Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet benimde çevremde çok kişi böyle bizde biraz daha uzadı o da yediğimiz içtiğimiz şeylerden birde cidden zamanı var Allah vermek isterse ne engel olur burada neler gördüm ne yazılar okudum hamile kalanları gördüm. Çevremde de öyle kadının herşeyi alt üst hamile ben ise herşey iyi yok ne bu tezatlık başka ne olblr açıklaması. 🤷Kimine imtihan olarak veriyor kimine hediye Allah hediye gelen evlad versin değer bilen ailelere versin birde 🌸🙏🏼

Merhaba , ben de Mayıs listenizde vardım :) olumsuz sonuçlanmıştı. 29 Mayıs da ikinci kez ovitrelle iğnem yapıldı. Testimde ikinci çizgi çıkınca dün kan verdim ve gebe olduğumu öğrendim . Burada birlikte umutla beklediğim hanımlara da haberi vermek istedim :) Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.

Merhaba , ben de Mayıs listenizde vardım :) olumsuz sonuçlanmıştı. 29 Mayıs da ikinci kez ovitrelle iğnem yapıldı. Testimde ikinci çizgi çıkınca dün kan verdim ve gebe olduğumu öğrendim . Burada birlikte umutla beklediğim hanımlara da haberi vermek istedim :) Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.

Çoook çoookk sevindim hatırlıyorum seni 😍
Hayırlı olsun inşallah daim etsin Rabbim 🌸
Darısı ben gibi bekleyen arkadaşlarıma olsun 🙏🏼

Allah kucağına almayı nasip etsin canım hayırlı sağlıklı gelsin 💕

Zaten biz bi aldık çörek otu bal tarçın birdaha tövbe 🤣aman kuzum adam yok hormonlarda etkilendi sen takıldın çok bu duruma 🤷düzelir birşeydir. Olsun doktora gitmek iyidir git sen baktır adamın olmasına bomba gibi hazır bekle. 👍
Bende çıkacam 1 saate doktora yürüyüş yapa yapa 😍bakalım. Eşime de dedim hazır ol zirvedeyim koçiş dedim 🤣 akşama gelecek büyük ihtimal 🙈benimde gidesim var bakalım ne de karar kılıyoruz
İnsallh senin tutar arkandan biz geliriz cnm malum seni yakip ediyorz😁t

Ya bi de bn etrafımdaki teyzelere felan soruyorum ilk çocuk ne zamn oldu diye kimi 1 sene bekledik kimi 3 sene bekledik anca oldu diyo demek ki eskiden beri hep böyleymiş hemen hamile kalınmıyormuş sorun olmadığını düşünüyorum şuan bn sadece zamanı olduğuna eminim
Aynen oyle ya ilk denemede hamile kalanları çoğunluk sanıyoruz biz. Hiç öyle değil. Çalıştığım yerdeki bayanlarla aramızda gizli saklı yoktu yarıdan fazlası deniyordu. Hiç olmayanın ilaç kullanımından olmadı, kalanimiz çok şükür zamanla çocuk sahibi olduk. Ben de üç defa hamilelik yaşadım, tek seferde hamile olduğum boş gebelik oldu🤦‍♀️diğerlerini 1 yıla yakın bekledim. Yine beklerim ,beklemem belki olur belki olmaz bilmiyorum. Ama oyle hemen olur diye ummuyorum. Rahmi eşi ve isteği olan tüm arkadaşlarım endişelenmeyin olacak insallah

Aynen oyle ya ilk denemede hamile kalanları çoğunluk sanıyoruz biz. Hiç öyle değil. Çalıştığım yerdeki bayanlarla aramızda gizli saklı yoktu yarıdan fazlası deniyordu. Hiç olmayanın ilaç kullanımından olmadı, kalanimiz çok şükür zamanla çocuk sahibi olduk. Ben de üç defa hamilelik yaşadım, tek seferde hamile olduğum boş gebelik oldu🤦‍♀️diğerlerini 1 yıla yakın bekledim. Yine beklerim ,beklemem belki olur belki olmaz bilmiyorum. Ama oyle hemen olur diye ummuyorum. Rahmi eşi ve isteği olan tüm arkadaşlarım endişelenmeyin olacak insallah
Çok saol canım çok güzel açıklamışsın rabbim bekletmesin hayırlıca zamanında versin isteyen herkese inşallah 🥰

Evet benimde çevremde çok kişi böyle bizde biraz daha uzadı o da yediğimiz içtiğimiz şeylerden birde cidden zamanı var Allah vermek isterse ne engel olur burada neler gördüm ne yazılar okudum hamile kalanları gördüm. Çevremde de öyle kadının herşeyi alt üst hamile ben ise herşey iyi yok ne bu tezatlık başka ne olblr açıklaması. 🤷Kimine imtihan olarak veriyor kimine hediye Allah hediye gelen evlad versin değer bilen ailelere versin birde 🌸🙏🏼
Tabi cnm annem eskiden derdi su kuzenin zor oldu bu kuzeninin kac sene beklediker die. Biz sadece hemen dogurana bakiyorz sanki kusur bizde gibi😁

Öncelikle hayırlı olsun,sağlıkla kucaklamayı nasip etsin. İğnenin kaçıncı günü çift çizgi gördünüz ? Öncesi belirtileriniz nelerdi kaçıncı gün başladı ? Ben de ilk kez 14 haziran da ovitrelle iğnesi oldum bugün kontrole gittim yumurta çatlamış dedi doktor geriye beklemek kaldı ☺️

Doktorlar 1 yıldan önce müdahale etmiyorlar. Normali bu diye,ama insanın inanası gelmiyor. Probleme odaklanıyoruz. Onca mucize görüyoruz ama yine de olmayınca hiç olmayacak sanıyoruz. Ben de böyleydim olmayınca neden olmadığını olunca da neden olduğunu anlamadım. Burda çok şey öğrendim belki artık daha kolay olur. Umarım. Inşallah hevesiniz kaçmadan biranönce pozitifi görürsünüz.

Günaydın canlarım 😍Mayısım güzel anne adayları 💟Bugün testimde 😝takvimim de yumrtlama diyor bakalım doktorcuğum ne diyecek saat 14.20 de randevum var.
Sizlere inşallah güzel haberlerle gelirim..
M mavili_yeshll @Selizay @Gizemsu07 bgm21 bgm21 @Esrakcshn A R Y A A R Y A Y Yoncamirr Gazel2110 Gazel2110 @Dely38 @Adelnaz @charlottes @bodrum4855...

Sizler nasılsınız iyisinizdir inşallah 🤗 bazılarınızın sesi çıkmıyor etiket bilerek ettim haberdar edin beni meraklı kadınım ben 😇
İyim canım bıraktığın gibiyim 😂 bu ayı boş geçiriyorum tatile gidiyorum hafta sonu tatilim bittiğimde regli olucam sonra yine hastane yolları 😂😂

Doktorlar 1 yıldan önce müdahale etmiyorlar. Normali bu diye,ama insanın inanası gelmiyor. Probleme odaklanıyoruz. Onca mucize görüyoruz ama yine de olmayınca hiç olmayacak sanıyoruz. Ben de böyleydim olmayınca neden olmadığını olunca da neden olduğunu anlamadım. Burda çok şey öğrendim belki artık daha kolay olur. Umarım. Inşallah hevesiniz kaçmadan biranönce pozitifi görürsünüz.
Canım aynen öyle, gerçekten nasip bu işler. Geçenlerde bir hanımlar topluluğuna katılmıştım, gebe biri vardı. 2 çocuğu varmış, bu da 3 olacak ama istemiyordum nasıl oldu anlamadım dedi. Nasip meselesi gerçekten

Bugünkü ovu testim galiba akşama iyice pik olur bakalım bugünden bismillah deyip gün aşırı değerlendirelim 🙈🙈 benim gibi bugün piki gören var mıdır acep 🤪🤪🤪

Eklentiler

• IMG_20210617_132230.jpg
    IMG_20210617_132230.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 12
Benim bu ay da olmadı, önümüzdeki ay ben istemiyorum, bu sıralar stresli dönemlerden geçiyoruz. Belki Temmuz'daki döngümden sonra yeniden denemeye başlayabiliriz.

Günaydın canlarım 😍Mayısım güzel anne adayları 💟Bugün testimde 😝takvimim de yumrtlama diyor bakalım doktorcuğum ne diyecek saat 14.20 de randevum var.
Sizlere inşallah güzel haberlerle gelirim..
M mavili_yeshll @Selizay @Gizemsu07 bgm21 bgm21 @Esrakcshn A R Y A A R Y A Y Yoncamirr Gazel2110 Gazel2110 @Dely38 @Adelnaz @charlottes @bodrum4855...

Sizler nasılsınız iyisinizdir inşallah 🤗 bazılarınızın sesi çıkmıyor etiket bilerek ettim haberdar edin beni meraklı kadınım ben 😇
Oy masallah guzel hanerler le gel canoo ❤

X