Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Çok geçmiş olsun canım inşallah bunlar son üzüntümüz olur sonrakilerde olumlu sonuçlar alırız malesef benim dr da aynı koştur koştur hep ayaküstü oyle tedavi başladı bitti evet çok yoğun çok hastası var farkındayım ama bu süreç bizim içinde hiç kolay değil

canım zaten benim istediğimde bir sonraki tedavide ne yapacağını nasıl bir yol izleyeceğimizi söylemek için dönüş yapması

Gittiginiz doktorun başarı oranı iyiyse sıkıntı yok bence. Ama illa iciniz rahat etmeyecekse de hazırda başka bir doktor alternatifiniz varmış zaten.

Bende çalışıyorum canım transfer in 5 günü başladım gönül evde yatmak istiyor tabi ama bişi olmaz izniyle hem vakit daha çabuk geçiyor.

Öyle mii? Naptınız peki, normal transferiniz oldu mu?
Yok ben yeni tedaviye başlayacam mayıs ayıydı eşim covid oldu karantina bittiktten 1 ay sonra gelin dediler o yuzden sarktı.ancak ilk on görüşmeye gittiğimizde doktor hem vajinal muayene yapmıştı hem de transfer denemesi yapmıştı.herhangi bir rahatsızlık duyacakmıym diye

canım, benim 2 yumurtam toplandı, 1 i transfer edildi. Moralini bozma...

mrb polip ameliyatı olduğundan bahsetmişsin nasıl olduğunu anlatır mısın yani hemen adet bitimnde mi yapıldı büyüklğü neydi ? bana doktr amelyta kadr yasmn kullnmamı söyledi saçma değil mi bşka bir dr gerek olmadığnı söyledi bilen biri yeşillendirirse sevinirim

Allaahh gel de beni şimdi memorial'a gitmeye ikna et bakalım ....
Çıldırıyorum şuan hangi doktor bu zaten memorial gidecektim bari doktor ismini de söyleyin de tam olsun

Kızlar doktorum şimdi aradı hiç beklemiyordum ikinci tedavi farklı olucak geldiğinde detaylı konuşuruz dedi çok mutsuz ve karamsardim o kadar iyi geldi ki gerçekten bu süreçte yaklaşım çok önemli çok yoğun olduklarının farkındayım ama bizlerde ne umutlarla korkularla başlıyoruz bu süreçlere ben haziranda tekrar başlayacağım oyle konuştuk yeni katılanlar yada sonuc bekleyenler insallah olumlu sonuçlariniz olur yorumlarınız destekleriniz için teşekkür ederim

12 mayısta oldum ben ertesi gün ilaça basladım doktorum 2 mayısa kadarda uzayabilir dedi sanırım rahim kalınlığına göre karar verecek

Ya kızlar bişey sorucam ... şimdi benim 5 olgun yumurtam oluşmuştu 4 ü döllenmişti sonra 5. De döllenmiş bugün 5. Gün aradılar 1 tane embriyom iyi kalitede dondurulmuş 2 tanesi de biraz yavaş ilerliyor ama iyi bir şekilde ilerliyor yarına kadar izliycez dediler küçük oldukları için kaliteleri tam anlaşılmıyor o yüzden yarın eğer iyilerse yarın donduracaklarmış böyle bişey yaşayan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…