Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum biraz yalnız kalıp dinlenmek bu olaylardan uzaklaşmak istemiş diye duydum ben
Aslında haklıda çıksa yıprandı doğru inşallah güzel haberler ile döner aramıza özletmese bari kendini sen nasılsın canım benim

Ben iyiyim cnm batı beklyrm klişe yani 🤪senin bebiş nasıl sen nasılsın
İnş hayırlı ve güzel haberler gelir inşallah rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah canım bende iyiyim kuzum 16 haftalık olduk yarına gideceğiz cinsiyeti öğreniriz inş birde 3 lü taramam var bakalım ne çıkacak 2 li taramada yaş riskim çıktı inş bunda birşey çıkmaz

İnş hayırlı ve güzel haberler gelir inşallah rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah canım bende iyiyim kuzum 16 haftalık olduk yarına gideceğiz cinsiyeti öğreniriz inş birde 3 lü taramam var bakalım ne çıkacak 2 li taramada yaş riskim çıktı inş bunda birşey çıkmaz
Yaş riskini herkese söylüyorlar cnm canını sıkma öyle düşüncelerle senden güzel haberler beklyrz merakla cinsiyetini beklyrm rabbim gönlündekini nasip etsin 😍😍

Yaş riskini herkese söylüyorlar cnm canını sıkma öyle düşüncelerle senden güzel haberler beklyrz merakla cinsiyetini beklyrm rabbim gönlündekini nasip etsin 😍😍
Aminnn kuzum rabbim hepimizin gönlündekini hayırlısı ile nasip etsin sanada burdaki umutla bekleyen herkese nasip etsin rabbim inşallah bi öğreniyim yazarım mutlaka canım benim. 🥰🥰😘😘😘

Canım cevap aldın mı sorunla ilgili ben hiç bilmiyorum . Bende bugün infolic veya prowomen alacaktım.sende pko mu var infolic genelde pko olanlara veriliyor .son durum ne merak ettim
Kuzum bende pko eskiden vardı ama şuan yok doktora danışarak aldım ama bu ay duphasont ve estrofemde kullandım onlarda yapmış olabilir.Sanki içimde kalan herşeyi söktürüyor gibi☺️Forumda bir haftalık inofolic kullanımı kanama yaptırır mı tarzı başlıklar açılmış bende bir hafta kullandım hangi ilaç yaptı bilmiyorum ama geçen ay sadece yarım saat falan kanama olup bitmişti ve sonucu 3 tane kist oldu. Şuan içerde ne var ne yok sökülüyor gibi kandan ziyade ince tortular halinde geliyor.

Allah bağışlasın sağlıkla kucağına al inşallah canım💕

Benim yaşım 27 ama çevre baskısı darladı artık o yüzden istyrm tüp bebeği bi de artık sıkıldım heray bekle sil baştan bi daha en azından bunu da denemedim demem tüpte olmazsa Allah vermiyo demektir
Canım daha erken yaşın aslında. Ben 38 yaşımdayım🙈 dinleme milleti sen. Allah büyük.. Ol desin yeter ki..
Kızlar merhabalar, yıllardır adetim 3 4 gün sürüyordu mart ayından beri 1 en fazla 1.5 güne düştü.Bir haftadır inofolik combi kullanmaya başladım adetim 2 tam gün oldu ama hiç sıvı kan gelmedi çok sert siyah kan parçaları geldi dün ve bugün hiç kanama olmadı biraz önce tam yatacakken birden karın ağrım başladı ve normal kanama geldi şaşkınım.Aranızda inofolic kullanan oldu mu? 2 gün kanama gelmedikten sonra tekrar kanama olması biraz korkuttu açıkçası.Bu ilaç regl döngümü düzene mi sokuyor yoksa zarar mı veriyor anlamadım bu şimdi neyin kanaması?
Canım bana endokrin doktorum önermişti inofolic. Almıştım ama kadın doğum doktorum o ilaç iyi değil kullanma dedi, folifor duo vermişti. Bilemedim acaba o mu etki etti sana?
Allah kızına güzel kader yazsın 🙏🏻 Senin yaş kaçtı ben 33 yaşındayım Ağustos’ta 1 yıl olacak daha hiç gebelik olmadı bu ayda değerlendirmeler bitmedi ama içimde farklı bi umut var 🌸 kızın tedaviyle mi oldu eşinde sperm sorunu olduğu için soruyorum benim eşimde ileri hız 0 ve varikosel var
Amin kuzum🤲 38 canım yaş. Kızım normal yolla oldu ama 6 ay denemiştik o zaman 29 yaşımda idim. Eşimin sperm sorunu o zaman varmıydı yokmuydu hiç bilmiyoruz baktırmamıştık. 😒

Canım daha erken yaşın aslında. Ben 38 yaşımdayım🙈 dinleme milleti sen. Allah büyük.. Ol desin yeter ki..

Canım bana endokrin doktorum önermişti inofolic. Almıştım ama kadın doğum doktorum o ilaç iyi değil kullanma dedi, folifor duo vermişti. Bilemedim acaba o mu etki etti sana?

Amin kuzum🤲 38 canım yaş. Kızım normal yolla oldu ama 6 ay denemiştik o zaman 29 yaşımda idim. Eşimin sperm sorunu o zaman varmıydı yokmuydu hiç bilmiyoruz baktırmamıştık. 😒
Benim sorduğum doktorda yumurta kalitesine çok iyi geldiğini söyledi her doktorun görüşü farklı oluyor demek ki
Aldım kullanayım bakalım nasıl etkileri olacak görelim☺️

Ben 4 senedir evliyim 5 olcak nerdeyse 12 senedir birlikteyiz eşimle 15 yaşında tanıştık 🙈o yüzden herkes yeter artık birbirinize doydunuz diyo ama bilmiyolar ki olmuyo

Benim sorduğum doktorda yumurta kalitesine çok iyi geldiğini söyledi her doktorun görüşü farklı oluyor demek ki
Aldım kullanayım bakalım nasıl etkileri olacak görelim☺️
Valla kuzum aynen, demekki hepsi ayrı görüşte. Anlamadım gitti. Sen dene bakalım inşallah iyi gelir ❤️❤️
Ben 4 senedir evliyim 5 olcak nerdeyse 12 senedir birlikteyiz eşimle 15 yaşında tanıştık 🙈o yüzden herkes yeter artık birbirinize doydunuz diyo ama bilmiyolar ki olmuyo
Bizde eşimle 16 yaşımda tanışmıştık. 10 yılın sonunda evlendik filan. Bir buçuk yıl sonra da hamile kaldım. O baskıyı tahmin edebiliyorum canım.
Allah hayırlısını nasip etsin inşallah en kısa zamanda bebiş nasılsın müjdesi gelir canım. İnanıyorum ben😇😍

Valla kuzum aynen, demekki hepsi ayrı görüşte. Anlamadım gitti. Sen dene bakalım inşallah iyi gelir ❤️❤️

Bizde eşimle 16 yaşımda tanışmıştık. 10 yılın sonunda evlendik filan. Bir buçuk yıl sonra da hamile kaldım. O baskıyı tahmin edebiliyorum canım.
Allah hayırlısını nasip etsin inşallah en kısa zamanda bebiş nasılsın müjdesi gelir canım. İnanıyorum ben😇😍
Amin inşallah canım ya valla rabbim herkese nasip etsin hele ki bizim gibi uzun zamanlar bekleyenleri boş bırakmasın 🥰🥰

Çevremdeki 6-7 gebe hep kız bebek bekliyo sanırım kız yılı bakalım senin bebişin cinsiyeti ne👼🏻

Çevremdeki 6-7 gebe hep kız bebek bekliyo sanırım kız yılı bakalım senin bebişin cinsiyeti ne👼🏻
Ağzın bal yesin canım doktor erkeğe benzetti bakalım yarın ne der bilmem de bi oğlum var bide kızım olursa güzel olur tabi sağlıklı sıhhatli olsun inşallah da hayırlı evlat olsun allahım sizlere de tez zamanda nasip etsin inşallah canım

Ağzın bal yesin canım doktor erkeğe benzetti bakalım yarın ne der bilmem de bi oğlum var bide kızım olursa güzel olur tabi sağlıklı sıhhatli olsun inşallah da hayırlı evlat olsun allahım sizlere de tez zamanda nasip etsin inşallah canım
Amin inşallah etiketle benide merak ettim 💜

X