Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Neyse bu defa üzülmüyorum.. yarın büyük gün ya onun heyecanı daha fazla:)
panic_attack panic_attack la görüşemedik gelemedi dönüşte bari görüşelim diye yazdım ama o da olamıyo çıktık aydından gerçekten nasip :)

kısmet canım, hadı ınsallah yarın guzel haberler verırsın kuzum

Kızlarrrrr öğleden sonra arayıp yarın 11.30 da hastaneye çağırdılar, muhtemelen 12.15 gibi transfer olurmuş :rolleyes: Hal böyle olunca planlar değişti, şimdi yoldayız, bu gece görümcelerde kalıp sabah 9da İstanbul’a yola çıkıcaz nasipse..inşallahherşey yolunda gider sağlıkla Yavruları alır döneriz:dua: trafik çok fena, 3 ayrı kaza vardı kuyruk uzadı derken yolda durup yaparım bi şekilde diyodum iğneyle jeli ama olmazsa saatini yarım saat- 1 saat geçerse sıkıntı olur mu ki?

Kızlarrrrr öğleden sonra arayıp yarın 11.30 da hastaneye çağırdılar, muhtemelen 12.15 gibi transfer olurmuş :rolleyes: Hal böyle olunca planlar değişti, şimdi yoldayız, bu gece görümcelerde kalıp sabah 9da İstanbul’a yola çıkıcaz nasipse..inşallahherşey yolunda gider sağlıkla Yavruları alır döneriz:dua: trafik çok fena, 3 ayrı kaza vardı kuyruk uzadı derken yolda durup yaparım bi şekilde diyodum iğneyle jeli ama olmazsa saatini yarım saat- 1 saat geçerse sıkıntı olur mu ki?
Hayırlı yollarınız olsun canım inşallah yarın sorunsuz bi şekilde transferin gerçekleşir tek mi çift Mi embriyo ? Bence vaktinde yapmaya çalış arabada halledebilirsin

Hayırlı yollarınız olsun canım inşallah yarın sorunsuz bi şekilde transferin gerçekleşir tek mi çift Mi embriyo ? Bence vaktinde yapmaya çalış arabada halledebilirsin
Teşekkür ederim tatlım, innnnşallah öyle olurr. Bi tesiste durabildik, iğneyi arabada jeli wc de yaptım, yürüdük falan şimdi hareket ettik umarım olmuştur, 1 saat oturmam gerekcek artık.. doktor ilk konuşmamızda çift koyarız demişti, biz de olabilir gibi düşündük, doktora güvenerek hareket edicez. inşallah herşey yolunda gider☺️

İyi yolculuklar hayırla sonuçlansın inşallah.

Bugün için bol şans canım.. sıkı sıkı tutunsun annesine bir kahraman embriyo daha :) umarım test günü pozitif haberi alacağız senden

kızlarrrrrrrr günaydın günaydın ☀😃 bugun bebelerimin 3 günü🥰🙏🏼 hastaneden aradılar 8 ‘zide yoluna devam ediyormuş🙏🏼 4 tane orta kaliteli ve önden giden gunune gore gidenlerde varmış😅🙏🏼 5 güne gidiceklermiş doktorum zaten tedavinin n basinda 5 gün transferi istiyorum demişti. pazar günü arayip son durumlarina gore dondurma olucakmiş :dua: :KK76:😅

simdi 4 tane orta kaliteli olanlar kaliteleri boyle gidermi ? degisir mi ? bu tablo nasil? farzedelim bu sekilde gitti hepsi dondurulur mu ?
Bu aşama bende çok yok.. çünkü burada sistem bir garip, 2. Gün embriyolog arıyor kaçıncı gün transfer yapılacağını söylüyor o zamana kadar bir daha konuşmuyoruz..
Hepsinin yoluna devam etmesi çok güzel Pazar günü devamını duyacağız umarım..
sen hala İstanbul’da mısın yoksa tatiliniz başladı mı? Çünkü artık tedaviden arınma zamanı senin için :)

Hoşbulduk mesajını yeni gördüm teşekkür ederim darısı sana inşallah🙏Benim eşimde varikosel vardı ameliyat oldu değerler düzeldi de normal denedik ama 2 yıl geçti olmadı bu yüzden tüp bebeğe başladık.32 yaşındayız ikimizde.aret kamara ilk kuzenim gitti peşinden bayağı bir kişi yönlendirdi ve hepsininde oldu bebekleri çok şükür ama ilk deneme de olan da var 2. transferde bu bir süreç ve sabır işi ve gerçekten zor.yoğun bir merkez gelenlerde hep aret beye geldiği için beklemeye alışıyorsun canım tedavi olarak standart tüp bebek tedavisi belli ilaçlar belli uygulamalar ama her 2-3 günde kan verip muayene oluyorsun ilaçlar iğneler ekleniyor yada dozun belirleniyor mesela transferden 5 gün önce bana progestan iğne kalçadan göbekten kan sula

Aret kamar istanbul tüp bebek te miydi? Yoksa ayrı bir muayene mi?

Bu aşama bende çok yok.. çünkü burada sistem bir garip, 2. Gün embriyolog arıyor kaçıncı gün transfer yapılacağını söylüyor o zamana kadar bir daha konuşmuyoruz..
Hepsinin yoluna devam etmesi çok güzel Pazar günü devamını duyacağız umarım..
sen hala İstanbul’da mısın yoksa tatiliniz başladı mı? Çünkü artık tedaviden arınma zamanı senin için :)
insallah oyle oldu amin 🙏🏼istanbul’dayim bebelerin durumu tam belli olsun😅 haftaya gidicez

X