Mayo /Bikini sorunu??

Daha cok 80lerdeki aerobikci abla mayosuna benziyor::olamaz:
Jennifer Lopez giymiyor muydu bundan o da booty sergilemek icindi zaten, o abla da afedersiniz ama g.tten olusuyor. Son konserlerinde isik varmis poposuna yastik gibi bir sey koydugu ortaya cikmisti bu mayoyu giyersen yalan dolan olmaz yani mal ortaya cikar:KK51:
:olamaz::olamaz::KK48::KK70::KK70:Yorumunu okuyunca sırayla duygularım...

Benimde goguslerm küçük bu yüzden destekli daha büyük gosteren modelleri tercih ediyorum. Sırf moda diye bikini tercih edersem vücut tipimle alakasız bikini giymiş olurum bu sefer komik çocuk gibi duruyor sanki üst kısmım :)oyuzden hic gerek yok yakışanı giymek gerekir:)

bende bikiniciyim ....bayılıyorum yaaaa o minicik şeylere :KK70::KK70::KK70:hele birde kimseciklerin olmadığı yerde hiçççç dert etmiyorum uçmuşmu ,düşmüşmü ....ama ciddi manada yüzecek isem mayo rahat rahat dertsin yüzüyorum :)

Mayoyu bir kere denedim, o da yeni doğum yaptığım senenin yaz mevsimiydi, nedense her yerime yapışıyor diye galiba, bir türlü sevemedim, ayrıca acayip karın ağrısı yaptı kuruyana kadar, bir daha asla mayo giymem dedim ve özüme döndüm :-)
Rahat ve kullanışlı olduğu sürece her bikiniyi giyerim ama alt kısmı ı-ıh, bacak oyuğunu çok derin yapıyorlar rahatsız oluyorum.

Benim boyum 1.75, bacak boyum uzun ondan dolayı etekli mayoları tercih ediyorum , yakistiriyorum kendime, süper mini elbise gibi oluyor hoş duruyor. Ayva göbeğim var olmasa bikini giyerdim , ama ben azıcık da olsa göbeği olan insanlarda bikiniyi yakistiramiyorum. Göbeğiniz yoksa bikini alın , yoksa uzun boylu iseniz mayo da güzel duruyor baya. Ama önemli olan deniz yaa, ha mayo ha bikini denizi seviyorum:KK200:

Gayet bicimsiz, garip sekilli bir mayo
100 tl asla vermem yazik yani
Bu mayodan gordum ben kuru g.tlu Alman kadinlar giyiyor onlara da hic yakismiyor:KK12:, su modelin kimseye yakisacagini sanmiyorum resimdeki mankenin ustunde de bir garip durmus zaten. Model bir garip yani.:63:
Mankenin poposundada çatlaklar varmıs buarada gördünüz mü:))

slm herkese vallaha heryeri gezdim yabancı sıtelerde dahil ,biraz becerımın oldugunu dusunerek kendıme bikini ve kızımada mayo dıkmeye karar verdım anne kız modeli olsun dıye dun başladım bi kaç gun içinde sizlede deneyımlerimi paylaşmak ısterım cesaret ederseniz en guzelı olur yani bence hemde cok daha ucuza. :KK56:

selam herkese cok guzel bir anne kiz modeli cikarttim yaptim resimlerini cektim sizlerlede paylasmak istyorum ama bi turlu resimleri yukleyemiyorum biri bana yardim etsin:110::KK76::KK43:

sonunda yukleyebildim tesekkurler KARAMMELL

Eklentiler

• 20180817_102938.jpg
    20180817_102938.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 161
X