Mayo /Bikini sorunu??

hiç beğenmedim ben
yani manken de bile hoşuma gitmedi
sizin fiziğiniz nasıldır bilemem ama ufak fazlalığınız vs varsa hiç hoş durmayacaktır

:)

Bu sezonun modası bu
Modaymış ama ben daha yeni gördüm bu modeli(10gündür plajlarda dolanmama rağmen , demek kimseyi kesmemişim:KK45:) ama arkadaşa katılıyorum bence hoş durmamış.

Mayo ya da bikini seçerken(gerçi genellersek kıyafet için de aynını söylerim) modaya uygun olmasından ziyade fiziğinize uygun olmasını tercih ederseniz daha rahat edersiniz.

Gözüm sorunsal kelimesini aradı :KK53:

Arkadaşlar da söylemiş bence de popo hoş durmuyo.
Göğüsler küçükse sütyen kısmı bence de destekli olmalı.

Ben arkadan duruşunu sevdim, bi de önden nasıl duruyor diye bakim dedim ki berbat...

Merhaba tatile gidicem 2 hafta sonra mayo almak istiyorum bu sezon çok moda ama küçük göguse sahibim :KK43:

https://i.hizliresim.com/g62RGR.png

Bu high leg tipindeki mayolar bana yakışır mi:KK43:
saglam ve çıkık bir popoyo en az 80 beden dri ve dolgun goguslere sahıp degılsenız bu tarz sıze gıtmez bence.. ben olsam desteklı bır bıkını tercıh ederdım.

Ben de küçük göğüslüyüm üçgen bikini tercih ediyorum. Bence öyle daha rahat. Vücudumun nasıl göründüğüyle pek ilgilenmiyorum. Eğlenmenin peşindeyim:)

Bu mayo güzelmiş. Eğer içinde rahat edeceksen giy tabi. Gayet iddialı bir mayo. Göğüsler dikkat çekmez bile bence. Sırtı modeli çöl hoş. Ama rengi siyah sıcağı çok çeker yanarsın kül olursun :KK53:

X