Gebeliğe Hazırlık MAYISTA GEBEYİZ İNŞALLAH

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kizlarr, bende umutlari mayisa kalmislardanim. Gecen ay klomen cstlatma ignesi yaptim tutmad adet oldum. Bu ay yeniden denicem tabiiki. Hepimize hayirli olsun insallah

Merhaba kızlar bende yumurta takibine başladım 5 Nisan da başladık adetin 2. Günü yani gonal f iğneye başladım ve letrol diye bir hap verdi bide pazartesi 12 Nisan da kontrole gideceğim işte bakalım yumurtalıklar ne alemde😊 hayırlısıyla Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlısıyla hayırlı bir evlat nasip eder inşallah 🙏😍🥰

Bende mucize mi bekliyorum Sabırlızlıkla benimde 1,5 sene oldu evleneli ilk başlarda korundun normal yöntemlerle şimdi 8 aydır deniyoruz olmuyor Pazartesi doktora gidicem

Merhabalar herkeseee:)) valla uzun zamandır ilk kez yazıyorum, özlemişim:)
7 aydır evliyim, 2-3 ay denedik olmadı benim de pko var, lh ve prolaktinim yüksek, artı bir de insilün direncim var, yaşım da 31 olunca çok geçmeden anne olmak istiyorum artık😢 dr beslenmene dikkat et dedi ve folik asit verdi , bakalım inşallah hepimiz güzel haberlerimizi alırız, heyecanla bekliyorum burada🙏🥳

Merhaba arkadaşlar ben de aralık ayından beri istiyordum şubat ayında gebe kaldım 6 haftalıkken kendiliğinden düşük ile gebeliğim sonlandı
şimdi regl oldum denemeye devam edeceğim umarım mayıs ayında hepimiz gebe Olduğumuzu öğreniriz sağlıklı gebelikler geçiririz. Bat: 4 Mayıs

Merhabalar herkeseee:)) valla uzun zamandır ilk kez yazıyorum, özlemişim:)
7 aydır evliyim, 2-3 ay denedik olmadı benim de pko var, lh ve prolaktinim yüksek, artı bir de insilün direncim var, yaşım da 31 olunca çok geçmeden anne olmak istiyorum artık😢 dr beslenmene dikkat et dedi ve folik asit verdi , bakalım inşallah hepimiz güzel haberlerimizi alırız, heyecanla bekliyorum burada🙏🥳
Daha gençsiniz kimler var kaç yaşında anne oluyor sizde olursunuz Allahını izniyle🌸

Merhaba kızlar Mayıs ayı için hazırlık yapanlar dualar bekleyişler beraber bekleyelim kim ne yapıyor ne tavsiye ediyor bana anlatırsa mutlu olurum😍
Bende bendee 😊 bu ay ilk kez klomen kullandım bat 23 Nisan bakalım bekliyorum iğne vermedi doktorum şuan duphaston kullanıyorum kasık ağrım çok fazla bakalım ne olcak

Kızlar adetten sonra akıntı neden olabilir acaba adet devam ediyor sanıyorum bakıyorum yok bişey

Vallaha Mayıs ayında Allah nasip ederse hamile kalmak isterim yoksa bir iki ay ertelemek zorunda kalacaz memlekete gideceğim için o yüzden pek hevesliyimmm yaa kızlar

Tesekkur ederim 🙃 bazıları da karaciğer değerlerini çok yükselttiğini söylemiş ama sizde sorun oldu mu ?
2 aydır kullanıyorum ama bir zararını görmedim canım baya geçmişi olan bir ilaç doktorum da onu tavsiye etti bide d vitamini kullanıyorum oda kolaylaştırıyormuş ama benim sorunum eşim varikoseldi 3 ay önce ameliyat oldu umarım bu ay hepimiz mutlu haberleri alırız 🙏🏼

X