Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Merhaba. Ben Turgut beyin tedavisinden memnun kalmadım. Embriyolarımız genetik olarak problemli çıktı. İlk transferden sonra düşük yaptım. Kalanları genetiğe gönderdik kromozom anomalisi vardı. Raporsuz tedavi olmuştuk. İlaçlarla 15 bin TL tutmuştu. Genetik testler hariç. İlk transfer edilen embriyonun kalbi durdu kürtaj oldum. Kürtajdan sonra adet olmayı beklerken çok şükür ki doğal yolla hamile kaldığımı öğrendim🧿🧿 Şu an 21 haftalık hamileyim. Turgut beyi tavsiye etmiyorum. Biz kullanılan ilaçlardan dolayı embriyolarımızın genetik sorunlu çıktığını düşünüyoruz. Bende de eşimde de genetik bir problem taşıyıcılık yok. Kendiliğinden sağlıklı şekilde gebe kalmam da bunun göstergesi. Başka alternatifiniz varsa biraz daha araştırın bence. Umarım iyi bir doktorla sağlıklı bir tedavi süreci geçirirsiniz. Allah yardımcınız olsun.
Geri dönüşünüz için teşekkürler. Bebeğiniz sağlıkla gelsin inşallah. Bende açıkçası baska doktorla devam ediyorum ama bir dernekten bu doktoru önermislerdi. Nette.hicte yorum göremedim hakkında. Cok teşekkürler tekrar

Merhabalar arkadaşlar nasılsınız nasıl gidiyo hamilelik umarım herşey yolundadır. Uzun zamandır kimse yazmıyo pek aktif değil grup ne durumdasınız bebişler nasıl sormak istedim 😁
Bebisler iyi ben iyi ama iste agirlastik artik, nasipse 3 ocak dogum, bebim minnoslar erken gelmek istemezlerse 🥰

Merhaba.
Epey agirlasmis olmamin dışında bir problem yok şükür. sen nasılsın?
Allah iyilikler versin bende iyiyim çok büyümedik biz sanki rahat hareket edebiliyorum burun tıkanıklığı yaşıyorum sadece 🙈

Bebisler iyi ben iyi ama iste agirlastik artik, nasipse 3 ocak dogum, bebim minnoslar erken gelmek istemezlerse 🥰
Oy maşallah grubun ilk doğumu olacak sanırım hayırla sağlıkla gelsinler inşallah 😍

Allah iyilikler versin bende iyiyim çok büyümedik biz sanki rahat hareket edebiliyorum burun tıkanıklığı yaşıyorum sadece 🙈

Oy maşallah grubun ilk doğumu olacak sanırım hayırla sağlıkla gelsinler inşallah 😍
Ayneeeen 1 mayis transferi benim yavruslar 😂 grubun en buyuk bebisleri

Kızlar iyi akşamlar. Hangi ilaçları kullanıyoruz bir konuşsak üstünde?
Ben:
*Günde 2 kez Lutinus Vajinal Tablet
*Enox 6000 1 kez(Rapor çıkardım artık yazdırmıyorum)
*Proluton Dex 25 mg 1 kez
*Coraspin 100 mg 1 kez
*Glifor 2 kez
*Eutroxhy 50 mg
*Decavit(Hamilelik kesinleşince verdi folik asiti kesti.)

İyi akşamlar. .
3 adet progestan fitil (200 mg)
4 estrofem
1 oksapar
1 coraspin
1 folik asit
Haftada 1 progestan ampul
Haftada 1 proluton depot

Günde
estroferm 3 kez
progetan 200 mg ağızdan 2 kez
progestan 200mg vajinadan 3 kez
progestan dex 25mg göbekten 2 kez
foliyot 1 kez
eothyrox 100mg 1 kez
aspirin 100mg 1kez
oksapar 0,4mg 1 kez
climara bant (4günde 1 değiştiriyorum)

Progestan fitil günde 2 kere
Estrofem günde toplam 6 tane
Duphaston günde 2 kere
Omepa (içinde folik asit ve omega3 var)
Coraspin 1 adet
Dekort 1 adet
Oksapar günde 1 defa 0.6 ml
5 günde 1 de kalçadan proluton
Arkadaşlar merhaba, bende sizinle aynı zamanda transfer olmuştum ama tutmamisti şimdi tekrar transfer oldum birkacgüne sonucum belli olacak🥰 size sormak istediğim estrofemi hamileliği öğrendikten sonrada kullanmaya devam ettiniz mi ve ne zamana kadar günde kaç tane kullandınız acaba?

Arkadaşlar merhaba, bende sizinle aynı zamanda transfer olmuştum ama tutmamisti şimdi tekrar transfer oldum birkacgüne sonucum belli olacak🥰 size sormak istediğim estrofemi hamileliği öğrendikten sonrada kullanmaya devam ettiniz mi ve ne zamana kadar günde kaç tane kullandınız acaba?
Merhaba, bu kez tutmuş olsun inşallah:)
Kalp atışı duyulan kadar devam ettim ben.

Merhaba cnm inşallah bu sefer halkında sağlıkla ilerler..
Benim de sizinle birlikte yaptırdığım transfer 8. Haftada kalbinin durmasıyla Kürtajla sonlandı😔
Eylülde tekrar transfer oldum çok şükür 14+2 haftalığım🙏🏼
Diğerinde de bu transferde de Adetin 3.günü günde 3 defa ile başladım.bu transferimde 8. Haftanın sonunda estrofermi bıraktırdı cnm.
Benimle aynı gün olan başka bir arkadaş vardı onun doktoru kalp atışını duyduğunda kestirdi.

Merhaba cnm inşallah bu sefer halkında sağlıkla ilerler..
Benim de sizinle birlikte yaptırdığım transfer 8. Haftada kalbinin durmasıyla Kürtajla sonlandı😔
Eylülde tekrar transfer oldum çok şükür 14+2 haftalığım🙏🏼
Diğerinde de bu transferde de Adetin 3.günü günde 3 defa ile başladım.bu transferimde 8. Haftanın sonunda estrofermi bıraktırdı cnm.
Benimle aynı gün olan başka bir arkadaş vardı onun doktoru kalp atışını duyduğunda kestirdi.
Kaybin için üzüldüm canım ama rabbim ne güzel vermiş sabrını🙏 miniğin sağlıkla dünyaya gelsin insallah😊

Canım güzel haberler ver bize inşallah olmuştur ❤️ Ben hatırlayamadım maalesef ama belli bir müddet daha kullanmıştık canım. Tam tarih bilmiyorum. 🙈

Canım güzel haberler ver bize inşallah olmuştur ❤️ Ben hatırlayamadım maalesef ama belli bir müddet daha kullanmıştık canım. Tam tarih bilmiyorum. 🙈
pazartesi test günüm canim belli olacak bakalim😊 insallah pozitif olur da sizler gibi bu haftalara kadar gelmek nasip olur. Sizleri bu haftalarda gördükçe çok mutlu oldum inşallah Allah vakti zamanında sağlıkla kucağınıza da almayı nasip etsin🙏

pazartesi test günüm canim belli olacak bakalim😊 insallah pozitif olur da sizler gibi bu haftalara kadar gelmek nasip olur. Sizleri bu haftalarda gördükçe çok mutlu oldum inşallah Allah vakti zamanında sağlıkla kucağınıza da almayı nasip etsin🙏
İnşallah pozitif sonucunu verirsin bizlere kuzum ❤️ Amin hepimizin kucakları dolsun inşallah 🤲

Merhaba kızlar. Bende tansiyon problemi çıktı, onunla uğraşıyorum onun dışında ruhsal durumumda çalkalanmalar var. Sizlerin iyi olmasın çok sevindim 😍 hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza 💖

X