Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk defa duyuyorum seks hormonu bağlama neymiş ki doktora gittin kafan rahat en azından doktor stresini attın
Daha doktor görmedi beni bütün testleri hazırlayalım öyle gel dedi bakalim artik tedaviye doğru gidicem ölümlü sonuçlar alalim inşallah. Valla bende ilk defa duydum çarşamba çıkıyor sonucu değişik hormon testi devlettekiler gibi degil içeriği çok baya

Kızlar selam ben amh testi vermiştim dün sonucum çıktı 28 yaşındayım amh 1,15 bana düşük geldi 😞 sizce nasıl sonucu adet zamanımda doktoruma gösterebilicem

Daha doktor görmedi beni bütün testleri hazırlayalım öyle gel dedi bakalim artik tedaviye doğru gidicem ölümlü sonuçlar alalim inşallah. Valla bende ilk defa duydum çarşamba çıkıyor sonucu değişik hormon testi devlettekiler gibi degil içeriği çok baya
Amh hakkında bir şey demedi mi? Kan vere vere kan kalmadı yavrum yaa

Kızlar selam ben amh testi vermiştim dün sonucum çıktı 28 yaşındayım amh 1,15 bana düşük geldi 😞 sizce nasıl sonucu adet zamanımda doktoruma gösterebilicem
1 in alti kotu diyolar senin kide dusuk ama aman aman diyecek kadar degil Fsh kacti canim benim 0.03 cikti daha konuşamadım doktorla bi kac test istedi onları tamamladım randevu alacağım

Fsh gayet guzel amh için ne zaman gidicen doktora ben haftaicine randevu alcam bi kac testim çıkmadı bekliyorum onlari
Doktor bana adetin ilk günü gel demişti 26 sında giderim kistim var şu an yasmin kullanıyorum kist kaybolursa femara başlıcak. Sen başka be testler yaptırdın canım

Doktor bana adetin ilk günü gel demişti 26 sında giderim kistim var şu an yasmin kullanıyorum kist kaybolursa femara başlıcak. Sen başka be testler yaptırdın canım
Ben universiteye gittim smear amh ve hormin testi yaptilar ama onun içinde çok değişik testler var mesela seks bağlayıcı hormonu gibi bişey var çarşamba cikicakmis bende randevu alıp gidicem hastane o kadar yoğun ki insalah hemen randevu alırım bana kesin tup bebek dicekler değerlerim berbat sekilde umutsuz vakayim

Ben universiteye gittim smear amh ve hormin testi yaptilar ama onun içinde çok değişik testler var mesela seks bağlayıcı hormonu gibi bişey var çarşamba cikicakmis bende randevu alıp gidicem hastane o kadar yoğun ki insalah hemen randevu alırım bana kesin tup bebek dicekler değerlerim berbat sekilde umutsuz vakayim
Öyle deme canım sonuçta tüp bebek olsada bir tedavi var inşallah güzel sonuçlar alırsın benimde morelim dünden beri kötü ama napalım tüp bebek deneriz

Hangi üniversite hastanesine gittiniz acaba

Öyle deme canım sonuçta tüp bebek olsada bir tedavi var inşallah güzel sonuçlar alırsın benimde morelim dünden beri kötü ama napalım tüp bebek deneriz
Senin yine değerler Iyi tüp olsa bile benim ondan da umudum yok ama Allah büyük beklemediğimiz anda belki güzel haberler gelir

Kizlar bat yarin ama erken test böyle silik normal mi daha belirgin olmasi gerekmez miydi???

Eklentiler

• 20210710_133108.jpg
    20210710_133108.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 26
  • 20210710_133100.jpg
    20210710_133100.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 24
X