Mayo /Bikini sorunu??

Gecen instagramda gordum.. aboww reklam amacli.. corap cikarmis bizim çinliler sütun gibi ince puruzsuz gosteriyo:)) kangren olabilirsin o corapla gerci:))

Erkeklere bile penis buyutucu bu tarz bise var.. takiyolar daha buyuk gosteriyo.. sanirim slikonlu push uplu kadinlari protesto amacli cikardi biri bunu:))

Miss birde şunlara yorum yapsanıza
Konu sahibesinin mayo görseline bunları diyenler, şu görsellere ne diyecek çoook merak içindeyim :))))

Eki Görüntüle 2168407 Eki Görüntüle 2168408

Bunlarla yüzmek konforlu mudur yahu.
Yoksa mesele yüzmek değil miydi? :))
Çok kaba olacak ama g.tüne güvenen giysin diyorum ben.
Mankenlerde bile guzl durmamış; sağlam fizik olacak, vücut sıkı olacak; ten pürüzsüz olacak, da güzel duracak...
hodri meydan

Ben bikiniciyimdir ama valla alt kısmı haddinden fazla oyuk modelleri neden yaparlar hep merak etmişimdir, bu meretler yüzmek için üretilmiyor mu? Bunlarla yüzecek miyim yoksa sağımı solumumu toplayacağım şaşırırım, birde bilirsin suya girince bu minik kıyafetler şekilden şekile girer, dalgada varsa herşey fora :)))
Sırf bu yüzden o garip şekilde oyukları olan bikini altlarını giymek yerine şort giyiyorum, üste de şu tarz bir bikini üstü, ipi çözüldü, dalga vurdu sudan çıkamıyorum havlu getirin derdi olmadan rahat rahat çimiyorum denizde

Anlamadığım küçük göğüslüyüm bu mayo olur mu diyip neden popo resmi koydunuz?? Siteden baktım önden iğrenç gözüküyo .. bikini tercih et baya model var aynı markada..

bende bikiniciyim ....bayılıyorum yaaaa o minicik şeylere hele birde kimseciklerin olmadığı yerde hiçççç dert etmiyorum uçmuşmu ,düşmüşmü ....ama ciddi manada yüzecek isem mayo rahat rahat dertsin yüzüyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…