Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

canım anlatmaya çalışayım arkadaşlarım eksiklerimi tamamlarlar
adetin bittikten sonra 4. ve ya 5. gün yarım kilo süte 1 demet maydanoz koy kaynat beline çarşaf sar sonra buğusuna tut orayı dikkat et yanma sakın soğuyuncaya kadar otur sonra sar kendini üşütme böyle 5-6 gün yap yani yumurtlama gününe kadar

birde adaçayıyağı (acıelma) var aktarlarda nanemsi kokusu var doğal bir ürün onu makyaj pamuğuna 1-2 damla damlat vajinaya koy sabah alırsın dikkat et çok ileri kaçmasın
bunuda istersen maydanoz buharından sonra koy sabah çıkar 4-5 gün yeterli

birde bu topiğin altında yada üstünde hamile kalmak isteyenlere yeni bir kür topiği var orda polen kürü var orayı oku derim her sabah aç karnına polen tozu+bal ye istersenbu karışıma çörek otu ve taçında ekle

çok teşekür ederim işşallah iltihabımdan da kurtulurum

Duru inan senin haberine sanki seni tanıyormuşum gibi candan sevindim ne güzelmiş bu forum ya.hepimiz anne olup bebişlerimiz içinde bi forumda buluşuruz inşallah.bende az sonra buharı yapıp bu sefer ardından çalışma yapıcam:eek:

sevimsu kardeş hadi bi müjdeli haberde senden duyalım inşallh:emir_bebek:

canım çok sağol inş
ben bir kaç gün daha beklicem tahlil yapmaya korkuyorum varsa bile şimdi çıkmaz benimde moralim biter diye düşünüyorum ama bilmiyorm hayırlısı

ben derdimi çevremde kimseye söyleyemediğim için duada isteyemiyorum.arkadaşlar siz duanızı eksik etmeyin ne olur

ben derdimi çevremde kimseye söyleyemediğim için duada isteyemiyorum.arkadaşlar siz duanızı eksik etmeyin ne olur

canım benim inan ben dua ederken allahım bebek isteyen kullarını sevindir diyorum inş allahım kabul eder..inş tez zamnda sen ve bebek isteyen herkes kucağına alır bebişini....:emir_bebek:

merhaba arkadaşlar
az önce msn de seliminanın eşiyle konuştum daha doğrusu ben selimina biliyordum ama kendisi eşiyim dedi seliminanın annesinde olduğunu ve depresyonu biraz ağır geçirdiğini söledi onun için dua etmemizi istedi ..eşide durumuna çok üzülüyor eşim benim için hayat sevincşm diyor tayinimi buradan isteyip başka şehirlere gitmeyi düşündüğünü söyledi ....umarım en kısa zamanda seliminamız kendini iyi hiseder ve aramıza tekrar geri döner :çok üzgünüm:

merhaba arkadaşlar
az önce msn de seliminanın eşiyle konuştum daha doğrusu ben selimina biliyordum ama kendisi eşiyim dedi seliminanın annesinde olduğunu ve depresyonu biraz ağır geçirdiğini söledi onun için dua etmemizi istedi ..eşide durumuna çok üzülüyor eşim benim için hayat sevincşm diyor tayinimi buradan isteyip başka şehirlere gitmeyi düşündüğünü söyledi ....umarım en kısa zamanda seliminamız kendini iyi hiseder ve aramıza tekrar geri döner :çok üzgünüm:

merhaba kedersiz canım çok üzüldüm arkadaşımıza çok çok geçmiş olsun inş allahım bir an önce iyi olup aramıza dönmesini nasip etsin eşinede yardımcı olsun rabbim
haber verdiğin için sağol canım dua edelim hep beraber arkadaşımıza hepimizin duasıyla tez iyileşir inş

seliminaya gecmis olsunnnn. tebdil-i mekanda ferahlik vardir derler, belki sehir degistirmek iyi gelir ona. atlatir insallah. dualar seninle selimina canim

merhaba arkadaşlar

seliminama çok üzüldüm.. Rabbim yar ve yardımcısı olsun.. tez zamanda iyileşirde aramızda olur..:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar

canım bilgi verdiğin teşekkür ederim... inşallah çabucak iyileşir onu tekrar aramızda görmek isteriz...tekrar konuşursan selamlarımızı gönder...a.s.:nazar:

hayirlisabahlar029lr6.jpg

X