Media Markt ile Sinir Harbi ve İade ile ilgili bilgi danışma

mehlikatoprak

Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2017
79
82
39
Uzun zamandır forumları takip ediyorum bir konuda bilgi almak için buraya yazıyorum. 4 Temmuz da Media Markt bir şubesinden bir süpürge almak istedik. Beğendiğimiz süpürgenin sadece teşhir ürünü vardı. Daha sonra gelir dediler biz de büyük bir firma güvenilirdir diye güvendik ödememizi yaptık. Maalesef hata etmişiz. Cuma gününe kadar bizi arayan olmadığı için bir müşteri temsilcilerini aradık not yazacağız geri dönüş yaparlar dediler. Cumartesi Pazar günü bekledik gelmedi. Sürekli müşteri temsilcilerini aramamıza rağmen bir geri dönüş alamadık. Bilgi almak istiyorsanız mağazaya gidin biz ancak not yazabiliyoruz başka bir bilgimiz yok dediler. Biz de pazartesi bir kaç siteye ve kendi kurumuna şikayet yazdık. Bunun üzerine mağaza bizi arayıp süpürge geldi getireceğiz dediler. Bir hafta sürekli müşteri temsilcilerini aramamıza rağmen yine haber alamadık. Cumartesi günü gelir dediler Cumartesi ve en son Pazar günü hala ne süpürgeden ne de Mağazadan bir haber yok. Defalarca Müşteri temsilcilerini aradık sizi aramışlar ulaşamamışlar diye yalan söylüyorlar.
Benim Asıl merak ettiğim yarın gidip süpürgeyi iade etmeyi düşünüyoruz. Bu iade işlemi yapılırken bize resmi olarak ne tür bir evrak vermeleri gerekiyor. Çünkü artık firmaya kesinlikle güvenmiyoruz ama bilgimiz yok. Bilen birileri varsa bize yardım edebilirse çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler.

X