MAYISTA GEBEYİZ İNŞALLAH

Alya1617

Bebiş isteyen Anniş Adayı 🤲🏻
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2021
202
53
23
Bende keçiboynuzu ve incir kullanayım diyorum bu ay ve folik asit dedim ama bakalım
Canım incir yememeni tavsiye ederim prolaktin yani süt hormonunu etkiliyo buda gebeliğe engel diye biliyorum benmki sınırda aratırdıgımda görmüştüm

seleny0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
18
12
28
Canım incir yememeni tavsiye ederim prolaktin yani süt hormonunu etkiliyo buda gebeliğe engel diye biliyorum benmki sınırda aratırdıgımda görmüştüm
Bende inciri duydum alayım dedim ama siz yazınca araştırdım prolaktini yükselttiğini gördüm bir çok yerde. Teşekkürler. O değil de kızçeler çok bilgi kirliliği var her okuduğumuzu gördüğümüzü iyi araştırmalıyız

Alya1617

Bebiş isteyen Anniş Adayı 🤲🏻
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2021
202
53
23
Bende inciri duydum alayım dedim ama siz yazınca araştırdım prolaktini yükselttiğini gördüm bir çok yerde. Teşekkürler. O değil de kızçeler çok bilgi kirliliği var her okuduğumuzu gördüğümüzü iyi araştırmalıyız
Ben doktoruma danısmadan burda veya baska biryerde yazılan ilaçları kürleri kullanmıyorum aksi halde sana iyi gelen bana kötü gelebilir ve kimseyede sunu yapın demem

Mimi43

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2020
268
222
29
15 nisanda kadın doğumda randevum var 10 aydır herşey normal olmasına rağmem gebe kalamadım

Busraan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2021
94
79
26
Kesinlikle ben doktora gitmeden bir kür kullanmayı düşünmüyorum belki bana zararı var sadece beslenmeme dikkat edip ovulasyon takibi yapacam inşallah

Premses9

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
57
37
25
Hoşgeldin kuzum kaç aydır evlisin ne zamandır deniyorsun inşallah bu ay son olur güzel haberlerini alırız 😍
10 aylık evliyim canım. 6 aydır deniyoruz ama halen olmadı. Nasip doktora gittim bi sorun gözükmüyor bu ayda olmazsa önümüzdeki ay ovülasyon testi ile deneyeceğim🌸

experla

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2020
340
108
28
Merhabalar ☺️ Benim de bu ay olmazsa mayısta son deneme olacak. Sonra seneye kalıyor:KK43: inşaallah tutar hayırlısıyla.