Tüp Bebek Merkezleri Medipol Hastanesi Dr.Mustafa Acet.

ulun Bey'demi denedin cnm 2 defa?
umudunu kaybetme belkide stres yaptığın için hiç bir neden yokken doğal yollarla olmuyor da olabilir. stres sıkıntı çok etkiliyor. amh ve eşinin sperm sayıları güzelse bir süre tedavilerden uzaklaşsan kafanı rahatlatsın. ben 3 sene boyunca hastanelerden pozitif sonuçları kovaladım. sadece bir yaz döneminde bıraktım ve hayatıma devam ettim. inna o dönemde kendime geldim. sonrasında da ilk tedavi iptal edildi bir sonrakinde kızıma hamile kaldım. hangi dr sana daha samimi geliyorsa onla devam et cnm. hakkında

Son düzenleme:
Mustafa acet arkadaşımı tam 4 kez ameliyat etti 40 bin gitti tup yapacak 4.tup denemesi her seferinde olmadı birdaha olmadı birdaha diyor ben inandırıcı bulmuyorum tup nasip işi diyorum

bılıyorum canım Ulun Bey.... ben zaten onda denedım 2 kere tupu... bu sayfaya hakımım.. evet suan gorustugum dıger doktorlar gerek yok dıyor. ama solede bı durum var ben kolay vaakdım ama tup tutmadı.... ya zor vaka olsam kimbilir ? yumurta var. morfolojı 0 da olsa sperm var. embrıyo oluusuyoo ..5 gune gıdıyor kalıteelr 4 ab gayet ıdare eder.ama sonuc 0. rahım kalınlasması normal..yanııııı allah buyuk
Aynı durum benimde 4 kere negatif hiçbir sorun yok

Mustafa acet insanların para ve zamanlarının boşa harcanmasını çok iyi biliyor . İlgi yok alaka yok . 1 yıl önce ameliyat oldum bir sağlıkçı gelip açıklama bile yapmadı . Arayıp nasıl oldunuz denmedi. Sorularıma cevap vermdiler tlf açmadılar

bügün medipolde kan verdik gen taramasıiçin

inşllah sonuçlar güvenilirdir

tüm ekzom sekans tahlilinadı

yaptıran var mı?

X