Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Doğru söylüyorsunuz. Doktorunuz ne diyor peki, neden kanamanız oluyormuş?
Eski kan dedi coraspin bıraktırdi. Oksapar da 3 gün bıraktım geri başladım. Şu an geçti ama kızımda 14 haftaya kadar oldu o yüzden bunda panik yapmadım. Kizimdayken çığlık çığlığa kalıyordum her seferinde. Allahım onları bize bağışlasın sağ salim.

msgl0 msgl0 bugün büyük gün değil mi?
H Haneisaadet hadi bakalım, inşallah 🌺
Evet oyle 🙈 cok heyecanliyim bir yandan da korkuyorum insallah dualariniz dualarim kabul olur 🤗 guzel sonuc alirim bugun ❤
Sen nasil oldun 🤗 annesi minik bebegin sana Allahin izni ile sımsıkı tutundu dokuz ay da birakmaya niyeti yok Allahin izni ile icini ferah tut 🤗🙏🏻

İnşallah, sağ olun 🙏Kahverengiye dönmüş kanama, arasa hafif pembe var. İyiye işaret değil mi?
Canım boşu boşuna iğne olmayayım demisin bir yorumunda Ama o iğneleri olacaksın kanamayı kesecek olan onlar ve birdaha olmamasınıda sağlayacak onlar öyle düşünme. Arkadaşım bugün 20 haftalık falan hamile doktoru daha yeni kesti kalçadan olan iğnesini çünkü 13 14 hafta hep kanaması vardı ve senin dediğin gibi değil şar şar derler ya öyle ama bebekte hiç problem yoktu olmadı da şükürler olsun 🤲 seni o yüzden hep yat hiç kalkma ayaklarını yukarıya koy. Kımıldama gerekmedikçe 🤗 Allahın izni ile atlatacaksınız 🤲

Günaydın hayırlı sabahlarımız olsun . Allahım bu forumdaki herkesin seneye evi neşeyle dolsun , bebek gürültüsü olsun, kucaklarımız hep dolsun inşallah 🙏🏻
Aranızda transfer öncesi tutma aşısı yaptıran var mı ? Transferden ne kadar önce yaptırdınız ?
Transferden 5 gün önce ❤

Günaydın hayırlı sabahlarımız olsun . Allahım bu forumdaki herkesin seneye evi neşeyle dolsun , bebek gürültüsü olsun, kucaklarımız hep dolsun inşallah 🙏🏻

Aranızda transfer öncesi tutma aşısı yaptıran var mı ? Transferden ne kadar önce yaptırdınız ?
Gebelik aşısı mı oluyor acaba ben de yaptırdım pazartesi yaptılar cumartesi transferim oldu.

Evet oyle 🙈 cok heyecanliyim bir yandan da korkuyorum insallah dualariniz dualarim kabul olur 🤗 guzel sonuc alirim bugun ❤
Sen nasil oldun 🤗 annesi minik bebegin sana Allahin izni ile sımsıkı tutundu dokuz ay da birakmaya niyeti yok Allahin izni ile icini ferah tut 🤗🙏🏻
İnşallah, Allah gönlüne göre versin. Hayırlısı olsun hepimizin hakkında 🌺🐥
Bekliyoruz güzel haberlerini 🥳

X