Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

merhaba..arkadaşalr benımde bebişim olmuyor.şu bahsettıgınız preseed nedir?ne zaman nasıl kullanılıyor?anlatabılırmısınız rica etsem teşekkurler..

kızlaarr tutmayın beniiiii:eek: ben kuş yuvasına tünemeye gidiyorumkaydirigubbakcemile3:roflol:var bu yuvada bişi kesiinnna.s anacıımmm gelen kuş yumuttluyooo giden kuş yumurtluyooo aaaaaaaaaa:uhm:

sabah servis beklediğim yerde kuş yuvası var....her sabah bakışıyoz bu kuşlarla....yaawww gelen yavru yapıyoooo gidiyolar yenisi geliyooo yine yavruuuu oluyooo....bu sabah bi baktım gene yavru olmuşşş...dedimki eşime tutma beni ben oraya çıkıp oturucam bakarsın uğurlu gelir...:roflol:eşim gülme krizine girdi... nasıl fikir haaaaaa:sm_cool:

:roflol: :roflol: :roflol:
ayyy ilahi durualya. iyi fikir valla. bi dene bakalim. bi o kaldi zaten denemedik. öyle seyler yaptik ki, koca kari ilaclari yanimizda solda sifir kaldi.

heeeee walla kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol: herbişiyi yaptık nerdeyse....ama bir sorun varrr :uhm: ben oraya nasıl sığcam yaaaa:roflol::roflol::sm_cool:kafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-

canım sen iyileşebildinmi bu arada nasılsın ..a.s.:nazar: dikkat et kendine ..öptüm canım

canlarııımm bişey sorucam size.adetim bitti.biliyosunuz ki maydonoz ve süt buharına 3.kez başlıycam.daha önce adetim biter bitmez başlamıştım hep.şimdi ise yumurtlama dönemimde başlamak istiyorum yani adetimin 12.gününden itibaren.preseedi de çatlama zamanı mı kullansam offf çok kafam karıştı tutturmam lazım şu zamanı .belki bana böyle fayda eder.fikrinizi bekliyorum.allah yardımcımız olsun.sizi çok seviyorum.

bidenem beniim hadi bakalım üçüncüsü uğurlu gelsin sanaa inaşşallaaah..senin nezaman yumurtan çatlıyo bilmiyorum ama büyük bir ihtimal 12. gününden itibaren diyer günlerdir.o yüzden sende benim gibi yap ,(sanki bir sonuç almışımdaa fikir veriyorum...kaydirigubbakcemile3)neyseeee adetin 7.gününde yapmaya başla ..o günler beraber ol mutlaka son gündede pre-seedi yap..o günler mutlaka yumurtan çatlayacağı için pre-seed 'da spermlerin ömrünü uzatıp ilk gelen yumurtaı yakalıycak allahın izniyleee..a.s hadi sağlıcakla kal cancazıııım..bendee seniiiii çoook hemdee hele gelecek olan bebişini dahaa çoooooook:emir_bebek::ecrin_bebek:gamyoncuiremsu:nazar::nazar::nazar:

kızlaarr tutmayın beniiiii:eek: ben kuş yuvasına tünemeye gidiyorumkaydirigubbakcemile3:roflol:var bu yuvada bişi kesiinnna.s anacıımmm gelen kuş yumuttluyooo giden kuş yumurtluyooo aaaaaaaaaa:uhm:

sabah servis beklediğim yerde kuş yuvası var....her sabah bakışıyoz bu kuşlarla....yaawww gelen yavru yapıyoooo gidiyolar yenisi geliyooo yine yavruuuu oluyooo....bu sabah bi baktım gene yavru olmuşşş...dedimki eşime tutma beni ben oraya çıkıp oturucam bakarsın uğurlu gelir...:roflol:eşim gülme krizine girdi... nasıl fikir haaaaaa:sm_cool:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 aslında iyi fikiiiir haaa.kız yuvaya çıkmaya gerek yok sen yuvayı aşaya indir bakalım.yoksa erkek kuş gelip biziii biiiiip yapmasın sonraa..civ civ çıkacak kuş çıkacaaaak sonra içimizdeenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ooh çok güldüüm kaydirigubbakcemile3..sor bakalım o anne kuşaa ilişkiden sonra bacaklarını yukarıya kaldırıyomu..CADIARZU:jeyyar:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 aslında iyi fikiiiir haaa.kız yuvaya çıkmaya gerek yok sen yuvayı aşaya indir bakalım.yoksa erkek kuş gelip biziii biiiiip yapmasın sonraa..civ civ çıkacak kuş çıkacaaaak sonra içimizdeenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ooh çok güldüüm kaydirigubbakcemile3..sor bakalım o anne kuşaa ilişkiden sonra bacaklarını yukarıya kaldırıyomu..CADIARZU:jeyyar:

heee evet, anne kus da maydonoza oturmus sonra yumurtasi catlamis :roflol: icinden de kus cikmisss :roflol:

meyracım yarın kuşa sorcam arnavutum sor dedii....bacaklarını kaldırmışmı kaldırmamışmıııı...
yaaa bizimde yumurtamız varrr...acaba üstüne otursak ...:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

meyracım yarın kuşa sorcam arnavutum sor dedii....bacaklarını kaldırmışmı kaldırmamışmıııı...
yaaa bizimde yumurtamız varrr...acaba üstüne otursak ...:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

karın kası yaptııım noluuuuur yeteerkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey yerlerdeyiiiiimm..anam kuşu hayalettimde belin altına saman koyarmış garibiiimm.eh bee allahım e be allahııım bizim bir kuş kadar değerimiz yokmuuu:çok üzgünüm:

olur mu hic, biz kustan daha degerliyiz. hic bir hayvan yavrusunu bizim gibi uzun seneler sefaktle sabirla yetirtiriomu bak bi? hem bizim aklimiz var, onlarin yok. yazik öyyyyle yasayip ölüolar. ama biz coook daha güzel yerlerde cennette tekrar yasiycaz ins.
bi kus kadar olamioz demek lazim. o stressiz bi sekilde kendiliginden yumurtluo. biz tam inanmadigimiz icin olacagina, kus gibi beklemek yerine soganla maydonozla ugrasioz, Allah da e madem sen kendin ugrasmak istiosun ugras o zaman dio. annemin dedigi gibi ''keske kendini tam teslim edip bekleyebilsen hemen olacak...'' ama bende sabir yokki, ah ahhhh :eek:klava:

kiz arnavut güzeliiii, arnold shwanzeneger gibi mi olacn basimizaaaa :roflol: bayan terminatörrr böyle kasli kasli

varyaa ne çok güldüm allah iyiliğinizi versin aklınıza neler geliyo neler :jeyyar:ağlanacak halimize gülmeye başladık allah akıl fikir bir tanede bebiş versin :emir_bebek:
selimina kardeş bende dün gece yaptım sütlü maydanozu:)adetimin 8.günü çok stresli bir iş yaa çok yaktı beni 1 dakka duramıyordumki hem çok yanıyodu hem ayaklarım titriyodu 2 defa ısıttım yarım saat kadar anca oturabildim :nazar:[/otururken çok stres ooldum bir terliyodum bir hararet basıyodu o yüzden bence bu sütlü maydanozu yumurtlama gününde yapmasak daha iyi olur diye düşünüyorum rahat olmak açısından kaydirigubbakcemile2 COLOR]

varyaa ne çok güldüm allah iyiliğinizi versin aklınıza neler geliyo neler :jeyyar:ağlanacak halimize gülmeye başladık allah akıl fikir bir tanede bebiş versin :emir_bebek:
selimina kardeş bende dün gece yaptım sütlü maydanozu:)adetimin 8.günü çok stresli bir iş yaa çok yaktı beni 1 dakka duramıyordumki hem çok yanıyodu hem ayaklarım titriyodu 2 defa ısıttım yarım saat kadar anca oturabildim :nazar:[/otururken çok stres ooldum bir terliyodum bir hararet basıyodu o yüzden bence bu sütlü maydanozu yumurtlama gününde yapmasak daha iyi olur diye düşünüyorum rahat olmak açısından kaydirigubbakcemile2 COLOR]

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yazııık kıyamaam sana beeen.anladınmı bizim ne çektiğimiziii.ohooo daha ilk gün böyle konuşuyosaaan:tomato:..ben hergün yeni teknikler geliştiriyodum görseen.benim şansım taburemdi vallaa ona oturuyoduuum 45 dk vallaa..çok rahattıı.ama işte o buharı bazen geliyodu anaaa bi bakıyoduum PÖRSMÜŞ BENİMKİİİİ-tatlicadiarzu-...onu boşver buhardan sonraki rezillikleri hiç bahsetmeyelim istersen burdaaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey:icecream:

kedersiz arkadasim ( ne güzel adin var yaa söylerken cok hosuma gidio :) ) aslinda adetin 4. günü yapiliomus zaten, biz öyle kafadan cok bilioz gibi yumurtlamaya yakin yaptik. aslinda adet günlerinde rahim daha acik oldugundan daha iyi girer buhar iceri. yani ben sadece düsündüm, de uygulama noktasinda sifirim yani. tembel oldum yaa ben bu son aylarda kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yazııık kıyamaam sana beeen.anladınmı bizim ne çektiğimiziii.ohooo daha ilk gün böyle konuşuyosaaan:tomato:..ben hergün yeni teknikler geliştiriyodum görseen.benim şansım taburemdi vallaa ona oturuyoduuum 45 dk vallaa..çok rahattıı.ama işte o buharı bazen geliyodu anaaa bi bakıyoduum PÖRSMÜŞ BENİMKİİİİ-tatlicadiarzu-...onu boşver buhardan sonraki rezillikleri hiç bahsetmeyelim istersen burdaaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey:icecream:

senin aklin fikrin baska yerlerde halaaa :roflol:

X