Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bizim arkadaslarda 3 aylikti cocuklarini kaybettiler dustu yani. Sonra tatildeyken kafa rahatken oldu dedi. Oyuzden bende hernekdar kafaya takmayacagim desemde mutlaka takicam ama belki tatilde kafam daha rahat olur gerci o tarihe mi geliyo ymuurtlama falan hic bilmiyorum😂
Ay evet ya valla tatilde bi şekilde kafamız rahat oluyor. Denk gelir belli mi olur❤️ Bende bi bakiim kız yumurtlama denk geliyor mu😁

Yaw olsun regl olmakta bişi😁 aynı gün başlıyoruz hadi bakalım😁 temmuz bizim ayımız olsun bari. Bende testlerimi sipariş ettim. Regl bitimi ilk gün başlıcam bu sefer ovulasyona😇
Evet. Hadi bakalım. Sen koşş seks dediğinde gidip aksiyon alacağım bu ay 😜 test yerine seni kullanayım hehhe 😜

Iyi aksamlar kızlar ben tadilat isleri ile uğraşıyorum biraz buralardan uzaktayım inşallah yeni gebe haberleri vardır 😍 darısı bizlere reglin 8.günü yarin ovulasyona baslicam sil bastan tekrar başa sardık 😄😄😄😄😄
Esra bu işler böyle canım devam. 👍 Sen yap ne olur asla bilinmez 😁tadilat da yap yap bitmedi ne kadar ihtiyacı varmış. Kaynanan nerde aklıma geldi muazzam şey 😂💃

X