Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım valla bir miktar daha deneyip sonra kısırlık var bizde çözün diye doktora gitmeyi düsünüyorum. Tek tek bir seylere baktirmak uzun ve daha sıkıcı bir süreç sanki.
Ne sıkıntımızın olduğunu çok bildikçe psikolojik olmuyo mu acaba yaaa millet doktora falan gitmeden hamile oluyo çevremde çok az var doktora giden belki onlar gitse onlarda da bi sürü şey çıkacak

Aynen o da doğru. Kaç yaşındaydım sen ve ne kadar süredir evlisin? Ben bugün hayattan bezmiş gibiyim. Adetim çok ağrılı geçiyor. Nolacak bizim bu halimiz 🙄
Canım ben 86 doğumluyum. 2015’de evlendim. Coğumuz gibi ne zaman istersem olur diye düşündüğümden 6 sene korundum 🥲🙈

Bize kim söyledii ya korunmayı bırakınca hemen çocuk olacağını 😃
Bende evlenmeden önceki zamanlarda ve evliliğim boyunca hamilelik fobi gibiydi. Benim arkadaslarimin bir çoğu evlilik dışı istemeden hamile kaldılar. Ben hep çok korktum. Hiç kalmadım yihuu diye de seviniyordum. Meğer zaten büyük ihtimalle bende zor oluyordu. Dışa boşalmayla yıllarca korundum. Hiç hamilelik olmadı. Benim hemen olacağı düsüncesi arkadaslarımdan miras herhalde. Onlar korunurken hamile kaldiklarini iddia ediyorlardı 🙈 bu arkadaslar da cahil değil hepsi üniversite öğrencisiydi 😖

Yine ovulasyon testi sipariş ettim. Eşimle karar aldık, bu ayda son kez doğal olarak deneyip olmazsa doktora gidicez. Toparlandım bugün çok şükür
Canım bu ay sessiz sessiz pozitif haberini bekliyordum, ama üzülme lütfen çok erken. Bence çok güzel karar almissiniz

Kızlar ben bu grubu hala takip ediyorum 😬 siz dünya kadar şey kullanıyosunuz da eşleriniz de kullanıyor mu ? Biz çift olarak kullanmıştık
Ben saldım folik bile kullanmıyorum uzun zamandır eşimde bikaç gün anca bişey kullanmıştır doktorun verdiği ilacı bile ben verirsem içiyo 😅

Yine ovulasyon testi sipariş ettim. Eşimle karar aldık, bu ayda son kez doğal olarak deneyip olmazsa doktora gidicez. Toparlandım bugün çok şükür
Canım bu ay da öyle deneyin, olmadı ona göre yol belirlersin. Allah büyük. Üroloji ye gitse eşin sperm testini hemen yazıyor onlar. En azından onda durum ne onu da görmüş olursun. Doğal takviyelerle filan sperm sayısını vs arttıran çok kişi oldu. Allah yardımcınız olsun canım.
İnşallah bu ay bebiş olur da bunlara gerek kalmaz canım 😍

Canım bu ay da öyle deneyin, olmadı ona göre yol belirlersin. Allah büyük. Üroloji ye gitse eşin sperm testini hemen yazıyor onlar. En azından onda durum ne onu da görmüş olursun. Doğal takviyelerle filan sperm sayısını vs arttıran çok kişi oldu. Allah yardımcınız olsun canım.
İnşallah bu ay bebiş olur da bunlara gerek kalmaz canım 😍
Amin canım inşallah 🥰 Rabbim nasip eder inşallah

Kızlarrrr pik demiiii

Eklentiler

• 89BBCC4F-F476-4F5C-A32D-93229B2FA92E.png
    89BBCC4F-F476-4F5C-A32D-93229B2FA92E.png
    715,4 KB · Görüntüleme: 17
  • 42AA663E-7EDD-4384-AEE4-CA53FDA7107A.jpeg
    42AA663E-7EDD-4384-AEE4-CA53FDA7107A.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 19
X