Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Esra sen amh sonucun için doktorla görüşecektin canım ben takip edemedim daha önce yazdıysan ne dedi?
Henüz gitmedim bat yarın gözüküyor canim regl olunca 2 yada 3 günü kan vericem hormon testi icin O zaman görüşeceğim bende çok merak ediyorum hastane uzak diye gitmedim çünkü

Hadi hayırlı sağlıklı gelsin Emir Alp bebişimiz kuzum minnak bizi nasıl bekletti heranına şahit olmak uzaktanda olsa teyze gibi hissettirdi sağlıklı uzun ömürleri olsun 🥰🥰🥰😘
Sağolasın kuzum rabbim sanada burada ki tüm arkadaşlara da nasip etsin inşallah tez zamanda tez vakitte ilk baştan beri her anımızda beraberdik kuzum Allah razı olsun Teyzesi 🥰🥰🥰

Allah razı olsun kuzum💞💞💞 tez zamanda tez vakitde inşallah rabbim sizlerede nasip etsin hep adınız 🙏🙏🙏 canlarım benim 🥰🥰🥰
Amin canım amin.. Valla aylar oldu kuzum. Nasip olmadı bir türlü. Bu aydan da umudu kestim. Erken testim negatif. Sancım da başladı. 😒 Artık tüpe doğru ilerliyorum belli oldu yol😔😔

Amin canım amin.. Valla aylar oldu kuzum. Nasip olmadı bir türlü. Bu aydan da umudu kestim. Erken testim negatif. Sancım da başladı. 😒 Artık tüpe doğru ilerliyorum belli oldu yol😔😔
Allah büyük ummadığın anda çiçekler açı verir canım zaten hep de öyle oluyor ne zaman zamana bırakıp pes eder gibi olunca rabbim lütfediyor dilerim size de öyle olur inş tez zamanda inş 🙏🙏🙏💞💞💞

Allah büyük ummadığın anda çiçekler açı verir canım zaten hep de öyle oluyor ne zaman zamana bırakıp pes eder gibi olunca rabbim lütfediyor dilerim size de öyle olur inş tez zamanda inş 🙏🙏🙏💞💞💞
İnşallah mucize olur canım❤️ bayram sonrası tatile gidicez zaten. Ağustosta çok takipli birşey yapmayacağım. Böyle çok geriliyorum çünkü. Akışa bırakmak belki de daha iyi olacak.. Dinlendiricem zihnimi. Sonrası ya nasip 😇🤗

İnşallah mucize olur canım❤️ bayram sonrası tatile gidicez zaten. Ağustosta çok takipli birşey yapmayacağım. Böyle çok geriliyorum çünkü. Akışa bırakmak belki de daha iyi olacak.. Dinlendiricem zihnimi. Sonrası ya nasip 😇🤗
Olur inş neden olmasın rabbimin hazinesi çok büyük git kafanı dinle olurna bak çok kendini dinleme belirti vs olarak relax olmak çok daha iyi 😘😘😘

Bende bu ay ovu falan yapmaktan vazgeçtim takvim indirmistim orda beli tarih var veyaa gün aşırı değerlendirecem bakalım kısmet 😊

Tahlilleri verdim bekliyorum bi kac güne çıkcak sonuçlar varmış seks hormonu baglama vs diye birseyler canim sonra randevu alip bidaha gidicem eve yeni geldim :KK43:
İlk defa duyuyorum seks hormonu bağlama neymiş ki doktora gittin kafan rahat en azından doktor stresini attın

X