Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

A R Y A

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
1.474
909
öyle mi diyorsun. yarın son şans deyip olmadı pzartesi gideyim doktora. moralim çok bozuldu ya. oysaki ilk pik günü ne kadar heyecanlanmıştım
Çatlamayan yumurta kist oluşturabiliyormuş, bide bak bir gebenin günlüğü diye Instagram'da bir sayfa var ona da sor mutlaka, kendi ürünü olmayanlara da cevap veriyor

yeshll

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
2.053
1.595
26
Biliyorum canım bende çok araştırmıştım da hatta başka yere gidecekdim.doktor oradaki hemşireyi taniyormus her giden çok memnun kalmış, orda giden kişilere falan da sordum o şekilde içim rahatladı bakalım.insallah öyle olur.
İnşallah canım hayırlısı olsun

LeyLA84db

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
786
667
37
Bn çektirdim canım dayanılmayacak kadar değil ama hiç acımıyor diyen yalan söyler yani öyle diyim
Yooo yalan degil acimadi 😁 kesin bilgi bende. Sadece 1 dk fln bi basinc gibi adet sancisi gibi biseydi oyle oldum bittim bir aci degildi. Ama tabiki benim tupler tikali degildi belki tikali olanlarda agri yapiyordu ona birsey diyemem.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :43 Kg. Şimdiki Kilom :43 Kg.

Leylacaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
578
346
Sonucunuz hayırlı olsun 💜💜 adete kaç gün var birde özel birşey yaptınız mı gebelik için
Çok teşekkür ederim 🙏 hayır yapmadım. Rahim filmi çekildim regl bitince orada 2 yerde yapışıklığı benzeyen bir şey gördü Dr ilaç verince o da açıldı birde bu ay tutmaz dedim ben covıd aşısı oldum hsg falan birde prolaktin 38 çıktı ilaç kullandım kesin olmaz diye düşündüm aklımdan çıkardım ovulasyon günlerini değerlendirdim gün aşırı bu arada aylardır ovulasyon testi kullandım tutmamıştı stres yarattı benim bünyeme. Bu şekilde tutunmuş