Gebeliğe Hazırlık MAYISTA GEBEYİZ İNŞALLAH

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoşbuldum tatlım 🥰 evliliğin hayırlı olsun diyeyim öncelikle :)
Çakşır kökü suyu kullanıyorum YouTube kanalında gülbahar ölçü isimli bir hanımdan duydum.Kendisi bu yolla hamile kalmış.
Faydası erkekteki sperm sayısını arttıyor özellikle ileri hızlı sperm sayısını arttırıyor. Kadınlarda ise yumurtaların kaliteli olmasını sağlıyor.
adetim biter bitmez başladım ben 3 gün oldu başlayalı. Sabahları aç karnına bir çay bardağının yarısı çakşır kökü suyu yarısı su olacak şekilde eşim de ben de bir çay bardağı içiyoruz.
kokusu iğrenç ama burnunuzu tıkayınca rahatlıkla içiliyor tadı normal su gibi :)
Ya dinleyeyim keçiboynuzu eşim için evet bende incir kullanayım dedim geçen ay 10 gün falan soğan suyu içtim bende ver ovulasyon takibi yapıyorum

Ya dinleyeyim keçiboynuzu eşim için evet bende incir kullanayım dedim geçen ay 10 gün falan soğan suyu içtim bende ver ovulasyon takibi yapıyorum
Videosunu izle tatlım ona göre karar ver. Bu çakşır otunu yiyen kuzuların felan da ikizleri oluyormuş 🤣

Bende keçiboynuzu ve incir kullanayım diyorum bu ay ve folik asit dedim ama bakalım
Canım incir yememeni tavsiye ederim prolaktin yani süt hormonunu etkiliyo buda gebeliğe engel diye biliyorum benmki sınırda aratırdıgımda görmüştüm

Canım incir yememeni tavsiye ederim prolaktin yani süt hormonunu etkiliyo buda gebeliğe engel diye biliyorum benmki sınırda aratırdıgımda görmüştüm
Bende inciri duydum alayım dedim ama siz yazınca araştırdım prolaktini yükselttiğini gördüm bir çok yerde. Teşekkürler. O değil de kızçeler çok bilgi kirliliği var her okuduğumuzu gördüğümüzü iyi araştırmalıyız

Bende inciri duydum alayım dedim ama siz yazınca araştırdım prolaktini yükselttiğini gördüm bir çok yerde. Teşekkürler. O değil de kızçeler çok bilgi kirliliği var her okuduğumuzu gördüğümüzü iyi araştırmalıyız
Ben doktoruma danısmadan burda veya baska biryerde yazılan ilaçları kürleri kullanmıyorum aksi halde sana iyi gelen bana kötü gelebilir ve kimseyede sunu yapın demem

15 nisanda kadın doğumda randevum var 10 aydır herşey normal olmasına rağmem gebe kalamadım

X