağaç şurubu 2 kaşık limon birazda acı biber karıştırp içtim günde 6 bardak 7 bardak falan 2 kere de deniz tuzu içtim. gün içinde bir defa da içinde sinemki bulunan bi çay içtim canım. başka bişy yapmadım.
hee bide aklımdan çıkaramadğım yemeklerle ilgili hayal kurdum durdum:KK53:

1 bçk kaşık akçaağaç şurubu 2 kaşık limon birazda acı biber karıştırp içtim günde 6 bardak 7 bardak falan 2 kere de deniz tuzu içtim. gün içinde bir defa da içinde sinemki bulunan bi çay içtim canım. başka bişy yapmadım.
hee bide aklımdan çıkaramadğım yemeklerle ilgili hayal kurdum durdum:KK53:

ya bende ingilizce özürlüyüm en iisi sizden öğrenmek banada yardım edermisniz :KK17: akçağaç şurubunu nerden aldınız acı biber derken bildiğimiz acı pulbiber falanmı ve hiç bişi yemeyip sadece bunumu içtiniz :kk77:

ya bende ingilizce özürlüyüm en iisi sizden öğrenmek banada yardım edermisniz :KK17: akçağaç şurubunu nerden aldınız acı biber derken bildiğimiz acı pulbiber falanmı ve hiç bişi yemeyip sadece bunumu içtiniz :kk77:

sadece bunu içiyosun canım ki enerjimde hiç bir kayıp yaşamadım bu şurubun içnide günlük alman gereken herşey mevcutmuş. youtube a lemonade diet yazarsan bir sürü vidyo çıkıyo before after fotoları falan baya motive ediyor. ben şurubumu gittigidiyordan maple syrup diye aratıp bulmuştum bitane. toz acı biber kullandm ben yada arnavut biberini ufak ufak kesip az bi atabiliyomuşun ayrıca.

X