Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

ayyyyyy kızlaaarrrrr şimdi iş ortamı müsait kimse yokkkenn şu preseedin kendi sitesinden biriyle konuştum bana gönderiyolar hemen ayyyy heyecan yaptım iyimiiiii....bakalım bende deneyim kaydirigubbakcemile3
hadi gözün aydın inşallah denediğin ilk ay hamile kalırsın canım ahanda böyle olasın inşallah:CüvCüv:

hadi gözün aydın inşallah denediğin ilk ay hamile kalırsın canım ahanda böyle olasın inşallah:CüvCüv:

inşallahhhh kedersizim umarım bu ay tutar:CüvCüv: seliminacım ve arnavutum o kadar ballandırdıki canım çektikaydirigubbakcemile3:roflol::roflol::roflol:

sen evini cennetemi çeviriceksiiin tatlım beniim.nasıl canım çektiiiiii.mis gibiii bak şimdi hayal ettim.masa da çıkaralım dışarıyaa akşama kadar laflarıız..bak sen fazla eyilerek yapma işini karnına baskı yapma tamammıı..hadi tatlım bende çok yazdım sağlıcakla kaal öptüm seni kocamaaaaan..:1hug:

evet bitanem cennet gibi bi evim ve bahçem var daha da güzel olması için uğraşıyorum işte.masamız hazır dışarıda.salıncak bile var.inanın insanın ömrü uzar.merak etme bitanem yormuyorum kenidmi.bahçe işlerinden anlayan çok cici bi komşum var daha çok onunla beraber yapıyoruz.düşünceli arkadaşım benim.

ayyyyyy kızlaaarrrrr şimdi iş ortamı müsait kimse yokkkenn şu preseedin kendi sitesinden biriyle konuştum bana gönderiyolar hemen ayyyy heyecan yaptım iyimiiiii....bakalım bende deneyim kaydirigubbakcemile3

tatlım benim dene de sende anlat bakalım memnun kalıcakmısın.hayırlısı olsun.

süper yaaaa keşke bu dediğini yapabilsek canım heleki bahçede içilen çay offfff mis gibiiiiii

keşke bitanem.ama bellimi olur.azönce demliğin dibini gördük.yemeğide bahçede yedik.çayı içtik.kalabalıktı bahçem bu akşam.şimdi bakabildim yazdıklarınıza.

yaaa bende almak istiyom benim herife alalım diyom şu preesd denen şeyi o da bana hele senin arkadaşlar bir denesin faydasını görürlerse bizde alırız diyo:dilcikar:allahım ne olur bu mubarek günlerin yüzü suyu hürmetine allahım meleklerimizi bize göndersin :Saruboceq:

ahhhh şu heriflerrrrr.benimkide öyle diyodu ama.ikincisini bile aldık.tabi biz her ihtimale karşı aldık.bence hiiiiç bekleme sipariş ver.çünkü kime masıl etki edeceği belli olmaz.bende işe yaramaz sende yarar.allahım dualarını kabul etsin canım benim.

kızlar merhaba,ben bu kürü daha önce kardeşimden duymuştum kız kardeşim evlendiğinde 5-6 ay hamile kalamamıştı çok evhamlı kendisi bu kürü ona teyzem söylemiş,uygulamış,şimdi iki evladı var ,ama ben faydasının olacağına çok fazla inanmamıştım,burada görünce ilgimi çekti,ben de bu ay adet olursam denemek istiyorum,ben de 1 senedir gebe kalamıyordum Şubat'ta yumurtlama tedavisi sonucunda gebe kaldım ama Mart!ta dşü yaptım ne yazıkki,doktor tekrar yumurtlama tedavisi için ii ay süre verdi,ama ben bu ay adet olursam denemek istiyorum,hadi bakalım Allah'tan hayırlısı...

canım hoşgeldin aramıza.ne güzel hamile kalabilmişsin.ama üzüldüm bebğini kaybetmene.sende dne tatlım.çok basit bişey.sabır lazım sadece.incir kürünü tavsiye ederim yumurtaların için..hayırlısı arkadaşım.

inşallahhhh kedersizim umarım bu ay tutar:CüvCüv: seliminacım ve arnavutum o kadar ballandırdıki canım çektikaydirigubbakcemile3:roflol::roflol::roflol:

kıssss seni seniiii canın çekti heeee.cadıııııı.hadi hadi sende kullanda anlat ballandıra ballandıra.öptümmm tatlıımmmmmm.

canlarım ben buharımı yapmaya başlıycam birazdan.çalışma var yine.hepinizi çok seviyorum ve çok öptüümmm.

abbooowwww dihandim ha gülmekten! :roflol:
aaaziiiimmmm gos hele gos bizde yapah :roflol:
ay ya cok merak ettim simdi. gecen eczaneye gittim almak icin, saat daha 2 idi ama eczane kapaliydi. biktim bu memleketten yaaa. insansaat 2 de kapatirmi dükkani. ins kurtulcam gerci yakinda. bende hemen alcam cok heveslendim simdi. nasil biseymis bu meret.

son 6 gün hadi hayırlısı

aaaaa:1shok: kız son 6 gün varmış yaaakaydirigubbakcemile3 aboooww varyaa ben daha 13 falan diyodum içimdeeen.kız bişey kalmamış yaaa:çok üzgünüm: bak çok heycanlandıım vallaaa,yazını görünce hemen telefonuma sarıldım.benim herşeyim kayıtlıdır.mazallah telefonum çalınsa ,biterim benkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3..hayırlısııı olsuun hayırlısııı ne diyeyim allahtan ümit kesilmeez:çok üzgünüm:

yaaa bende almak istiyom benim herife alalım diyom şu preesd denen şeyi o da bana hele senin arkadaşlar bir denesin faydasını görürlerse bizde alırız diyo:dilcikar:allahım ne olur bu mubarek günlerin yüzü suyu hürmetine allahım meleklerimizi bize göndersin :Saruboceq:

anlat anlat eşine deki kocaları delirmiş bu şeyee,hemen ikincisini sipariş vermişleer ..varya manyak bişeymiş deekaydirigubbakcemile5..sende ballandıra ballandıra anlat ..benim gibi benimki garibim ne söylesem yapıyo alıştı sizee..bir heycanlı anlatıyoruum oda hemen telefona sarılıyo tamam aşkım diye hallediyorumkaydirigubbakcemile3Şeniz

kızlar merhaba,ben bu kürü daha önce kardeşimden duymuştum kız kardeşim evlendiğinde 5-6 ay hamile kalamamıştı çok evhamlı kendisi bu kürü ona teyzem söylemiş,uygulamış,şimdi iki evladı var ,ama ben faydasının olacağına çok fazla inanmamıştım,burada görünce ilgimi çekti,ben de bu ay adet olursam denemek istiyorum,ben de 1 senedir gebe kalamıyordum Şubat'ta yumurtlama tedavisi sonucunda gebe kaldım ama Mart!ta dşü yaptım ne yazıkki,doktor tekrar yumurtlama tedavisi için ii ay süre verdi,ama ben bu ay adet olursam denemek istiyorum,hadi bakalım Allah'tan hayırlısı...

geçmiş olsun canıım rabbim o acıyı unuturması için inşallah yüreğindeki ateşine su serpecek yeni gelen yavrunla ..:1hug: hadi ozaman hiç vakit kaybetme sende mutlaka denee,hasta olur olmaz malzemeleri eve yığ bakalım ..herşey gönlünce olsuun..:1hug::CüvCüv::ecrin_bebek:

abbooowwww dihandim ha gülmekten! :roflol:
aaaziiiimmmm gos hele gos bizde yapah :roflol:
ay ya cok merak ettim simdi. gecen eczaneye gittim almak icin, saat daha 2 idi ama eczane kapaliydi. biktim bu memleketten yaaa. insansaat 2 de kapatirmi dükkani. ins kurtulcam gerci yakinda. bende hemen alcam cok heveslendim simdi. nasil biseymis bu meret.

beni affeeet amaa varyaa görünce şok oldumyaa kız sen ne demiyon bizee taa allahın alamanyasında yaşadığınıııkaydirigubbakcemile3 kız orda eczanalerde satılıyo bu meret hemdee sipalisi çok ucuz beaayerimseniben..hemen hemen koş al gel sıkı sıkı ver,sende denee bu ay bak pre-seed spermleri içerde yüzdürüyomuş haa haberin olsun ..

deniycem ins ya. belkide bende iltihap vardir smear yaptircam ankaraya gelince. eger iltihap varsa pree sed etkili olabilir. birde ovulasyon testi alcam bu ay ins. eczaneler kapali olmasa bi bihtim valla bihtim :eek:klava:

aaaaa:1shok: kız son 6 gün varmış yaaakaydirigubbakcemile3 aboooww varyaa ben daha 13 falan diyodum içimdeeen.kız bişey kalmamış yaaa:çok üzgünüm: bak çok heycanlandıım vallaaa,yazını görünce hemen telefonuma sarıldım.benim herşeyim kayıtlıdır.mazallah telefonum çalınsa ,biterim benkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3..hayırlısııı olsuun hayırlısııı ne diyeyim allahtan ümit kesilmeez:çok üzgünüm:
son5günhihoyyyt :teytey: :içelim: :lepi: kaydirigubbakcemile2 :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar bileniniz vardır belki pazartesi günü peygamber efendimizin (s.a.v)kutlu doğum haftası var o güne yetiştirebilirseniz 41 yasin okuyup teslim edin güzel ALLAHIM inşallah ogününü hürmetine murdımızı, dularımızı kabul eder inşallah.... ben yarından başlıyorum 3 saate bitiririm.... eğerki okuyamasanızda 100 tane ihlas 100 tanede fatiha okuyun bir hatim etmiş gibi sevaptır büyük allahım dualarınızı kabul etsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

adetımın 4.gunu buakşam bnde denıyeyım balım bu kuru paylaşımınz için tesekkurler arkadaşlr

adetımın 4.gunu buakşam bnde denıyeyım balım bu kuru paylaşımınz için tesekkurler arkadaşlr

canııımm.adetin tam bitsin öyle başla.yani kanaman tamaman kesilsin.çünkü buhar sıcak sıcak içeri girince devam eden kanamanı arttırabilir.tammammı tatlım.hadi hayırlı olsun inşallah.

X