Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Esra kaç kilosun ki? 🙈
Canım ben evlenmeden önce 8 yıl araliksiz spor yapan biriydim 63 kiloydum kas kutlem yüksekti ama pandemi ile birlikte eve kitlendim evlenince de çocuk olur diye 4 5 ay beklemekten 70 kilo oldum 😭😭😭 ilk defa boyle yaglandim madem çocuk gecikiyor bende tekrar spora başlayayım dedim canim. Birde yaz bitince iş bakcam kendime canim sehir değişikliği beni baya etkiledi anlayacağın 🙄🙄🙄

Canım ben evlenmeden önce 8 yıl araliksiz spor yapan biriydim 63 kiloydum kas kutlem yüksekti ama pandemi ile birlikte eve kitlendim evlenince de çocuk olur diye 4 5 ay beklemekten 70 kilo oldum 😭😭😭 ilk defa boyle yaglandim madem çocuk gecikiyor bende tekrar spora başlayayım dedim canim. Birde yaz bitince iş bakcam kendime canim sehir değişikliği beni baya etkiledi anlayacağın 🙄🙄🙄
Ben burda kilo alıcam diye çırpınıyım sen zayıflamaya çalış 🙈 keşke alabilsem sendeki istemediğin kiloları

😔😔 hormonsal çok değişiklik yaşadın dmeek ki.azim et ver kuzum. Her kadın her kiloyu kaldıramaz bu değerlerini özellikle triodini etkiler. Bende yürüyüşe başladım şuan 65 de çakıldım 🙈İnşallah 60 olacağım. Su ve yürümek çok iyi ilk böyle başla spora bölgesel çok iyi geliyor. 👍

2 gün sonra bat . Hemen olup bitip kafaya takmıyo gibi davranıp salakta yumurtlama takibi yapmak istiyorum 😂 böyle sıfır heyecan sıfır atraksiyon😀 adete yaklaştım ay oram böyle şuram şöyle acaba hamilemiyim dememekte sıkıcıymış😬😬
Kuzuş ben bugün yumurtladım. 13 ü sanırım yumurtlama değildi. Bugün t ve c eşit, 21.gün ❤️

Şimdi adetim 5 Temmuz'a falan mı ilerledi

😔😔 hormonsal çok değişiklik yaşadın dmeek ki.azim et ver kuzum. Her kadın her kiloyu kaldıramaz bu değerlerini özellikle triodini etkiler. Bende yürüyüşe başladım şuan 65 de çakıldım 🙈İnşallah 60 olacağım. Su ve yürümek çok iyi ilk böyle başla spora bölgesel çok iyi geliyor. 👍
Ben diyetle değilse sporla kilo veriyorum ama o parkta yürüyüşler bana yaramıyor evimin tam dibinde yürüyüş için spor için park var ucu bucağı yok yani kocaman ama gel gör ki bedava olunca gitmiyorum para verince tıpış tıpış gidiyorum önce sağlık sonrada Allah nasip ettiyse bebiş ❤❤❤

Ben diyetle değilse sporla kilo veriyorum ama o parkta yürüyüşler bana yaramıyor evimin tam dibinde yürüyüş için spor için park var ucu bucağı yok yani kocaman ama gel gör ki bedava olunca gitmiyorum para verince tıpış tıpış gidiyorum önce sağlık sonrada Allah nasip ettiyse bebiş ❤❤❤
Ahh benim olacak o park hergün gider gelirim. Ben 1 saat den fazla yürüyorum dolmuş binmem gelirken giderken artık azim edince insan. Sağlık için lazım ama dengeli olacak değerlerini bil yaprken ölçtür. 👍 Bebiş de arkasından gelir inşalalh bizlere 🤗

Ahh benim olacak o park hergün gider gelirim. Ben 1 saat den fazla yürüyorum dolmuş binmem gelirken giderken artık azim edince insan. Sağlık için lazım ama dengeli olacak değerlerini bil yaprken ölçtür. 👍 Bebiş de arkasından gelir inşalalh bizlere 🤗
Yürümede sıkıntım yok hergun çarşıya inerim yürürüm canim parka gelince hep aksilik oluyo esim 3 vardiya çalışıyor onun düzenine uymaya çalışıyorum boğazı durmuyo malum sonrada yorgun dusuyor insan 🤗

Kuzuş ben bugün yumurtladım. 13 ü sanırım yumurtlama değildi. Bugün t ve c eşit, 21.gün ❤️

Şimdi adetim 5 Temmuz'a falan mı ilerledi
21. Günün yumurtlama olduğuna emin misin arada çok fark var. çok anlamam ama geçmişe yönelik adet döngülerine bak ordan anlarsın

Ana sen ince uzun biseysin hahaha ne guzel ua bende verebilsem offf😁 63 bana yetiyor ya güzel görüntü oluyor fazlası sıska yapiyo 🙄 metobolizman güzel çalışıyor demekki
Ewet baya ince uzun😀 Allahtan yüzüm toplu ve kemikli zayıflardan değilim 🙈 gebeliği bide kilo alırım diye çok istiyorum bide doğumdan sonra bikaç kilo kalsa ohh miss😀 65 e kadar ideal bence

21. Günün yumurtlama olduğuna emin misin arada çok fark var. çok anlamam ama geçmişe yönelik adet döngülerine bak ordan anlarsın
Geçmişte 30 yada 31 günde adet olurdum. 5 aydır hep 3-4 gün gecikme oluyor. Kız yoksa hamile miyim 😂😂

Ama sanmıyorum çünkü geçen ayda 18.günde yumurtladım. Bu ay 21 de

Geçmişte 30 yada 31 günde adet olurdum. 5 aydır hep 3-4 gün gecikme oluyor. Kız yoksa hamile miyim 😂😂

Sende geç yumurtlama var canim bende 2 aydır erken oluyorum öncesini bilmiyorum bakalim buu ay kacta gorcem. Inşallah hamile kalsan sıra bizede gelse 😍

Bu bir sorun mudur sence?
Hiç doktora sordun mu acaba canim mutlaka hormon olsun ultrosan olsun yaptır ben her ay kontrol yaptırıyorum ultrosan yapmadı hic onuda yaptircam kendimi takip ediyorum 2 ayda hormonlar alt üst gözüktü hic yaptırmasam demek bilmeyeceğim. Yarın test yapcam bakalim yine kaçıncı gün yumurta oluştu bilgi veririm

Yürümede sıkıntım yok hergun çarşıya inerim yürürüm canim parka gelince hep aksilik oluyo esim 3 vardiya çalışıyor onun düzenine uymaya çalışıyorum boğazı durmuyo malum sonrada yorgun dusuyor insan 🤗
Kocalar yerse zor ki kilo vermek ye iç yat 😂😂 hadiubaklaım azim edelim verelim şunları. 👍

Sen nolur nolmaz değerlendir de boşa gitmesin😀 şu testler beynimizi çorba etti aa pik değerlendirelim diyoruz sonra yine pik oluyo 😀 akıntın falan varmı ya da 13 nde oldu mu peki

Herkese hayırlı akşamlar hanımlar size bir sorum var ben bugün regl olicaktım olmadım midem bulanıyor ve bı yere uzandigimda karın ağrısıyla birlikte baş dönmesi eşlik ediyor hamile olma ihtimalim var mıdır

X