medicana beylikdüzündeki çoçuk doktorlarına giden var mı aranızda

canxoxzxuxm77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
76
0
arkadaşlar 1 aylık bir bebeğim var çocuk doktoru arayışındayım.öerebileceğiniz çocuk doktoru var mı?özelliklle medicana beylikdüzünde olan çoçuk doktorlarına giden var mı
 

nur_sun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
10
0
41
ben vedat baş'a gidiyorum canım. çok da memnunum. doğumu da aynı hasytanede yatım. doğumdaki çocuk doktoru da kendisiydi.
 

*boncuk*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
15
0
merhaba,konu uzun zaman olmuş açılalı ama internette araştırma yaparken rastladım .ben de medikanaya götürmek istiyorum 16 aylık kızım var .ücretlerini merak ediyorum ? sgk lıyım ,ne kadar acaba şu anda bilginiz varmı ?
 

minik kelebek

evli,mutlu,çocuklu:)
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
1.169
3
slmlar.. bende oğlumu doğduğundan beri vedat baş a götürüyorum,çokta memnunum.beylikdüzü civarında olan bikaç çocuk doktorna götürdüm ama hiç memnun kalmadım.bu yüzden medicanaya devam ediyorum.
sgk fiyatı 70 tl...
 

pinktomato

sebnemindunyasi.blogspot.
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2010
1.590
16
bizim doktorumuz başka hastanede fakat acil durumlar için bu hastaneyi düşünüyoruz.bir kez acil bir durum için gittik,buradaki çocuk dr emine hn bilgi olarak beni hiç tatmin etmedi,bir daha ona gitmem.. yanımda oturan bayana sordum o da ilk kez gelmişti ve dr vedat baş'ı netten okuyup ona geldik dedi.. dr vedat baş'a giden var mı aranızda? bir de örneğin cumartesileri falan çok yoğun oluyor mu?bizim devam ettiğimiz doktor öyle yoğun oluyor ki zaten çok uzak mesafeden geliyoruz bir de orada en az 2-3 saat bekliyoruz randevu aldığımız halde.. bdüzü medicanada doktor tavsiyeleriniz kimler?
 

pinktomato

sebnemindunyasi.blogspot.
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2010
1.590
16
oğlumun nezlesi ve pamukcuğu için gittik dr vedat baş'a.. gayet ilgili güleryüzlüydü.. memnun kaldık, devam edicez büyük ihtimalle :KK71:
 

senemtoprakalper

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2011
7
0
Bebeğimin doğumuna da Vedat Bey girmişti. Çok şanslıyız gerçekten. Oldukça ilgili ve güleryüzlü. Hertürlü sorumuzu sabırla cevaplıyor. En önemlisi de istediğimiz zaman telefonla da görüşebiliyoruz.