Mayo /Bikini sorunu??

Gayet bicimsiz, garip sekilli bir mayo
100 tl asla vermem yazik yani
Bu mayodan gordum ben kuru g.tlu Alman kadinlar giyiyor onlara da hic yakismiyor:KK12:, su modelin kimseye yakisacagini sanmiyorum resimdeki mankenin ustunde de bir garip durmus zaten. Model bir garip yani.:63:

bana da body buildingci ablaları anımsattı model, hatta googleladım harbi hepsinin altında bu tarz şeyler var. :KK70:

şık değil ki anlamadım neden moda oldu bu? amerikalı big booty kızlar giyiyordur bence bunu.

Saolun kizlar:)) azicik popo meme varsa olur bence.. dolgun olsa o daha guzel olurda.. bu sadece bu mayo icin gecerli degilki bikini icinde gecerli.. bi squat yapan popoya mi daha guzel durur yoksa poposuz birine mi:) ben olsam alir giyerim yeterki hosuma gitsin ve guzel dursun:)) uzerine kimono tarzi seylerden alabilirsin.. sahil icin elbiselerde var.. hatta popoya sarilan sallardan alabilirsin.

Ama ilk tercihim olurmuydu onu bilmem.. daha guzel mayolar var sanki bu fiyata??

• Beğen
Reactions: KV_
bana da body buildingci ablaları anımsattı model, hatta googleladım harbi hepsinin altında bu tarz şeyler var. :KK70:

şık değil ki anlamadım neden moda oldu bu? amerikalı big booty kızlar giyiyordur bence bunu.

Daha cok 80lerdeki aerobikci abla mayosuna benziyor::olamaz:
Jennifer Lopez giymiyor muydu bundan o da booty sergilemek icindi zaten, o abla da afedersiniz ama g.tten olusuyor. Son konserlerinde isik varmis poposuna yastik gibi bir sey koydugu ortaya cikmisti bu mayoyu giyersen yalan dolan olmaz yani mal ortaya cikar:KK51:

Yaw biri ekran goruntusunu atsin catliyam meraktan:)))
Çatlama kız dur , böyle sanki biraz önce grekoromen güreşi yapmışsın gibi düşün :halay:ama rakibin seni biraz zorlamış da mayonun alt tarafı popona kaçmış gibi:KK70:
Bir de bacak kısımları beline kadar oyuk, öyle garip bir şey işte :confused:
Meme denmiş ama foto arkadan:işsiz:

Çatlama kız dur , böyle sanki biraz önce grekoromen güreşi yapmışsın gibi düşün :halay:ama rakibin seni biraz zorlamış da mayonun alt tarafı popona kaçmış gibi:KK70:
Bir de bacak kısımları beline kadar oyuk, öyle garip bir şey işte :confused:
Meme denmiş ama foto arkadan:işsiz:
Linkini attilar kizlar saolsunlar:)) yorum yaptim bile:))

Jennifer Lopez giymiyor muydu bundan o da booty sergilemek icindi zaten, o abla da afedersiniz ama g.tten olusuyor. Son konserlerinde isik varmis poposuna yastik gibi bir sey koydugu ortaya cikmisti bu mayoyu giyersen yalan dolan olmaz yani mal ortaya cikar:KK51:
Miss birde şunlara yorum yapsanıza :-)
Konu sahibesinin mayo görseline bunları diyenler, şu görsellere ne diyecek çoook merak içindeyim :))))

IMG_2934.JPG
IMG_2935.JPG

Nasil jlo nun popo cakmamiymis:)))

Miss birde şunlara yorum yapsanıza :-)
Konu sahibesinin mayo görseline bunları diyenler, şu görsellere ne diyecek çoook merak içindeyim :))))

Simdi konu farkli panpa
BU konu sahibesinin begendigi modelin popo loplarini gostermekten daha oneli problemleri var ki, o da bicimsiz ve garip bir model olmasi

Bu g-string vb mayo bikinilere gelince g.t loplarini gostermek bence hos degil keske hic giymeseydin abi/abla diyesim geliyor. Bir kere Rus bir abi gormustum, hakkini veriyordu okka gibiydi ama ne alaka yani insan neden kicini gosterir ki??? Gereksiz bence ve hic guzel bir goruntu degil araya kacmis gibi duruyor.

Dümdüz görünür bunu giyersen.
Destekli modeller de var onları niye tercih etmiyorsun.
Ayrıca arka kısmında çapraz yerler o şekilde iz bırakacak.
Bikini severim ben galiba :KK48:

X