Mayı bikini alırken deniyor musunuz ?

Valla ic camasirini da bikiniyi de hic denemem, oylece alirim. Zaten hep ayni yerlerden aldigim icin sorun yasamiyorum beden konusunda. Gozume hos gorunen yakisiyor da.

Boynerde bikini altına şeffaf bir şey yapıştırmışlar, onu çıkarmadan denemeye izin veriyorlar. Ama iç çamaşırını denetmiyorlar.
Yok bizim de var şeffaf günlük ped boyutunda aynen bant.
Ama yine de denetmiyor çoğu yer.
Çünkü bir şey farketmiyor ki, afedersin akıntısı olan biri giyse o banta bulaşsa. Sonra sen giycen yine senin tenine değecek. Iyy iğrenç.
Tek parça mayolarda mecbur giyiliyor ya, külotun üstüne denenecek diyordu bizimkiler.

Bikini üstüde altıda denenebilir. Bikini üstü sorun değil hastalık açısından risk taşımaz, bikini altına gelince zaten şeffaf bir yapışkan bant var genital bölge ile teması engelliyor fakat sağlıklı olan külotla denemek. Çünkü herhangi bir hastalık varsa bile giysilerden bulaşması zor.
Ben sadece bikini üstünü tenime değdirmiş bulundum. Sonradan korktum. Başka birinin memesinden herhangi bir hastalık falan bulaşmaz mı acaba ?

Sütyeni ve bikini üstünü çıplak memelerimle, alt bikiniyi kilot üstüne deneyerek alırım
Ben de çıplak mememle denedim. Bu şekilde benden önce memesi değen insandan herhangi bir hastalık bulaşmaz değil mi ? Normalde sorun etmezdi ama şimdi emzirdiğim için korktum keşke o an düşünebilseydim aceleden düşünemedim :/ umarım benden önce kaç kişi denediyse göğüslerinde uçuk vs virüsü yoktur bebeklerde tehlikeliymiş. Eve gelince hemen banyo yaptım ama eve gelene kadar bulaştıysa diye endişeliyim. Bir daha da hiç çığlak tenimle denemeyi düşünmüyorum :KK43:

Sütyen üstünden denersen sütyensiz giyince büyük gelir

Evet çıkarıp deniyorum ve herkesin de öyle yaptığını düşünüyorum

Sütyen de öyle deneniyor sütyeni kendi sütyenimizin üstüne mi giyip deneyeceğiz
Kesinlikle cok dogru. Tmm bikininin altini tabiki iccamasirinin ustune deniyoruz. Ama sutyenin ustune bikini ustu denemek cok komik deneyip bir beden kucugunu mu aliyorlar acaba

Allahım daha neler duyacam.ben hassas davranıp buluzları bile badimin üstünde denerken millet çamaşır deniyormuş ya.hakkim geçiyorsa haram zıkkım olsun.kul hakkı resmen ya

Ölçünüzü bilmiyormusunuz.bu güne kadar hic denemedim.olcum belli 85 ne gerek var denemeye hiçte sasmadi
Canim normal sartlarda olcumuzu biliyoruz tabiki. Ama bunun hamileligi var emzirmesi var. Kilo alip verme durumu var. Senin gogsun hic mi degismiyor. Oyleyse sorun bizde demekki
Ayrica farkli markalarin urunlerinde bana tam olacak bir beden buyuk veya kucuk gelebiliyor. Normalde 85c olurken gecen buyuk geldi yeni bir markada 85b aldim. Denemeseydim buyuk buyuk takacak miydim

Canim normal sartlarda olcumuzu biliyoruz tabiki. Ama bunun hamileligi var emzirmesi var. Kilo alip verme durumu var. Senin gogsun hic mi degismiyor. Oyleyse sorun bizde demekki
Ayrica farkli markalarin urunlerinde bana tam olacak bir beden buyuk veya kucuk gelebiliyor. Normalde 85c olurken gecen buyuk geldi yeni bir markada 85b aldim. Denemeseydim buyuk buyuk takacak miydim
O zaman sorun bende.degismedi de hic denemedim de şimdiye kadar.b ile c ile uğraşmıyorum açıkçası.kutularin arkasında mezure ile ölçümde cm abatlarida var zaten.hadi sutyen tamam diyelim alt çamaşır nasıl denenir ya.

O zaman sorun bende.degismedi de hic denemedim de şimdiye kadar.b ile c ile uğraşmıyorum açıkçası.kutularin arkasında mezure ile ölçümde cm abatlarida var zaten.hadi sutyen tamam diyelim alt çamaşır nasıl denenir ya.
Canim alt ic camasirini zaten kendi camasirimizin ustune deniyoruz eger denemek istersek.
Bu arada sutyende 85 sadece sirt olcusunu gosterirl. B C gibi rakamlar gogus buyuklugune gore degisir B mi C mi oldugunu bilmeden sadece 85 olarak sutyen almak cok yanlistir. Cogu kadin bu tur sebeplerden dolayi yanlis sutyen bedeni kullanir ve bu da goguslerin deforme olmasini hizlandirir.

Arkadan bağlı bikinileri pek denemeye gerek olmuyor zaten. Ön kısım üçgen peynir kadar bir şey, arkadan da sıktırınca tamam.

X