Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@Beste78 @Armin ben de bu kafaya takma, mevcut hayatını köreltme mevzusunu farklı şekilde yaşamıştım sonra atlattım neyse ki. İlk bebek fikri ortaya çıkınca, hem heveslenmiş hem de 'e ya şimdi de isteyip olmazsa' diye korkmuştum çünkü konu açılmıştı bir kez, beklenti oluşmuştu. O zaman mevcut hayatım bana sıkıcı gelmişti bir anda, 'yaa yıllardır sahi nasıl böyle yaşamışız' durumuna gelmiştim. Sabırsızlaşmıştım, asla günü yaşayamıyordum. Eşimin kaderciliği gözüme batıyordu. Denemeler 6.ayı bulunca artık sömestr tatilinde sanki kadere rest çeker gibi zorla masraflı bir seyahat ayarladım. Yeter, koyverecem dedim, hop hamile olduğum ortaya çıktı. Tatile yine gittik ama içim rahatsız, çok yorulmamaya çalışarak, portakal suyu içip peynirli pizza yiyerek geçirdim tatili. Sonra da düşük oldu üstelik. Çok üzüldüm ama aklım da başıma geldi. Gül gibi hayatım var ya neden tüm motivasyonum bu oldu ki dedim. Bence iyi dedim. Neden diyorum bunları, yani hani dendiği gibi bu konuyu düşünmemek mümkün değil ama hayatımızın geri kalanındaki keyiflere de yine hakkını verirsek bu konunun stres etme payı azalıyor. O yüzden rahat bırakın kendinizi bence de.
Sonuna kadar haklısın, 3 yıldır bambaşka bir insan oldum hayat hep ona odaklı planlar ona odaklı yeme içme ona odaklı, baktım hayattan sıkılmaya başladım, yeter dedim şu an ne istiyorsam yapıyorum, ovü testini bile elimde son kalanları bu ay bitirecem bir daha almıycam, dikkat edeceğim tek şey var yumurtlama zamanım 3 aşağı 5 yukarı belli o günlere dikkat edicem gerisini koyverdim gitti :confused:

Alnıma bi de göz çevreme yaptırdım benim cildim çok ince beyaz tenliyim 31 yaşımdan beri yaptırıyorum 3 yıl ona da ara vermiştim, yeter dedim eski bene döndüm :21:
Ohhh sefa olsun. Memnunmusun yaptirdigin yerden konuşalım bi ara bu mevzuyu 😍😀

Ramazan bizim çalışmaları da etkiledi ama olsun,o kadar zaman geçiyor varsın bir ayda mübarek Ramazan için geçsin
sonra bayram,misafirler falan derken bu aylar tırt oldu çalışmalar
hakkında hayırlısı olsun,eğer imkanın varsa,mücadeleye devam,
Mücadeleye devam elbette hepimiz. :spor:

Ole valla. Geri cekilme yontemiyle yapiodu 😁😁 Ben de gecikince hep bi ihtimal tutturmusuzdur belki diodum . Ama o hep emindi masallh. Millet o sekil yanlislikla gebe kalio bizde 7 aydr tik yok
Bak hele yaptığına yaa 😀 güldüğüme bakma az kızdım da he.😉

Ben hep laboquick ovü testleriyle gelenleri kullanmadım canın hiç hata vermedi 1 kez prediktor kullandım hatalı pozitif verdi, eczanede satılan diğer testleri çok bilmiyorum inan, bilen arkadaşlar yazar mutlaka
Oda varmidir ki eczanede 🤔internet ten aldimdi bi kere

Aynen bence de öyle kuzu.. test sormuşsun frely kuzu maşallah yoksa yok işte şekil a bende görüldüğü üzre lakin 2 test kaldı onlarda pozitifi görüyorruz😆
Teşekkürler canooomm. Görcez hepberaber allahın izniyle paylaşacan ya burda 😉😘

Bişey olacağından değil bi sevemedim içki olayını ortam gereği 1 tane söylerim bütün gece zar zor bitiririm zaten 2 den sonra uykum gelir 3 ten sonra istifra başlar, bi sevdiremedi kendini bana yoksa şu an günde 1 şişe içicek kafadayım ama bünye kabul etmiyor :KK50:
Dokunuyorsa zaten uzak dur iyi bişey mi ki sankide 😍😘 ne güzel işte bünyen sağlığı seviyor😉

Yav ne testi daha, acile git karnıımmmm diye at kendini ordan oraya yarim saate testin elinde :KK48: kesin sonuç
:KK70: :KK70: :KK70: kız bişeycigim yokken yapamam ben öyle gülme tutar beni 😂😂kendimi hayal ettikçe gülme krizine giriyorum. O değil dayanamam anlatırım ne olduğunu da bütün hastaneye rezil olur ma hastane kahkaha lara gömülüruz. Hayal et Allah aşkına karnımmm diye ordan oraya atmaya çalışırken kendimi gülme krizine giriyorum. Hayır deli muamelesi görmede büyük olası 😀😂😂😂

Eczanede yok diye biliyorum ama sor yine de, ay ne güzel hala gelmedi inşallah 9 ay gelmez 🙏
Korkuyorum bestem yaa sonuçta regl 1 gün geçince yaptım test. Hep bi hastalık çıkacakmış gibi hissettiriyor bu durum bana. Ya kist falan mı oluştu ki o gecikme yaparmi regl de

X