Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

hoşgeldin canım a.s. Allah göbişine tez zamanda meleğini kondursun :Saruboceq::Saruboceq:

Hoşbuldum şekerim.Ay inşallah :Saruboceq: kendimi hazırlıyorum moralimi bozmıcam diye adetim 3-4 gün gecikiyo hemen seviniyorum galiba olacak diye ama sonuç hep hüsran.Korkuyorumda doğum kontrol hapı kullandım diye şu stresimi üzerimden atabilsem olucak belki ama ahh ahhhh senağlama

seliminaaaaaaaaaaa canım eğer bu mesajımı görüyorsan msn ni aç konuşalım öğrendiğime göre ceza almışsın ama neden ceza aldığını anlamadım :sm_confused:MSN Nİ AÇ LÜTFEN

seliminaaaaaaaaaaa canım eğer bu mesajımı görüyorsan msn ni aç konuşalım öğrendiğime göre ceza almışsın ama neden ceza aldığını anlamadım :sm_confused:MSN Nİ AÇ LÜTFEN

Nasıl banlandığını anlıyoruzki ? o yüzden yok demekki kaç gündür ne oldu acaba yaa haber alan beri gelsin :teselli:

kapsama alani disinda olunca banlanio canim. ama baktim ben yazdigi mesajlarda bisey yok, hep buraya yazmis birde sac bakimi bölümüne. anlamadim valla, mutlulugunu paylasamiyoruz maalesef:KK43:(

kedersizim canimm sen konusursan yaz bize, merak ettik ne olmus????

nasıl banlandığını anlıyoruzki ? O yüzden yok demekki kaç gündür ne oldu acaba yaa haber alan beri gelsin :teselli:

[sıze="2"]ben bugün editörle konuştum neden selimina arkadaşımızın profilinde böyle yazıyor dedim .. Arkadaşınız ceza almış dedi bende nedenini öğrenebilirmiyim yani arkadaşımız yanlış bişey yazdığını düşünmüyorum dedim bana döneceğini söledi daha cevap gelmedi bekliyorum bende[/sıze]

haydaa ne cezası yaaa..ne alakaa..bende baktım şimdi attığım mesajlaraa ..bişey yazmamışkii banlansıın...MERAKTAN BAYILICAM AMA NASIL NUMARASINI ALMADIM DıYEEE..ama büyük bir ihtimal annesinde kalıyoduuur..orda yatıyosa ev işi yapmasın diyee.yoksa kadınlar kulübünde girmezse bile msn sini açardı canııım...

duruuuuum ,senden bir ricaam olucaaakk..farkındamısıın bilmiyoruum amaa SEN AVATARINI DEĞıŞTıRıNCEE YANı BU YENıSı SANA UĞUR GETıRDııı..bende çok uğraştım böyle hareketli ve pozitif avatar bulmaya ama olmadıı..NASıP SENıNKıNı KULLANMAKMIŞ TABı SENDE KABUL EDERSEEEN:))).şimdi değil tedaviye başlıyim isteriim olurmuuu.o bana uğur getiricek gibime geliyoo sanki bende öyle zıplaya zıplaya haber vericekmişim gibiii..

kocaman öpüyoruuum yeğenimin güzel annesii:))senin gibi bana da uğur getirmesi dileğileee:)))

arkadaşlar şuanda ne yazacağımı gerçekten bilmiyorum elim ayağım titriyor selimina ceza almamış kendi isteği ile üyeliğini iptal ettirmiş böyle bişey olamaz yaa bize en son haberini verdiği zaman ne kadar mutlu olmuştuk halbuki en az onun kadar sevinmiştik en son sıkıntısında ona ne kadar destek olduk kendisine gerçekten çok kırgınım şuanda
üyeliğini iptal edebilir ona bişey dmiyorum ama böyle bize hiç bişey demeden bir teşşekür etmeden ne bileiym yaa çok zoruma gitti gerçekten çok kırıldım ona senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

arkadaşlar şuanda ne yazacağımı gerçekten bilmiyorum elim ayağım titriyor selimina ceza almamış kendi isteği ile üyeliğini iptal ettirmiş böyle bişey olamaz yaa bize en son haberini verdiği zaman ne kadar mutlu olmuştuk halbuki en az onun kadar sevinmiştik en son sıkıntısında ona ne kadar destek olduk kendisine gerçekten çok kırgınım şuanda
üyeliğini iptal edebilir ona bişey dmiyorum ama böyle bize hiç bişey demeden bir teşşekür etmeden ne bileiym yaa çok zoruma gitti gerçekten çok kırıldım ona senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

:1shok: ciddimisiiin kedersiziiiim şok oldum yanii okuyuncaa.kendi isteği ilemiii??????ammaaaaaan boşveeeer canımız sağolsuuun sonuçta ona allah hamileliği bağışladıı birazcık vijdanı varsaaa geri girer bize cevap yazar..

BENİDE ENGELLEMİŞ BU ARAkaydirigubbakcemile3

:1shok: ciddimisiiin kedersiziiiim şok oldum yanii okuyuncaa.kendi isteği ilemiii??????ammaaaaaan boşveeeer canımız sağolsuuun sonuçta ona allah hamileliği bağışladıı birazcık vijdanı varsaaa geri girer bize cevap yazar..

BENİDE ENGELLEMİŞ BU ARAkaydirigubbakcemile3

sanırım benide engellemiş çünkü sabahtan beri msn de anlık ileti yazıyorum cevap yok bende onu az önce sildim benneyaptımkibide son aktive olduğu saat dün 00.04 girmiş :kızgın:

Konuyu Toplam 4 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
KEDERSıZ, ArnavutGüzeli+, ressamca
o artık bir misafir (SELıMıNA)kaydirigubbakcemile3

sanırım benide engellemiş çünkü sabahtan beri msn de anlık ileti yazıyorum cevap yok bende onu az önce sildim benneyaptımkibide son aktive olduğu saat dün 00.04 girmiş :kızgın:

canım beniiim ne sinirleniyosunkiiii boşveeeeeer hayret bişeey..napçan bizde komşusuna kızmıştık meğersee boşuna yapmamış o öylee..neysee benim msnemde de beli zaten onun listesinde değilim diye ama engellememiş.bende başarılar diledim okadaar..güle güle büyütsüüün çocuğunuu allaha emanet olsuun..

bend eböyle yapıcam hamile kalıcam kaçıcam kimseye haber vermedeeennkaydirigubbakcemile3..ama biraz zooor çünkü hem faceden bulursunuz beni hem telefonumdaan hele sibel hemen mekanımı basaaar,evimide öğrendiiikaydirigubbakcemile3

abuu ben sizii bırakırmıyıım yaaaawww,kıyamaam ölürüüüm ..çok seviyoruum siziii.bir selimina gideeeeeeerr BİR SELİMİNA GELİİİİİİİR..kaydirigubbakcemile5

konuyu toplam 4 kullanıcı okuyor. (3 kayıtlı kullanıcı ve 1 misafir)
kedersiz, arnavutgüzeli+, ressamca
[sıze="2"] o artık bir misafir (selimina)kaydirigubbakcemile3[/sıze]

tamam artııııık buraya yazmıyoruuuuz okmuu???kedersiziiiimm.yarında kızlar kumuş olurlar yazılarımızııı..

canım beniiim ne sinirleniyosunkiiii boşveeeeeer hayret bişeey..napçan bizde komşusuna kızmıştık meğersee boşuna yapmamış o öylee..neysee benim msnemde de beli zaten onun listesinde değilim diye ama engellememiş.bende başarılar diledim okadaar..güle güle büyütsüüün çocuğunuu allaha emanet olsuun..

bend eböyle yapıcam hamile kalıcam kaçıcam kimseye haber vermedeeennkaydirigubbakcemile3..ama biraz zooor çünkü hem faceden bulursunuz beni hem telefonumdaan hele sibel hemen mekanımı basaaar,evimide öğrendiiikaydirigubbakcemile3

abuu ben sizii bırakırmıyıım yaaaawww,kıyamaam ölürüüüm ..çok seviyoruum siziii.bir selimina gideeeeeeerr BİR SELİMİNA GELİİİİİİİR..kaydirigubbakcemile5
SENİN ALLAHINA KURBAN OLURUM HELAL SANA BEEEEEEEE
kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5

:dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar:

abuu ben sizii bırakırmıyıım yaaaawww,kıyamaam ölürüüüm ..çok seviyoruum siziii.bir selimina gideeeeeeerr BıR SELıMıNA GELıııııııR..kaydirigubbakcemile5

valla canım benden kaçış yok bunu böle bil.delikafadulden delikafadulden delikafadulden
Beni kapıdan kovsan bacadan inerim.MSN mi silsen ,facebooktan silsen, telefonlarımı açmasan, dükkanda olmasa evinin kapısına dayanırım.

arkadaşlar topiği baştan sona okudum
o kadar samimisinizki bu forumu selamsız bırakıp gitmek imkansız gibi o yüzden seliminaya inanamıyorum acaba kötü bişeymi geldiki başına.inşallah bi yanlışlık olmuştur biz hamiş kalanların sayesinde mutlu olup ümitleniyoruz..DURUALYA sen bizi bırakma emi bebişinin her durumunu paylaş bizi mutlu et kardeşim..

kızlar günaydın herbirinize sabah sabah okuduklarım herhalde şaka dedim ama doğru sanırsam
demekki üyeliği sildirmiş şaşırdımm kaç gün hepimiz merak ettik olsuunn allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
evet çok şeyler paylaştık güldük üzüldük eğlendik birbirimizi teselli ettik bence bu kadar kişiye bir teşekkür edip öyle üyeliğini iptal ettirebilirdi ama genede canı sağolsun buraya bende artık yazmıycam arkadaşlar hamile kalmak isteyenlere yeni bir kür topiğinde devam edicem

Selimina eğer okuyorsan kendine iyi bak bebeğinide güle güle büyüt canım

X