Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Kızlar merhaba ;
Tüp bebek sürecinde sigara kullanan arkadaşlar sigarayı ne zaman bıraktınız ya da azalttınız ben biraz fazla içiyorum 2 günde 1 paket falan gidiyor.Bu ay teddaviye başlayacaktık ama e2 deger yüksek cıktıgı için 1 ay sonra başlayacaz.burda da sigara kullanan arkadaşlar vardı diye hatırlıyorm .
Ne zaman bırakmalı komple çunku stresli bir işte de calışıyorm inanılmaz zor olacak benim icin

Kızlar merhaba ;
Tüp bebek sürecinde sigara kullanan arkadaşlar sigarayı ne zaman bıraktınız ya da azalttınız ben biraz fazla içiyorum 2 günde 1 paket falan gidiyor.Bu ay teddaviye başlayacaktık ama e2 deger yüksek cıktıgı için 1 ay sonra başlayacaz.burda da sigara kullanan arkadaşlar vardı diye hatırlıyorm .
Ne zaman bırakmalı komple çunku stresli bir işte de calışıyorm inanılmaz zor olacak benim icin
Valla ben bırakamadım sadece azalttım canm çünkü bıraksam daha çok strese girecektim 😔

Kızlar merhaba ;
Canım ınsallah bırakırsın kolaylıkla ben redavıye baslamadan 3 sene once bırakmıştım esım de tedavıden 2 sene once bıraktı bukadar ugrasıyoruz ınsallah bosa cıkmaz. Ilk hamılelıgımde sigara dumanından okadar tiksindim kı asla tahammul um yok ınsallah hepınız oyle bırakırsınız🤭

kızlar progestanı vajinal kullanımda sıkıntı yasayan oldu mu?? beni aşırı tahriş etti yanma var yara actı sanki orada çok canımı yaktı iki gündür ölüyorum evde sünnetli çocuk gibi dolanıyorum valla 😒 doktorumda agızdan al progestanı dedi etkisi azalır ama öyle yap dedi bakalım gecer inşallah acılar. progestanda böyle sıkıntı yasayan oldumu ?
Ne kadar suredir kullaniyorsun canım ? Ben de ilk fitilimi attım az önce iki tane bakalım neler olacak

Merhaba herkese tüp bebekle hamileyim bende. Merkezle gebe olanlar başka doktorla devam mi ediyor acaba? Bide ben kimseye söylemedim henüz gebeliğimi kimseye... sizler söylediniz mi ne zaman duyuracaksiniz?
Hayırlı olsun canım saglıkla vaktınde kucagına alırsın ınsallah. Ben ılk gebeligimde 6 ay tup bebek yaptırdıgın dr a gıttım ama cok strese s okuyordu benı ayrıca kalabalık ve tedavıye gelenlerden benimle cok ilgilenmiyor du dunya da para veriyorduk sonra dr degıstırdım. Sımdı de 7 haftalık hamıleyım dun baska dr a gıttım gercı soyle bir durum oluyor tup bebek tedavısı ı yapan Dr un verdıgı ılacları gereksiz goruyor ona sor ılac durumunu ama 12. Haftada ben kesecem bunları dedı. Kalp atısını duyunca yakın cebreme soyledım ama herkese 3 aydan sonra dusunuyorum

Ben ilk günlerde yaşadım. Şimdi bir pro gibi günde 6 tane fitil yapıyorum😄😄😄 eldiven aldım ben doktorların kullandığı kullan - at tarzı. Onunla yapıyorum ve çok derine itiyorum
senin nasıl geçmişti cnm doktorum hormonlardanda olabilir dedi birden yükseldiği için travazol verdi ama dünden beri kullanıyorum pek rahatlama olmadı 😔😔😔

Merhaba herkese tüp bebekle hamileyim bende. Merkezle gebe olanlar başka doktorla devam mi ediyor acaba? Bide ben kimseye söylemedim henüz gebeliğimi kimseye... sizler söylediniz mi ne zaman duyuracaksiniz?
Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın 🤲 Ben merkezde devam ediyorum heralde orada doğururum gibi😂 Kalp atışını duyduktan sonra söyledik biz.. Çünkü Allah korusun her şey olabiliyor.

Bende bir sıkıntı yaratmadı henüz, belki alerjiniz vardır. Doktorunuza söylediniz mi bu durumu? Belki fitil yerine hap olarak kullanmanız gerekiyordur.
söyledim cnm ağızdan alıyorum iki gündür ama olan oldu bikere benim bünyem böyle zaten her içtiğim ilaç bir yan etki yapıyor allah kimsenin başına vermesin çok acı veren bişey ya bir geçseydi 😔😔

Kızlar selam . İlk prolutex iğnemi yaptırmaya gittim sağlık ocağına göbekten olan . Çok basitmiş kendimde yapabilirmişim boşuna gitmişim doktor niye yapamazsın dedi anlamadım 😁 yumurta toplama döneminde yaptığımız iğnelerden farklı değilmiş . Şimdi de ilk defa iki fitil attım arkadaşların anlattığı şekilde elimi güzelce yıkayıp orta parmağımla fitili hafif ıslatıp ittirdim hadi hayırlı olsun 🤭 bu arada gözüm hastalandı ona üzüldüm biraz doktora gittim şimdilik kızarıklık dışında ciddi bir şey yok ama eğer uveite çevirirse transferim 2-3 ay ertelenecek 🙄 çünkü kortizonsuz geçmeyen bir hastalık 😩 bu kadar ilacı , iğneyi boşu boşuna kullanmış olabilirim . Tabi bu deneme negatifte olabilir yanlış anlamayın ama en azından deneyip de olmamış olacak . Ama bu şekilde sadece boşu boşuna ilaç içmiş oluyorum .

X